Шкварочка• 06 декабря 2024
Как вам внешность???
ЯспАкойнаЯ• 06 декабря 2024
Красива, ніжна, тепла зовнішність.
Правильні риси обличчя, гарна шкіра.
Я думаю, варто спробувати інший макіяж, який додасть лоску. Не вистачає ефектної експресії
Цікаво, скільки Вам років? Бо погляд дорослий, але якість шкіра дівчинки
Правильні риси обличчя, гарна шкіра.
Лика-прилипка• 06 декабря 2024
ужасная майка, цепочка,серьги. просто реально жах. женщина без намека на вкус и стиль
а так,если переодеть, даже симпатичная.
Огірок та Помідорчик• 07 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Симпатичная внешне,но как то очень бедненько,нелепенько одетая и неухоженная
Ми ще тебе не бачили на фото і у житті. Зазвичай, кацапки, - це справжні опудала у зовнішності,