Барбітта• 08 декабря 2024

Порекомендуйте догляд за таким волоссям будь ласка

Все життя блонд, завжди кожен день утюжок і фен. Але останні 2 роки утюжок тільки на чолочку, корені фарбую рідко, користуюся професійним шампунем тонуючим. Перепробувала різні засоби, приймаю вітаміни. Волосся росте, але обламується. Не можу відростити довжину. Тільки чолка росте.
Небоброїдка• 08 декабря 2024
Отказываться от блонда
автор Барбітта • 08 декабря 2024
Ответ дляНебоброїдка
Отказываться от блонда
Але я майже нічого не роблю уже поганого з ним, і результатів немає (
СамавиховуюКота• 08 декабря 2024
В мене теж така проблема від блонду
Небоброїдка• 08 декабря 2024
Ответ дляБарбітта
Осветление негативно влияет на структуру ну и волосы закрашенные пигментом становятся немного более плотным.
ДолькиКабана• 08 декабря 2024
Термозащиту используете?
автор Барбітта • 08 декабря 2024
Ответ дляДолькиКабана
Термозащиту используете?
Так
автор Барбітта • 08 декабря 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
В мене теж така проблема від блонду
Ви думаєте це від блонду? Багато блондинок мають гарне волосся і фарбують постійно.
автор Барбітта • 08 декабря 2024
Ответ дляНебоброїдка
І що це означає для мене?
Завжди мало• 08 декабря 2024
Після таких екзекуцій волосся дуже довго приходить в норму, усе перепалене треба відрощувати і зрізати, і чекати коли відросте ваше
автор Барбітта • 08 декабря 2024
Ответ дляЗавжди мало
Перепалене давно відросло і відпало
Небоброїдка• 08 декабря 2024
Ответ дляБарбітта
І що це означає для мене?
Не будет длины
Завжди мало• 08 декабря 2024
Ответ дляБарбітта
Перепалене давно відросло і відпало
Тобто на фото ваш колір?
автор Барбітта • 08 декабря 2024
Ответ дляНебоброїдка
Не будет длины
Тоді чому в інших вона є? І вони фарбують частіше
Кривая спроса• 08 декабря 2024
Перепаленные волосы. Отстричь и отращивать свой цвет
Небоброїдка• 08 декабря 2024
Ответ дляБарбітта
1. В случае блонда лучше подкрашивать корни рад в 2-3 недели, это менее травматично
2. У них изначально волосы более ’крепкие’ (толще, менее пористые)
автор Барбітта • 08 декабря 2024
Ответ дляЗавжди мало
Тобто на фото ваш колір?
Затонований шампунем
БЦАшка• 08 декабря 2024
На такому олаплекс добре працює(саме білявкам, іншим просто ні про що), я на іпсі бачила якраз хороша ціна за набір була, 70 % знижки чи щось таке
автор Барбітта • 08 декабря 2024
Ответ дляБЦАшка
Ви пробували?
автор Барбітта • 08 декабря 2024
Ответ дляНебоброїдка
Дякую 😘
БЦАшка• 08 декабря 2024
Ответ дляБарбітта
Ви пробували?
Я так, але я руса, натуральне волосся, я прям вау ефекту не бачу на ньому, але всі мої подруги білявки в захваті від нього
автор Барбітта • 08 декабря 2024
Ответ дляБЦАшка
Що саме реально ефективне?
Библиотекарь• 08 декабря 2024
У вас перепаленные волосы, никак вы их не восстановите. Блонд это всегда дорого, на кого смотрите вы и у кого ухоженная длина, это сложные бережные техники окрашивания раз в 4-6 месяцев и дорогой домашний уход
БЦАшка• 08 декабря 2024
Посилання не знайшла, ось скрін з з групи посередника. То з Ypsi

Додам за повну ціну його брати точно не варто
Небоброїдка• 08 декабря 2024
Ответ дляБарбітта
Ви пробували?
На олаплекс сильно не надеялась бы, дисульфидные связи очень нестойкие, то есть это не создаёт пролонгированного эффекта (а иногда вообще никакого эффекта из-за разных факторов)
БЦАшка• 08 декабря 2024
Ответ дляБарбітта
Що саме реально ефективне?
3 номер, навіть мені як дуже хороша якісна маска, я як до і після миття використовувала, от не на фарбовані волосся то єдине, що можна брати. Шампунь кондиціонер на моє волосся без вау єфекта. Але знову, я не фарбовані білявка. Я Філіп Кінгслі і Бріожео більше люблю
автор Барбітта • 08 декабря 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Не завжди так, як Ви написали. Є ще таке, як генетика. Хтось фарбує 2 раза в місяць Палеттом і все чудово. Я фарбую в салоні, і витрачаю багато коштів на догляд і толку немає
Библиотекарь• 08 декабря 2024
Ответ дляБарбітта
Ну то что вы красите в салоне, не значит, что мастер хороший, что не заходит на границу ранее осветленного и умеет разбирать правильно слои.
Я трясусь над волосами, у меня они тонкие, но хорошее осветление и много много ухода и они выглядят хорошо. Недавно поставили ещё систему фильтрации воды, попросила мужа именно из-за моего блонда
vitamin-bd22• 08 декабря 2024
я в восторге от Др. сорби. делаю 3 маску , волосы блестят , шикарные. но у меня некрашенные. почитайте про эти маски
Налогообложу• 08 декабря 2024
Ответ дляБЦАшка
А який саме засіб з олаплекс взяти?
Налогообложу• 08 декабря 2024
Ответ дляБЦАшка

А как в Украине этот набор купить?