Жерица ночи• 06 декабря 2024

Ідеальне тісто на пельмені

Яке? Дайте рецепт! Будь- ласка!
Залетна Я тут• 06 декабря 2024
Заварное, погуглите, самое классное
Плету интриги• 06 декабря 2024
заварное, кипятком, самое классное, мягенькое, даже если в заморозке год лежит)
Жинси на дитину• 06 декабря 2024
Теплая подсоленная вода, мука, капелька раст масла
Коржик• 06 декабря 2024
Я не люблю заверне, звичайне на яйці
Невидимка• 06 декабря 2024
Чудове тісто
Спішу - перекидаюсь• 06 декабря 2024
Мені подобається оце. Заварне для мене занадто гливке
барабанщица• 06 декабря 2024
Заварне тісто ідеальне для пельменів, вареників, чебуреків. Можна розкатати до прозорості, воно не порветься і буде тримати начинку.
Хоча любителі виробів, де 2/3 це тісто і 1/3 - начинка можуть заперечувати і казати, що воно ’не таке’)
МЕСТО_Встречи• 06 декабря 2024
погуглите ленивые пельмени
Отжигающая• 06 декабря 2024
Заварне.
Мошей ницца• 06 декабря 2024
Ответ длябарабанщица
Можете написати свої пропорції? Роблю заварне, але іноді рветься.
барабанщица• 06 декабря 2024
Ответ дляМошей ницца
Окріп і мука 1:3, по дрібці солі та цукру та пару столових ложок соняшникової олії.