Научительница• 23 декабря 2024
З вами часто знайомляться?
Зі мною дуже рідко знайомляться хлопці. А у вас з цим як? Я маю наувазі на роботі чи вулиці
Научительница
• 23 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
А почему они должны с вами знакомиться?
А чому ні, в мене каблучки немає
Света С Приветом• 23 декабря 2024
Ко мне бегает коллега из соседнего отдела и смотрит на меня целый день. Говорит, что ему очень нравится это. А я думаю, что он маниак!
Научительница
• 23 декабря 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Я хожу с таким лицом, что никто не знакомиться:))
))
Жена брата Админа• 23 декабря 2024
Ответ дляНаучительница
А чому ні, в мене каблучки немає
Будете смеяться, кольцо им не помеха
Научительница
• 23 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
О Боже мій зодня. Знаєте таке- моії мають збууватися вчасно))
Щодня з вами знайомляться?
Українська зірочка• 23 декабря 2024
Ответ дляНаучительница
А чому ні, в мене каблучки немає
А зачем им знакомиться с каждой мимо проходящей, у которой кольца нет?
Научительница
• 23 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Не ну хоч один то має підійти
Love_Love_Love_• 23 декабря 2024
Ответ дляНаучительница
Щодня з вами знайомляться?
Так щодня і щодня купу компліментів роблять і це трішки напрягає
Научительница
• 23 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
На роботі чи на вулиці? Ви мабуть дуже гарна дівчина, розумію таке вже занадто, що кожного дня
Міряно-переміряно• 23 декабря 2024
Ну где то, раз в пол года, кто то может и подойдет на улице, мне 35
ДаЗдраПерма• 23 декабря 2024
Ответ дляНаучительница
Що саме - занадто?
Love_Love_Love_• 23 декабря 2024
Ответ дляНаучительница
На роботі. До категорії- дуже гарна себе не відношу
Я_не_аноним_100%• 23 декабря 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Вы забыли дописать, что Вы не троль и что это было неделю назад)
Научительница
• 23 декабря 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Що саме - занадто?
Ну коли кожен день знайомляться, це набриадає)
НеКонец-Света• 23 декабря 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
я теж ходжу з пикою ’дуля’))), зблизька і з гарним освітленням не підходять))), але зі спини, збоку і здалеку - піонерка))) і періодично хлопці підходять не знаючи що тьоті півстоліття
ДаЗдраПерма• 23 декабря 2024
Ответ дляНаучительница
Вам набридло?
НеКонец-Света• 23 декабря 2024
Ответ дляНаучительница
Наведіть ’лоск’ у зовнішності, слідкуйте за своєю поставою, голову рівно, хода легка і поводьтесь впевненно, але легко і ’натягніть’)) приємний вираз обличчя і легку посмішку, будьте приємною ще не вимовивши ні слова :) Легкі, приємні флюїди повинні навколо вас літати + легкий, заманливий парфум (але не кірке з ганімедами, баккарою і удами, ладанами і не ля ві е беллі).
Шалена невинність• 23 декабря 2024
Ответ дляНаучительница
А чому ні, в мене каблучки немає
У вас на чолі печать ’хочу заміж’
Шалена красуня• 23 декабря 2024
Сейчас время интернета , знакомятся на улице значительно меньше чем в нулевые, даже с молодыми девушками
Щас ухожу• 23 декабря 2024
Я некрасивая ,внешность деревенская. Но почему-то со мной постоянно знакомятся,хотя мне уже 37.