Анонимба• 07 декабря 2024

Расческа для мокрых волос?

Волосы тонкие, немного вьющиеся. Путаются.
Хотела Janeke, но е мае 600 грн за расческу??
Есть что бюджетнее немного?
И вообще какая лучше для мокрых волос?
Или чем их еще намазать, чтоб лучше расчёсывались?
А?
Посоветуйте...
Спасибо.
автор Анонимба • 07 декабря 2024
Можно фотку кинуть)
Шкварочка• 07 декабря 2024
Автор, попробуйте простой, копеечный гребень с редкими зубьями. У меня тонкие, длинные волосы, расчесываю во время мытья (естественно, с бальзамом, под струей воды), потом волосы гладкие и прямые. Если высушу и потом расчешу - на голове воронье гнездо будет.
У меня вот такого типа, купила в магазине парикмахерском, за 20 грн.
КоКоКоКоКоКо...• 07 декабря 2024
Olivia Garden , Janeke это вообще зло, правда цена почти рядом
Дайте вподобайок• 07 декабря 2024
Вважаю, що за Janeke то не дорого за неї, моїй років 8 точно, як не більше, досі як нова, хоча її як кажуть і в хвост і гриву її юзаю, феном витягую волосся. Є тангл тізер(кілька видів, лише от для масок, кондерів подобаєтся) ікоо(міні і оригінальна), марокан, вет браш міні і оригінальна, то женеке для мене #1
автор Анонимба • 07 декабря 2024
Ответ дляДайте вподобайок
А видела жаннеке на мейкапе в разную цену, а кажется отличаются только цветом. Или чем то они отличаются,есть разновидности их? Можете сказать ?
ВундерКИНГ• 07 декабря 2024
Продаю жаннке дешевле 😂 сама пользуюсь и ребёнок с длинными волосами. Просто супер. Ещё тангл тизер очень нравятся на мокрые и сухие. Но цена +- так же.
Дайте вподобайок• 07 декабря 2024
Ответ дляАнонимба
Тут не підскажу, я свою багато років тому замовляла через посередника, тоді ще у нас на мейкапі не було..тангл тізер є з оф.сайту і нотіно(тоді ще інша назва була, парфюмс чи що таке) то різниці ніякої не було. Зараз от чесно не підкажу. Більш нові моделі тангл тізер вже з оф сайту замовляла, от єнджел не сподобалась, а та що для масажу, для масок, кондиціонерів на вологе волосся прям дуже зайшла, постійно використовую
Катруся 777• 07 декабря 2024
Ответ дляАнонимба
Розмір може бути різний. Є малі і більші
Червона калина• 07 декабря 2024
У мене як у дівчини, що перше фото кидала - звичайний великий гребінь з товстими рідкими зубчиками вже безліч років.
Волосся кучеряве, пухнасте, пористе, сухе, ламке, довге… перукарі радять взагалі мокрим не розчісувати, щоб не травмувати, але якщо я мокрим не розчешу, то можна переїжджати в ліс, щоб мене ніхто не бачив..
І треба підібрати підходящий для вас догляд, але найголовніше - вода! Хоча б після шампуню, маски, кондиціонеру хоча б полити потім волосся хорошою водою! Тільки після гарної води я маю гарний результат без надто дорогих продуктів. До застосування просто очищеної мінеральної води ці ола плекси, керастази, навіть салонні процедури - мимо
Горлаю зрання• 07 декабря 2024
Олійка для розчісування. На кінці. І тоді рлзчісується чудово. Гребінь значення немає.
Людима• 07 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Супер щітка, вартує свою ціну - дочка дуже капризувала, коли починали розчісувати волосся, з цією щіткою сама це робить.