Єдина Країна• 07 декабря 2024

Нехватка общения. Как справляетесь?

Под 50 мне уже. Хочется иногда пообщаться. А особо не с кем. Можно выйти в город, пройтись. Подруг нет, знакомые каждый свое имеет. У каждого свои проблемы. Есть ещё такие, как я? Как живёте. Ещё и в поиске работы, предыдущая была работа с людьми.
автор Єдина Країна • 07 декабря 2024
Ответ дляярослав-a99f
Секрет :) , да и я предложил просто дружеское общение.., если ваш муж не будет ревновать?
Не знаю, наверное. Да и я просто спросила.
Хорошего Вам вечера.
автор Єдина Країна • 07 декабря 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Я ходжу і на каву і дзвоню і до мене дзвонять і постійно хочуть приїхати.
42 роки
А, я думала ,що немає спілкування теж. І що Ви тільки з рідними спілкуєтеся. Я рада за Вас. Якщо все добре , то супер.
Сон і дрімота• 07 декабря 2024
Ответ дляУжгород
Є простір Вільна для жінок майже в кожному місті. Шукала спорт для дівчат за 40;) які не тільки спортом займаються а й підбухують разом) ще влаштувала знайому до себе на роботу - трошки робила за неї CV, трошки писала референси , але робила це більше для себе, хочу щоб було з ким каву попити в офісі. Ну і не морожусь, якщо кудись збираємось - святкування НР, ДН, Карпати і т.д, бо потім можуть і перестати запрошувати. Моя теорія - якщо хочеться змін, то треба для цього щось робити, витрачати час, гроші і будувати комʼюніті навколо.
Дякую за інформацію! Не чула про такий простір. Від дому далеченько, але поруч із роботою.
Голубая фишка• 07 декабря 2024
Ви з Києва?
автор Єдина Країна • 07 декабря 2024
Ответ дляГолубая фишка
Ви з Києва?
Ні.
автор Єдина Країна • 07 декабря 2024
Ответ дляСон і дрімота
Там типу зустрічі, конференції проходять ?