Юпитерная• 08 декабря 2024
Пральна почала вибивати щиток
Може раза 5 вибити
В чому може бути причина? Квартира орендована, до цього не вибивало
Юпитерная
• 08 декабря 2024
Ответ дляМЧСница
Включили забагато всього одночасно.
Зараз стоять обмеження на квартиру
Включена буває пралка і світло на кухні. Це все
Юпитерная
• 08 декабря 2024
Ответ дляПтица Говоруша
а власниця квартири, що каже?
Каже що таке колись було
Птица Говоруша• 08 декабря 2024
на мою думку, нехай усуває недолік, щоб потім не зіпсувалася пралка...
Юпитерная
• 08 декабря 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Кажуть, якщо хочте, визивайте майстра! Це типу наші проблеми, а те що ми живемо тут лише пару місяців то таке
Яйцеголовая• 08 декабря 2024
Автор,это что-то с машинкой стиральной, может быть короткое замыкание. У нас такое было, пришлось машинку менять к сожалению.
Просериарила молодость• 08 декабря 2024
Ответ дляЮпитерная
Вызывайте мастера, возможно амба тэну
Броніки для Моніки• 08 декабря 2024
Таке постійно траплялось у моїх орендарів, коли одночасно вмикали пралку,бойлер, фен і іншу техніку.
Тут два варіанти : поки працює пралка менше користуватися побутовою технікою або замінити автомати.
Я замінила автомати, поставила окремі на пралку і на бойлер,проблема вирішилася.
лаМпочка• 08 декабря 2024
Ответ дляЮпитерная
99%, що пробій тена (потребує заміни).
Юпитерная
• 18 декабря 2024
Ответ длялаМпочка
99%, що пробій тена (потребує заміни).
Вже вияснили. Проблема в самому щитку)