КошкинДом• 08 декабря 2024

Зацікавило японське мило для усунення вікового запаху тіла

Зацікавило японське мило для усунення вікового запаху тіла . Можливо хтось користувався таким і може поділитися враженнями. Чи реально допомагає.
ОливьЕЖечка• 08 декабря 2024
І який же у вас вік, що вже запах є ?
Вареничніца• 08 декабря 2024
За часів Масі півпорадниці його купували
Альфасамка• 08 декабря 2024
треба не запах усувати, а тіло і харчування привести в норму.
Телепузик• 08 декабря 2024
Каждый день душ, дуру мыло хорошо пахнет, и никакого запаха, а и стирка обязательно.
Голубец• 08 декабря 2024
Ответ дляВареничніца
Только хотела это написать Я еще помню чудодейственный (нет) питьевой коллаген. И чудодейственные японские витамины, от которых у Светыной мамы в 65 лет все еще была менструация
Лінива, не каюсь• 08 декабря 2024
это мыло с трегалозой
действительно нейтрализует альдегиды которые обычным мылом не смываются и через час после душа снова начинают пахнуть
Реанимация• 08 декабря 2024
Ответ дляГолубец
А хіба Масі самій не під 60? Її мама в 10 народила?
Безпорадна Кроко• 08 декабря 2024
блин, сколько нового открываю для себя
автор КошкинДом • 08 декабря 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
І який же у вас вік, що вже запах є ?
А чому ви вирішили, що у мене?))
автор КошкинДом • 08 декабря 2024
Ответ дляТелепузик
Душ присутній три рази в день! Про прання і зміну білизни смішно читати. Одразу видно, що коментують люди, які взагалі не розуміються на цій темі.
автор КошкинДом • 08 декабря 2024
Ответ дляВареничніца
Хто така Масі?
автор КошкинДом • 08 декабря 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
это мыло с трегалозой
Пишуть, що в складі ланктон
ОливьЕЖечка• 08 декабря 2024
Ответ дляКошкинДом
А чому ви вирішили, що у мене?))
Тому що якщо нічого не вказують в пості то доводиться самій додумувати. Тим паче я не стверджувала нічого, я запитала.
Мені тепер цікаво стало - коли у людини з´являється ’віковий запах’?
Лепешечка• 08 декабря 2024
Ответ дляКошкинДом
Поясніть людям, може вони зрозуміють і зацікавляться.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 декабря 2024
запах от гормональной перестройки и не соблюдения гигиены, а эпителия сколько опадает- уму непостижимо)
Люблю ХОЛОСТЯКА• 08 декабря 2024
Ответ дляКошкинДом
А чому ви вирішили, що у мене?))
Сильный запах пота,говорит о проблемах с лимфой
автор КошкинДом • 08 декабря 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Пост створювала я з конкретним питанням про засіб. Якщо вас цікавить ваше питання коли з´являється віковий запах, створіть собі нове обговорення і там питайте)
автор КошкинДом • 08 декабря 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Бред
Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 декабря 2024
Ответ дляКошкинДом
Бред
вы подвергаете сомнению, что запах -это продукт гормональной системы или что..
автор КошкинДом • 08 декабря 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Це не запах поту. Почитайте в інеті про віковий запах, може будете обізнаними в цій темі більше
автор КошкинДом • 08 декабря 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Люди, ви взагалі читали питання в пості? Якщо ви нічого не можете конкретно відповісти по данному питанню, то проходьте мимо і не показуйте своє невігластво)))
Люблю ХОЛОСТЯКА• 08 декабря 2024
Ответ дляКошкинДом
А вы не задумывались от чего этот запах,ничего не из чего не бывает,все это идет только изнутри и мыло здесь не причем
БезПаспортаНеПродаю• 08 декабря 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
У меня одна бабушка вобще ничем не пахла даже в 70+, у второй бабушки запах был уже в 50,поэтому я в детстве не любила с ней обниматься.
ОливьЕЖечка• 08 декабря 2024
Ответ дляКошкинДом
Навіщо створювати нову тему в яку можливо ніхто і не зайде бо не знають відповідь?
Але в цій темі є типу знаюча людина і яка може відповісти.
І тоді можливо на кілька ’невігласів’ (як ви написали іншому учаснику) стане менше.
автор КошкинДом • 08 декабря 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Ви явно не розумієте, що я створила пост для того, щоб почути відгуки про засіб тих, які в *темі* питання. Мене не цікавить необізнаність ні ваша, ні інших. Якщо вас цікавить дане питання - Гугл на допомогу