ПлевалаНаВсе• 07 декабря 2024

В Україні побудують нові тюрми

В Україні побудують нові тюрми, бо жодні ремонти не допомагають вирішити ситуацію в деяких закладах утримання.
Про це сказала віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України – міністерка юстиції Ольга Стефанішина під час години запитань до уряду у Верховній Раді України.
Вона зазначила, що більше 3 тисяч ув’язнених отримали покращення умов тримання протягом 2024 року, що позитивно відзначено у звіті Комітету міністрів Ради Європи щодо виконання рішень Європейського суду з прав людини, пише Експерт.
“Але, занурившись в цю тематику, я поставила в пріоритет побудову нових закладів тримання ув’язнених, оскільки система виконання покарань успадкована з Радянського Союзі і за будь-яких найкращих ремонтів, не зможе забезпечити виконання тих стандартів, які передбачають забезпечення порядку і контроль в системі виконання покарань. Тому побудова нових тюрем є одним з пріоритетів. Ми шукаємо ресурси для цього”, – наголосила Стефанішина.
Вона додала, що водночас відбувається покращення умов тримання ув’язнених, але стратегічно мова має йти про нові заклади, тим паче, що в умовах окупації вдалося зробити всі необхідні переміщення засуджених.

Також Стефанішина висловилась з приводу утримання в Україні російських полонених. Вона наголосила, що минулого місяця було розгорнуто додатковий табір.
“Сподіваємося, що кількість російських полонених буде збільшуватись, що дозволить повертати наших людей”, – наголосила вона.
Anastasiya-f052• 07 декабря 2024
А побудувати укриття, заводи виготовляти зброю так то ні ніяк
Vittoria66• 07 декабря 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
А навіщо, якщо там складно створити схеми по постійним потокам відмивання та крадіжки державних грошей. Вони зараз займається створенням постійних потоків з прибуткових «державних бізнесів», які під них і створюють, щоб до гробу забезпечувати їх безбідне життя закордоном, куди вони всі втечуть писати мемуари.
Стрекоза любви• 07 декабря 2024
Ви ж розумієте: «побудуємо» колись. Не зараз.
Pole• 07 декабря 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
На то ресурсів не знайшли.
Шукали-шукали, але нє шмоглі))
dreamsunny• 07 декабря 2024
Влада готовится к смене власти? Хотят себе комфорт обеспечить после выборов.
Blondy_1• 07 декабря 2024
Нехай краще добудують ОХМАТДИТ
Anastasiya-f052• 07 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
А грошики собі в кишеню вже одразу, зараз покладуть
Стрекоза любви• 07 декабря 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Не пойман, не вор.
Teonaa• 07 декабря 2024
Хосподі
Невже скінчилася іантазія де вкрасти ще? А , ну да. Якщо написати про побудову укриттів, то д потім народ спитає - а де? А так - ніхтотнічоготне буде питати
еліт• 07 декабря 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
В планах влади збереження життя українців не входить
Anastasiya-f052• 07 декабря 2024
Ответ дляеліт
Так отож. І ніхто нічого з цим зробити не може/не хоче
Не чіпай - вб ю• 07 декабря 2024
І ВПО туди, які житло втратили, ага