Луноликая Вика• Изменено 07 декабря 2024
Дівчата, є такі, хто звільнився з бюджетних організацій і не жалкує? Бухгалтери?
Пропонують роботу в ТОВ. Директорів і голов. буха знаю, раніше з ними працювала. Але чогось все одно переживаю. Зараз працюю в комунальному підприємстві. Тіпа маю ’впевненість у завтрашньому дні’ і все таке. Зараз у мене є нижча зп ніж пропонують, можливість ходити на лікарняні (але я нею не користуюся), відпустки, але мені не подобається те, чим я займаюся. На новій роботі кращий функціонал, вище зп, робота біля дому, але страшно. Підприємство існує доволі давно (більше 8 років), але зараз такі часи важкі, що не знаєш, де буде краще і що довше проіснує ТОВ чи КП))) Территоріально я з Дніпропетровської області.
Луноликая Вика
• 07 декабря 2024
Ответ для12 галюцинаций
сорян, вы ж написали, что глав бух есть? че вы будете баланс делать?
Директори мають декілька бізнесів. Вона одну ТОВку веде, складну, я іншу. По своїй я сама все роблю, а вона перевіряє.
12 галюцинаций• 07 декабря 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
декілька направлень. Буд. матеріали, автозапчастини, виробництво бетону.
что конкретно вы будете делать и за какие деньги?
Луноликая Вика
• 07 декабря 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Я не буду сміятися, у нашого бухгалтера менше
отож моє кп не таке вже й погане...
Луноликая Вика
• 07 декабря 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Тобто вертатись буде куди,якщо передумаєте)
ні. Звідтіля йдуть тільки на пенсію. Я потрапила випадково. Жіночка через війну виїхала, а мені знайома запропонувала, яка відмовилася, а потім сама рік роботу шукала
Луноликая Вика
• 07 декабря 2024
Ответ для12 галюцинаций
автор, а сколтко предлагают на новом? и какой функционал. распишите, может это не очень варик
вести ТОВ (торгівля), безнал, ПРРО, ПДВ, три найманих (зп, об´єднана). Це основне. зп 20 000.
Луноликая Вика
• 07 декабря 2024
Ответ для12 галюцинаций
САМ_ТАКОЙ• 07 декабря 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Гемора будет больше, но и опыт будет
12 галюцинаций• 07 декабря 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
тут я прям подвисла. за 16 ксерить или за 20 отэто фсьо? 🤔🤔🤔🤔.
автор, какие у вас там вакснсии и зп? если в товке подучитесь, чтоб свалить на нормальную зп.
САМ_ТАКОЙ• 07 декабря 2024
Ответ для12 галюцинаций
У автора будет культурный шок)) после своего КП
12 галюцинаций• 07 декабря 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
ну как бы... 100 дол всего
САМ_ТАКОЙ• 07 декабря 2024
Ответ для12 галюцинаций
ну как бы... 100 дол всего
И опыт, чтобы свалить на другую работу
Но автор очень не решительная…
Зашла на 5минут• 07 декабря 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Якщо не боїтесь ПДВ і більш геморної роботи то вперед. Так, в бюджеті трохи бухгалтера деградують, але дійсно є стабільність і зарплатня у вас не маленька.
Луноликая Вика
• 07 декабря 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Гемора будет больше, но и опыт будет
Згодна. Гємор, але це цікавіше ніж просто займатися обліком матеріалів і працювати в є-даті, авансові (елементарні, співробітник купує щось за свої, а потім ми вертаємо), замовлення коштів в бюджеті.
Луноликая Вика
• 07 декабря 2024
Ответ для12 галюцинаций
Вакансії різні, зп різні, те що я буду робити в ТОВці я робила в них раніше. Окрім ПРРО. Невеликий оборот, небагато рухів, не знаю. Хіба ксерити- це краще, ніж займатися бух. обліком? Завтра зміна керівництва буде на КП (голов. бух на пенсії), а я так і помру там матеріалістом на 16 000. от не знаю прям. Щоб піти на хорошу зб, потрібно добре розбиратися, наприклад, у виробництві, або зп, або ПДВ. Одними семінарами не навчишся. Якщо на КП я взагалі не бачу того ПДВ і зп, то та ТОВці буду бачити в маленьких об´ємах. Я вагаюся. Мені 43. Працюю бухом 6 років. До цього був банк. Мені вмирати на ксероксі в бюджеті, з відпусткою і лікарнятними, чи прбувати ТОВку в своєму поважному віці. Люблю вчитися, старанна, на всіх роботою мною задоволені, але вважаю себе трохи блін тупою і неуважною...
Луноликая Вика
• 07 декабря 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
не зовсім. Я працювала там, де мене кличуть 3 роки і всім цим займалася. А тепер працюю 2.5 роки на КП
Зашла на 5минут• 07 декабря 2024
В мене якось кадровичка пішла з бюджету в агрофірму, через пів року так незад драпала, що ого-го.
САМ_ТАКОЙ• 07 декабря 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Возьмите отпуск
И пробуйте новое место
Я бы поступила так
И пробуйте новое место
Я бы поступила так
Луноликая Вика
• 07 декабря 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
отож... я все це робила раніше. Просто потім пішла на КП, а тепер оті матеріали і бюджет мене кумарять. Але я не молода вже, щоб стрибати по роботам. 43 роки
Луноликая Вика
• 07 декабря 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Луноликая Вика
• 07 декабря 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Возьмите отпуск
И пробуйте новое место
Я бы поступила так
И пробуйте новое место
Я бы поступила так
ні. Взагалі не варіант. Кінець бюджетного року. Грудень це повний піпець
САМ_ТАКОЙ• 07 декабря 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
А зп на кп официальная?
А на тов будет минималка?
Зашла на 5минут• 07 декабря 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Чому тоді покинули ?
САМ_ТАКОЙ• 07 декабря 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Так а как вы так увольняетесь тогда?
Или же в январе в отпуск и туда на пробы
САМ_ТАКОЙ• 07 декабря 2024
Или на пару дней туда сходите посмотреть
На словах одно
На деле другое может быть
На словах одно
На деле другое может быть
Луноликая Вика
• 07 декабря 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А зп на кп официальная?
А на тов будет минималка?
на кп 21 грязними 16 на руки. на тов 11 офіційно чистими, а 20 на руки
Луноликая Вика
• 07 декабря 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Чому тоді покинули ?
сама винувата. Стресонула і виїхала без ноуту за кордон в перші дні війни. Коли повернулася, об´єму роботи лишилося для тих хто лишився.
Луноликая Вика
• 07 декабря 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Так а как вы так увольняетесь тогда?
написала заяву і звільняюся. Ну не буду ж я тепер і там і тут казати, я передумала, а давайте я піду у відпустку у січні, подивлюся. Тим паче, на що дивитися? Роботу я всю знаю. Я робила її раніше.
Луноликая Вика
• 07 декабря 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
На словах одно
На деле другое может быть
На словах одно
На деле другое может быть
Я робила роботу цю всю раніше. Я там працювала. Тут питання стабільності. Розумію, що ніхто знати наперед не може, але дівчат тут багато, тому цікавий погляд зі сторони
Уходя дверю не хлопать• 07 декабря 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Я только мечтаю о такой зарплате автор как у Вас. Я делаю все что и Вы только плюс к этому ещё и веду ОС и все это за зарплату 9500.