Зоркая Зорро• 07 декабря 2024
Це був просто секс? Ваш погляд.
Є така проблема: не можу осягнути чи хоча б трохи зрозуміти ситуацію, що склалася. Зрозуміло тільки, що це вже минуле, але чи нормально, що зараз я відчуваю себе використаною, чи я маю спокійно прийняти, що стосунки іноді закінчуються і ніхто у цьому не винен?
Що було. 2 роки разом, було все прекрасно, гарно проводили час, зустрічалися в кавʼярні або у нього, іноді кіно, багато розмовляли, пристрасть неймовірна, тому секс був чудовий, слова кохання були присутні, їх було не мало у різних формах, і не колись там давно, а на останній зустрічі також. Все виглядало так щиро…
Що маємо зараз. Він каже, що це був просто секс, що нічого не відчував, тільки хотів сексу. Я ж справді кохала.
Хочу бути адекватною у своєму сприйнятті, та чомусь відчуваю себе жертвою, я вже не дитина, щоб так страждати після стосунків, але саме це й відбувається наразі.
Можливо, ваші думки мені допоможуть.
Шумелка Мышь• 07 декабря 2024
Вас обманули. На жаль. Бо коли просто секс - про це повідомляють від початку, а не розказують про любов.
Я такая наивная• 07 декабря 2024
Що ще було крім кавʼярні і сексу?
Чи познайомив він вас з друзями, чи планували майбутнє, чи відпочивали разом, чи дбав він про вас, чи оплачував ваші рахунки?
Відірву та викину• 07 декабря 2024
Если б это было что-то серьезное с его стороны, то за два года у вас бы была машина, квартира, свадьба, путешествия, шубка и тд.
Ну если не все вместе, то хотя бы какая-то часть. Если было только кино раз пять, то это не серьезно, это просто был приятный секс.
Цвіпканя• 07 декабря 2024
У него были необременительные отношения. Он вам любовь не должен. Видимо, вы говорили о чем угодно, только не о том кто вы друг другу и какими вы видите отношения. Не вижу пользования вами. Вы не писали в тексте, что он вас любит или что-то обещал.
Молчалка• 07 декабря 2024
Ні в якому разі не відчувайте себе жертвою. Ви вірили людині і це нормально довіряти у стосунках. Те, що він Вам брехав, то він просто козел.
Бла бла бла• 07 декабря 2024
Його щось вкусило. Це неповага до вас, тим більш, що ви давно зустрічались, і від нього були слова кохання.
А взагалі, що за тема розмови у вас виникла, що він так прямо сказав? Ви захотіли з‘їхатись, познайомити з друзями, сім‘ю? Бо щось таки було причиною таких слів зненацька.
Петриківна• 07 декабря 2024
Ответ дляВідірву та викину
А якщо чоловік не особливо витрачається на жінку, то він також живе з нею через секс з вашої логіки?
Відірву та викину• 07 декабря 2024
Вы просто думали, что вы будете демонстрировать ему ’мне ничего от тебя не нужно, я тебя люблю и секс в удовольствие’.
Мужик думает: О! Ну и отлично.
Теперь ваши претензии ему вообще непонятны. Вы же сами хотели секс? Вам же было в удовольствие?
А вы думали, что сейчас будете такая вся бескорыстная, он заценит это и потом вознаградит вас за это.
Это стандартная женская ошибка. Такая схема не работает.
Мужик думает: О! Ну и отлично.
Подвійна веселка• 07 декабря 2024
Он в ссоре сказал эти слова? Как этот разговор произошел? Кажется, что он Вас хотел обидеть или сбежать от ответственности
В любом случае мудак, потому что даже в ссоре такое говорить такое себе
Відірву та викину• 07 декабря 2024
Ответ дляПетриківна
Если мужик не вкладывается в женщину, то она ему нафиг не сдалась. Да. Именно так.
Зоркая Зорро
• 07 декабря 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Що ще було крім кавʼярні і сексу?
