Шкварочка• 06 декабря 2024

Как вам внешность???

Чаклунка-ведунка• 06 декабря 2024
Серая мышь, мыршавка. Зато по мнению советчиц натуральная
Катастрофа• 06 декабря 2024
Ніяка .
За хвилину і не згадаєш, як виглядає.
Стопясят раз обсуждала• 06 декабря 2024
Нормальная внешность.
dulenok• 06 декабря 2024
Обычная стандартная внешность, приятная. Не яркая. Но и не отталкивающая. Без тУнинга.
ЯспАкойнаЯ• 06 декабря 2024
Красива, ніжна, тепла зовнішність.
Правильні риси обличчя, гарна шкіра.
Я думаю, варто спробувати інший макіяж, який додасть лоску. Не вистачає ефектної експресії

Цікаво, скільки Вам років? Бо погляд дорослий, але якість шкіра дівчинки
Лика-прилипка• 06 декабря 2024
ужасная майка, цепочка,серьги. просто реально жах. женщина без намека на вкус и стиль
а так,если переодеть, даже симпатичная.
Единая страна!• 06 декабря 2024
Никак
Огірок та Помідорчик• 07 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Симпатичная внешне,но как то очень бедненько,нелепенько одетая и неухоженная
Ми ще тебе не бачили на фото і у житті. Зазвичай, кацапки, - це справжні опудала у зовнішності,