Котомафия• 07 декабря 2024

Вдруге після квашених томатів збільшується лімфовузел на шиї

Тільки з одного боку. І починає боліти горло при ковтанні, теж з одного боку. Хвилин через 30 проходить саме по собі. Що за фігня?
сЛАдКОежКА• 07 декабря 2024
О, у меня было похожее.
Перестала их есть
автор Котомафия • 07 декабря 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
О, у меня было похожее.
Перестала их есть
Я їх дуже люблю ((( їм рідко, але й відмовлятись зовсім не хочеться (
сЛАдКОежКА• 07 декабря 2024
Ответ дляКотомафия
Оно того не стоит
Кросівки оригінал• 07 декабря 2024
А фото буде, чи ми вже бачили?) це ж ви знову?
Танго утрьох• 07 декабря 2024
Наверное, кислота негативно действует на слюнные железы, а лимфоузел реагирует. Странно, конечно. Но я бы на Вашем месте не игралась так с лимфоузлами
автор Котомафия • 07 декабря 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Оно того не стоит
Не впевнена) Мені дуже подобаються квашені овочі, я так рідко їх їм, що 1-2 рази на рік можна і постраждати. Але хотілося б зрозуміти чому це робиться? Я читала, що лімфовузли збільшується тільки при запаленнях. Але ж це не запалення, просто кислий продукт.
автор Котомафия • 07 декабря 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Яке фото? Воно вже пройшло.
Про ’ви знову’ - не знаю, може і я. Дайте посилання на тему, будь ласка, щоб я зрозуміла, про що Ви.
автор Котомафия • 07 декабря 2024
Ответ дляТанго утрьох
Це тільки другий раз. Я давно їх їла, ще весною, тому забула що вже таке було. Але ж кислота є і в цитрусових, і в яблуках, і такої реакції немає. Виходить що в томатах квашених якась не така кислота?..
автор Котомафия • 07 декабря 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Вже побачила тему. Ні, то не я.
Админко• 07 декабря 2024
Ответ дляКотомафия
Якщо все так швидко, я б подумала в сторону алергії або харчової непереносимості.
автор Котомафия • 07 декабря 2024
Ответ дляАдминко
Думала, але раніше у мене не було алергії чи непереносимості томатів в будь-якому вигляді. До повномасштабної я їла їх досить багато, не 1-2 шт за раз. Могла з´їсти 5-6 штук, і все було добре. Навряд чи алергія могла так раптово виникнути. Не знаю на що думати.
Дую на вітер• 07 декабря 2024
Камінь у слинній залози
КТ робили колись у стоматолога?
автор Котомафия • 07 декабря 2024
Ответ дляДую на вітер
Камінь у слинній залози
КТ робили колись у стоматолога?
Ні. Звернусь до стоматолога. Дякую!
kissulichka• 07 декабря 2024
Третий раз будете есть?
автор Котомафия • 07 декабря 2024
Ответ дляkissulichka
Третий раз будете есть?
Після стоматолога. На щастя, до стоматолога менша черга, ніж до сімейного)
Баба Йога• 07 декабря 2024
Не знаю, у меня после них понос