Так, у нас були спільні друзі, про майбутнє тільки те, що завжди будемо разом, десь роки 1,5 тому був натяк на спільне проживання, але це було зарано, як на мене. Була допомога у моїх справах, гроші та подарунки. До зустрічей у нього готувався. Не відпочивали.
Подвійна веселка• 07 декабря 2024
Ответ дляВідірву та викину
Если бы
В меня вкладывались всегда
Легко же и бросали
В меня вкладывались всегда
Легко же и бросали
Гидроусилитель руля• 07 декабря 2024
Автор, які у вас були стосунки? Чи знайомив здрузями? Як проводили час разом?
Відірву та викину• 07 декабря 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Если бы
В меня вкладывались всегда
Легко же и бросали
В меня вкладывались всегда
Легко же и бросали
Так это же не гарантия от бросания.
Это про ваши дальнейшие ощущения. И как? Вы что тоже ощущали себя жертвой, которую обманули? Или ваши ощущения выглядели иначе?
Мужик вам может говорит: слушай, это был просто секс...
Вы такая: ну и ладно, шубку набросила, машину завела, подружкам позвонила и поехала развлекаться...
Петриківна• 07 декабря 2024
Ответ дляВідірву та викину
Может он просто лось или жлоб? Или один и тот же можете а одну вкладываться,а в другую нет?
Подвійна веселка• 07 декабря 2024
Ответ дляВідірву та викину
Так это же не гарантия от бросания.
Да по разному было)
парИла я парИла• 07 декабря 2024
Ответ дляВідірву та викину
Ммммм он может быть просто жлоб элементарный, вам это в голову не приходило? Она ему как раз и сдалась-готовить борщи, стирать носки, растить детей, но чтоб с минимальными вложениями с его стороны
Борисфенка• 07 декабря 2024
На останній зустрічі говорив про кохання, а сьогодні що це просто секс? Що відбулося між цими двома подіями?
Може він вас десь з іншим чоловіком бачив, ревнощі?
Відірву та викину• 07 декабря 2024
Ответ дляПетриківна
У любого самого самого жлоба есть та, в которую вкладывается.
Если мужик не вкладывается в вас, это не значит, что он никому никогда ничего не будет дарить, давать и прочее. Кому-то будет обязательно и много.
Если только он не олень, у которого вообще нет денег... Но отсутствие денег это тоже только про деньги... денег может не быть, но может кружить: готовить, хозяйство на себя взять и прочее.
парИла я парИла• 07 декабря 2024
Ответ дляВідірву та викину
Вам явно 15
Ну шо не так?• 07 декабря 2024
Отпустите его, на будущее - если нет предложения через полгода то на мужчину не нужно дальше тратить время.
Фісташкова кава• 07 декабря 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Точно не женат был?
Простите, но в вашем как вы написали возрасте, примерно через несколько месяцев переходят к ’почти’ совместному проживанию. То есть большую часть месяца ночуют, чем не ночуют вместе
Глупо писать, что 1,5 года мало для совместной жизни. И то, что к вашим приходам он ’готовился’ то это да, просто секс. Страно, что вам это было не ясно
Відірву та викину• 07 декабря 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Вам явно 15
Если вам от этого полегчает, пусть будет 15.
Зоркая Зорро
• 07 декабря 2024
Ответ дляБла бла бла
Ми 3 місяці тому планували зустріч, та він її скасував. Я знала, що найближчим часом не вийде зустрітися, тому виникла неприємна розмова на цю тему. Після цього ми припинили спілкування. Він просто перестав писати. А зараз написав, що скучив, я ж собі подумала, що справді скучив, але виявилося, що хоче зустрітися для сексу і сказав все те, що я писала. Що ми сприймали стосунки по різному.
ФФФФристайла• 07 декабря 2024
Ответ дляФісташкова кава
Точно не женат был?
Я так зрозуміла, що пропозиція жити разом була 1,5 роки тому. Тобто через пів року від початку зустрічань. Ну може це рано автору… кожному своє
Я такая наивная• 07 декабря 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Тю
Ну про яку любов йдеться, якщо у вас не було сумісного проживання і як таке можливо за 2 роки стосунків
Крижана бурулька• 07 декабря 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
а как часто вы встречались