Зоркая Зорро• 07 декабря 2024
Це був просто секс? Ваш погляд.
Є така проблема: не можу осягнути чи хоча б трохи зрозуміти ситуацію, що склалася. Зрозуміло тільки, що це вже минуле, але чи нормально, що зараз я відчуваю себе використаною, чи я маю спокійно прийняти, що стосунки іноді закінчуються і ніхто у цьому не винен?
Що було. 2 роки разом, було все прекрасно, гарно проводили час, зустрічалися в кавʼярні або у нього, іноді кіно, багато розмовляли, пристрасть неймовірна, тому секс був чудовий, слова кохання були присутні, їх було не мало у різних формах, і не колись там давно, а на останній зустрічі також. Все виглядало так щиро…
Що маємо зараз. Він каже, що це був просто секс, що нічого не відчував, тільки хотів сексу. Я ж справді кохала.
Хочу бути адекватною у своєму сприйнятті, та чомусь відчуваю себе жертвою, я вже не дитина, щоб так страждати після стосунків, але саме це й відбувається наразі.
Можливо, ваші думки мені допоможуть.
ФФФФристайла• 07 декабря 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Ми 3 місяці тому планували зустріч, та він її скасував. Я знала, що найближчим часом не вийде зустрітися, тому виникла неприємна розмова на цю тему. Після цього ми припинили спілкування. Він просто перестав писати. А зараз написав, що скучив, я ж собі подумала, що справді скучив, але виявилося, що хоче зустрітися для сексу і сказав все те, що я писала. Що ми сприймали стосунки по різному.
Так коли ви останній раз бачилися?
миссДавеча• 07 декабря 2024
Якщо ви зустрічаєтеся раз на три місяці, навіть раз на місяць. То це так і є, стосунки для сексу, він вас просто потрахує два роки, а жениться на іншій.
Фісташкова кава• 07 декабря 2024
3 месяца планировали встречу?...
Всё это звучит довольно странно
ФФФФристайла• 08 декабря 2024
Два роки разом при зустрічах раз на три місяці - це точно щось не те.
Ви разів 12-15 бачилися всього? Так, тоді це просто секс. Періодичний
парИла я парИла• 08 декабря 2024
Ответ дляВідірву та викину
Если вам от этого полегчает, пусть будет 15.
Я себя нормально чувствую, но вы меня рассмешили. Как вариант, вам никогда не попадались жлобы, и я искренне за вас рада. Ибо жлоб-это часть личности, это черта характера. Вы же не играете каждый раз новую роль-вот вы в жизни скромная застенчивая отличница, тут встретили ЕГО и в вас проснулась секс бомба и вы такая развратная, тянете мужика по общественным туалетам трах@ться и играете с ним в медсестру и пациента? Нет. Так и мужчины. Жлоб будет искать себе соответствующую пару, а если не найдет-значит, все бабы с@ки и ему просто не везет, вот и все. Взрослые люди НЕ МЕНЯЮТСЯ
Невгамовна Бу• 08 декабря 2024
Мужики такие пиздливые, когда получают долгожданный секс в неограниченном количестве. Я, например, медленно раскачиваюсь и слышать после 2-х встреч «я тебя люблю», о совместных планах и прочую искреннюю лапшу иногда до отвращения противно. Потом проходит время и секс приедается и конечно они уже готовы пересаживаться на новую лошадь. Поэтому важно успеть окольцевать до этого момента.
Зоркая Зорро
• 08 декабря 2024
Ответ дляФФФФристайла
Так коли ви останній раз бачилися?
3,5 місяці тому бачились. А його смс було 3 дні тому про зустріч.
ФФФФристайла• 08 декабря 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
І ви вважали це серйозними стосунками?? Не смішіть. Так, це просто секс. І явно він у нього не лише з вами
Зоркая Зорро
• 08 декабря 2024
Ответ дляФісташкова кава
3 месяца планировали встречу?...
Всё это звучит довольно странно
Ні, ми зустрічалися, коли була можливість. 3 місяці тому виник конфлікт, а зараз пропозиція зустрітися.
парИла я парИла• 08 декабря 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Ну вот он перестал писать 3 месяца и вы ж все для себя поняли тогда или нет?
Зоркая Зорро
• 08 декабря 2024
Ответ дляФФФФристайла
Та ні, бачилися часто
Воленс-неволенс• 08 декабря 2024
Автор, ситуация странная. Просто секс и при этом 2 года вы вместе... Скорее всего у него действительно к вам была большая страсть, а когда она поутихла ( что рано или поздно случается) ему уже было не так интересно в отношениях.
Мужчина оказался не надёжным, в этом наверно основная проблема.
Скромняшка• 08 декабря 2024
Проститутка приходит в банк, чтобы положить на счет наличные. Кассир начинает их пересчитывать, осматривать и вдруг говорит:
— Я не могу взять эти деньги. Они фальшивые!
— О боже! Меня изнасиловали!
Зоркая Зорро
• 08 декабря 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Був конфлікт і я зрозуміла, що це кінець. Хоча слів таких не було.
парИла я парИла• 08 декабря 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Ну а что за конфликт?
Зоркая Зорро
• 08 декабря 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Ну а что за конфликт?
Писала вище.
