В курсі діла• 08 декабря 2024

Девочкииииии!!!! Хирург из областной убрал стержень и выдавил фурункул

Не делали никакой анастезии
Убрал шкурку, и щипцами вытянул стержень, надавил до крови все выстил спиртом
Крови было прилично очень (((((
Это та к и надо было? Он прям придавил , очень страшно правильно ли он все сделал (((
наКоблучках• 08 декабря 2024
Ответ дляВ курсі діла
Померили темпу 37(((( это ж уже нехороший признак?((((
Это нервы
автор В курсі діла • 09 декабря 2024
Ответ дляПсихологічка
Хірург знає як давити. Його цьому також вчили.
Вы думаете? Просто он двумя пальцами так нажал дочка говорит, она аж дернулась
Психологічка• 09 декабря 2024
Ответ дляВ курсі діла
Знає. Звичайно, дьоргнулась, то такий біль, що словами не передати.
Не переживайте. Все буде добре. Все вскрили, стержень витягли.
автор В курсі діла • 09 декабря 2024
Ответ дляПсихологічка
Вот проснулась говорит болит горло и при разговоре как покалывает аж в миндалине
Не может от этого гнойника пойти какое то осложнение на горло?
Психологічка• 09 декабря 2024
Ответ дляВ курсі діла
Причиною фурункулів як правило є стафілокок. Він може жити і в носі Ів горлі. Я не думаю, що то від фурункула, але може бути просто один збудник. Сходіть до сімейного
завтра. Хай огляне дитину. Не нервуйте так, в моїх дітей було стільки разів, поки не знайшли причину,я переживала також,але вже не так як ви.
Скоріше за все, десь в дитини впав імунітет, може, перемерзла десь. І стафілокок атакував. Таке буває.
Психологічка• 09 декабря 2024
Ответ дляВ курсі діла
І ще пораджу вам мазь бактробан. Є нагальна для носа і звичайна. Такі підозрілі прищі, як тільки починають з´являтися точково, можете мазати цією маззю. Перевірено- тоді фурункул не розвивається. В мазі антибіотик, до якого чутливий стафілокок.
Але також дуже не захоплюватися, знову ж по тій причині, що антибіотик.