Сливочная пенка• 06 декабря 2024
Дощ на Новий рік
Подивитися я погоду і засмутилась. Дощ і плюс на Новий рік. Це я про захід України.
ЛісАпетная• 06 декабря 2024
в києві зараз йде сніг. на ранок буде дощ.
на місяць вперед день через день дощ, сніг з дощем
😔
така волога погода відчувається холодніше ніж якщо трохи морозець візьметься і сніг випаде
😔
Жена миллионера• 06 декабря 2024
щось не можу згадати, коли був сніг на НР, Дніпро
хіба що в дитинстві)
Леопардові панчохи• 06 декабря 2024
Традиція, тому не дивно. Зараз дощ періщить ЦУ. Всьо зима скінчилася😩
Сливочная пенка
• 06 декабря 2024
Ответ дляГотова до другої
Так майже кожен нр. А ви що, снігу хотіли?)))
Сподіваюсь в горах буде
Готова до другої• 06 декабря 2024
Ответ дляСливочная пенка
Сподіваюсь в горах буде
На верхівках буде точно. На схилах пушки наб´ють. Не засмучуйтесь) Все буде добре, в Закарпатті не може бути погано)) ніколи