Давайте ще раз, бо тут багато хто не зрозумів. Ми часто зустрічалися, коли зʼявлялася можливість. Якось збиралися зустрітися, але він скасував зустріч. Я знала, що наступна можливість буде не скоро, тому виник конфлікт, після якого він зник. Це не був якийсь жахливий скандал, ми не прощалися.
Зʼявився 3 дні тому, написав, що скучив. А далі про те, що це буде просто секс і що ми по різному сприймали стосунки.
Ніколи не збрешу• 08 декабря 2024
У меня было такое. Тоже два года отношений. Познакомился с моими родными, познакомил с родителями и друзьями. Когда расставался, на мой вопрос, зачем он ко мне домой (тогда я жила с родителями) как к себе ходил, и вообще ведь всё указывало на его серьезные отношения, ответил: это все ничего не значит. Вот так вот. Прошло 5 лет, но я до сих пор иногда вспоминаю и не могу понять, что это было и зачем.
Кстати, расстался он мерзко: 8 марта прислал сообщение, что расстается со мной. Потом была единственная личная встреча после этого по моей инициативе, гад он и сволочь.
Гравіцапа• 08 декабря 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Що ще було крім кавʼярні і сексу?
Чи познайомив він вас з друзями, чи планували майбутнє, чи відпочивали разом, чи дбав він про вас, чи оплачував ваші рахунки?
Это ничего не значит. Родственник женщин меняет - всех на тусовки таскает, на дни рождения, мы даже их уже и не запоминаем, платит за них, подарки дорогие-он просто богатый и щедрый, ничего личного.
парИла я парИла• 08 декабря 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Писала вище.
Никакого конфликта не было, просто эти отношения существовали в вашей голове, для него это просто сексодружба. Сами подумайте, были бы вы любимой девушкой, позволил бы он вам на 3 месяца пропасть с горизонта? А вдруг вы другого встретите, вдруг в оккупацию попадете, да что угодно. Но чувств нет, поэтому вы перестали писать и ему все равно
Зоркая Зорро
• 08 декабря 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Але ж він казав про почуття кожну зустріч і в переписці. Тому й питання, він брехав чи почуття зникли і він тепер каже, що й не було нічого?
Зоркая Зорро
• 08 декабря 2024
Ответ дляdf364tye3
у вас был хороший сексуальный партнер и слава богу что не абы кем для здоровья ,,,
встречаться, пить кофе, приятно разговаривать , не любовь ,,,
Тоді й говорити про любов було не варто. Чи не так?
Срочнокпсихологу• 08 декабря 2024
Ответ дляВідірву та викину
Вы просто думали, что вы будете демонстрировать ему ’мне ничего от тебя не нужно, я тебя люблю и секс в удовольствие’.
Мужик думает: О! Ну и отлично.
Теперь ваши претензии ему вообще непонятны. Вы же сами хотели секс? Вам же было в удовольствие?
А вы думали, что сейчас будете такая вся бескорыстная, он заценит это и потом вознаградит вас за это.
Это стандартная женская ошибка. Такая схема не работает.
Мужик думает: О! Ну и отлично.
Простите, какой-то бред. Надо показывать корысть с первого дня знакомства? ))
парИла я парИла• 08 декабря 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Чувства мужчины это поступки. А у вас их не было. Вернее было-перестал писать. Чего еще надо? У моей подруги отношения в телеграмме уже 5 лет с мужчиной, он ей пишет, что она ему жена. Виделись они раза 3 наверное. Она себе живет и растит детей, он в танчики играет
Ответ дляЗоркая Зорро
когда , если , любовь ,,,
можно не чего, не говорить ,,,
человек делал вам приятное , это совсем не плохо , как минимум ,,,
была бы любовь, вы сами без слов, поняли ,,,
еще поймете , все не так , он другой , кончилось ,,,
вы еще молоды , все впереди , было бы хуже если бы , семья , ребенок ,,,
можно не чего, не говорить ,,,
Физрукая• 08 декабря 2024
Чи вірно я зрозуміла? Ви посварились і 3 місяці не спілкувались. А тепер зустрілись, мали секс і він сказав, що то не любов була весь попередній час, а просто секс?
Якщо все так, то виглядає, що 2 роки може і була любов, а за останні 3 місяці пройшла. Остання зустріч- то він вирішив потестити, чи дійсно пройшла, про любов сказав по звичці. Якщо коротко, то ви вже 3 місяці вільна жінка, яка точно зустріне нормального чоловіка, а не оце патякало, яке ніяк не визначиться, йому кохання чи просто посекситись..
Зоркая Зорро
• 08 декабря 2024
Ответ дляпарИла я парИла
То я мала чути слова кохання, але не сприймати їх? Не вірити?
Я вірила. У мене не було очікуваннь про шлюб, бо він такого не казав. Я сприймала ці стосунки рівно так, як він про них говорив, думала, що вони важливі для нас обох.
Меня не звали• 08 декабря 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Если бы
В меня вкладывались всегда
Легко же и бросали
В меня вкладывались всегда
Легко же и бросали
по якій причині кидали?.
Зоркая Зорро
• 08 декабря 2024
Ответ дляФизрукая
Не зустрілись, я відмовила через те, що він сказав, що нічого немає і не було, був і буде просто секс.