Чижик Пижик• 07 декабря 2024
У дитини підлітка РАС.
У кого схожі проблеми? Цікавлять діти шкільного віку. Яких спеціалістів відвідує дитина, корекційні заняття, психотерапевта?
Поміркована думка• 07 декабря 2024
тільки ті заняття ,що в спец.школі .грошей вистачає практично тільки на їжу .все .закидайте мене тапками
Чижик Пижик
• 07 декабря 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
А коли виявили у дитини рас?
Не виявили, але є окремі елементи поведінки, наприклад стиммінг, дитина крутиться навколо себе, проблеми в спілкуванні. Просто хочу знайти спеціаліста, який працює з такими проявами і старшими дітьми.
Чижик Пижик
• 07 декабря 2024
Ответ дляПоміркована думка
А в спецшколі які заняття?
Тектологиня 80lv• 07 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Тобто діагнозу не має? :₽
Чому дитину не хочете відвести до психіатра, щоб підтвердити рас?
Чижик Пижик
• 07 декабря 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Тобто діагнозу не має? :₽
Хочу відвести, але мене більше цікавить корекція. Перед школою поставили онр3 і назначили пропити нообут, але я бачу що проблема залишилася.
Тектологиня 80lv• 07 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
А що вам дасть корекція, якщо у вас не має діагнозу
Ні один нормальній і адекватний корекційний педагог и психолог не буде працювати з дитиною в якої не має діагнозу
Печальки.нет• 07 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Корекція без діагнозу пальцем в небо може бути
Печальки.нет• 07 декабря 2024
Ответ дляПоміркована думка
Я теж водила лише на безкоштовні .Зараз і їх нема (
Чижик Пижик
• 07 декабря 2024
Ответ дляПечальки.нет
Це зрозуміло, просто цікаво яка взагалі корекція в такому віці може бути і чи буде від неї якийсь ефект.
Печальки.нет• 07 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Тобто ріне все було добре, а лише зараз зʼявилось ?
Чижик Пижик
• 07 декабря 2024
Ответ дляПечальки.нет
Були проблеми з розвитком мови, у діагнозі ставили саме онр, ми над цим працювали і скоригували менш більш, з навчанням теж проблем немає. Але є стиммінг і певні поведінкові проблеми, вчителі звернули увагу недавно. Я якось не придала цьому особливого значення.
Печальки.нет• 07 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Зверніться в ІРЦ та пройдіть тестування по Лейтер-3 (безкоштовно) . Від результатів буде залежати яка корекція потрібна .