Дівчата, допоможіть будь ласка розібрати
Тут тільки розібрали діагноз - гострий назофарингіт, і міліносік - 1.5 мл 3 рази на день 5 днів
А що далі? Всі аптеки, що поряд - ніхто із фармацевтів не зміг розібрати, нажаль 😔
Коплю на груди• 07 декабря 2024
Отета да...
В мене колись була ситуація аналогічна. Ходила по аптеках, ніхто не міг прочитати. Довелося повертатися до лікарні і перепитувати...
Ответ дляКудрі кручу сама
Извергі і далі підпис
На весь рядок? це ж просто «іздєватєльство» 😂
Ро30BbIu_CJIoHuK• 07 декабря 2024
Мне вот интересно, эти писуны реально не понимают что их каракули кроме них никто понять не может?
И вроде же образованный человек (доктор), учился же, должно же быть в голове хоть что-то.
Марфа Українівна• 07 декабря 2024
Допомогти не зможу, але в понеділок з цим рецептом ідіть до головного лікаря, нехай навчить цю курку писати! Так і могилу загнати можна.
Ответ дляКоплю на груди
Отета да...
Прийом тривав дуже швидко, я тільки почула міліносік, жувати гумку , і діагноз ! Далі щось ще сказав тихо, в почав писати, думала ну ок, не почула - розберу! Ага ! 🙄
Ро30BbIu_CJIoHuK• 07 декабря 2024
Ответ дляTatyanaM89
На будущее - перечитываете всю писанину при докторе и задаёте вопросы сразу же.
Ответ дляТака бойова Я
Ойойой
. Вот это врач прикольнулся!
Дуже 🤦🏼♀️
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Мне кажется, что некоторых врачей специально учат такому почерку 🤦🏼♀️
Ро30BbIu_CJIoHuK• 07 декабря 2024
Ответ дляTatyanaM89
Это серьезные вещи. Один раз лежала с ребенком в больнице, тоже в аптеке продали не тот препарат, фармацевты не смогли прочесть. Там цена вопроса была недорого, но назад его не приняли, мол мои проблемы.
Фантазерша• 07 декабря 2024
Це типу оцифрована країна, технології!
є дія, є програми, скоро навіть є гривня буде
А, все, від чого залежить життя чи здоровʼя, лапою курки написано
Ответ дляБезВзяток
Мне похоже- жувальні, а потом ковтальні рухи. Кошмарище.
Спасибо большое , теперь и я это вижу!
Ро30BbIu_CJIoHuK• 07 декабря 2024
Ответ дляБезВзяток
Да, вот мне теперь тоже похоже.
После того как Вы написали.
Ответ дляФантазерша
Це типу оцифрована країна, технології!
Так і є, нажаль
БезВзяток• 07 декабря 2024
Ответ дляTatyanaM89
Спасибо большое , теперь и я это вижу!
Там не написано сколько раз в день, как с милиносиком. Может врач вам усно про гимнастику какую-то говорил?
Там же назофарингит и с зевом...непонятно..збільшено что ли.
А, все. Я прочитала вы выше про жвачку писали. Ото жув.ковть рухи, все я правильно Вам прочитала))