Коли мовчу- приємна жінка• 08 декабря 2024

Я хочу ДОДОМУ!!!(((

Хтось й досі носить в сумочці ключі
Від тих дверей, що більше не існує.
А ти хоч плач, хоч смійся, хоч кричи:
Твій біль нікого в світі не хвилює.
Бо дому твого вже давно нема.
Лиш попелище, згарище, руїни.
У серці сквозняками дме війна.
І смуток твою душу всю поглинув.
Десь голос з неба просить:"Відпусти!"
А ти минуле у руках тримаєш.
Війна із торбою відправила в світи.
Ти в снах ще досі дім свій відчиняєш.
Так пахне затишком у прибраній оселі.
Парує кава смачно на столі.
В ній жили люди, добрі і веселі,
Там поселилось горе і жалі.
Стискають пальці рідний ключ від дому,
Що в сумочці принишк, на самім дні.
Ти знаєш...Розумієш підсвідомо,
Що не відкриється замок в минулі дні.
Ольга Дриль
Відморожена• 08 декабря 2024
Ответ дляКрасота неземная
Для мене рідний дім - це саме Україна. Бо родина є в декількох областях. Десь я вчилася і жила. Працювала в іншій місцевості, теж жила. Багато молоді з нашого селища виїхали у великі міста і там залишилися. Тобто, в кожного різні поняття. Так само, знаю, що багато людей залишили свої домівки і бізнеси в Луганську і Донецьку, переїхали в інші міста на не окупованій території. Тому для мене рідний дім - це Україна.
А якби ваше село стерли з лиця землі , як би ви себе відчували. Типу помер дід Клим да #ер з ним???

Тримаю свічку• 08 декабря 2024
Ответ дляliss
А дрг не было )))
Я ито из Киева драпала 25 числа .. по пути военная техника сожженная была ..
а Буча была ? Или у вас тоже ее не было ?
То постановка. Так ватніци місцеві кажуть
Забула що?• 08 декабря 2024
Слышала песню на эти стихи, но на русском. Выкладывал на ютуб наш блоггер из Рубежного. Прям про наш город и наших жителей.
А у меня теперь и ключей нет...
Ой, глянула. Песня на украинском
liss• 08 декабря 2024
Ответ дляТримаю свічку
Читаешь , прозреваешь …
Маю декілька думок• 08 декабря 2024
Ответ дляКрасота неземная
То їдьте в Україну, туди, де нема бойових дій і потрохи приживайтесь. Колись людей направляли на роботу в інші області і вони там приживались.
Знаю, що багато повернулись з-за кордону, бо їм там стало нестерпно.
кому на що очі вилазять... до чого тут ’їдьте в Україну’?
Забула що?• 08 декабря 2024
Ответ дляНезламна
Я тільки сиджу і думаю, як хочу додому, нестерпно все.
Але нема куди повертатись і навіть до кого. Я пів життя збирала на житло, на ремонт, а зараз в 40+ бомжака без здоров´я та дому і без надії.
Будь проклята рашня і їх потомки!!!
Полюбите то место, где вы сейчас. И жизнь заиграет новыми красками. Я полюбила и счастлива. Жизнь полна смысла и новых планов. Я вашего возраста.
Оля_с_киркою• 08 декабря 2024
Ответ дляКрасота неземная
А додому - це куди? Не з-за кордону?
Вам можна тільки позаздрити якщо ви цього не розумієте
Маю декілька думок• 08 декабря 2024
Ответ дляКрасота неземная
А додому - це куди? Не з-за кордону?
от із-за таких все більше адекватних і задумується ’а чи варто повертатись?’
Тримаю свічку• 08 декабря 2024
Ответ дляКрасота неземная
Цікаво якби ви були з Рубіжного, як я і зараз жили в Полтаві, то сказали б: ну і хер на те Рубіжне, тепер мій дім Полтава і вся Україна?

Красота неземная• 08 декабря 2024
Ответ дляВідморожена
Я б подякувала Богу що лишилися живі, зціпила б зуби і переїхала в інше місце жити далі.
Маю декілька думок• 08 декабря 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Ви розумієте, що ДОМ то не вся Україна. А конкретне місце.
Для мене, це моя квартира. Це мій дім. Там виросла моя дитина. Там все, що мене рятувало у важкі часи, що лечило і дарувало спокій моїй душі.
ви таким нічого не поясните
Відморожена• 08 декабря 2024
Ответ дляКрасота неземная
Ага, і туги б не було.
Моє місто дитинства та юності в окупації, бабуся похована в окупації без рідних поруч... А ви з ціпили зуби . Дай ми зціпили наче і не ходимо по вулиці не ниємо наче!
Маю декілька думок• 08 декабря 2024
Ответ дляКрасота неземная
хоч не фарисействуйте
Забула що?• 08 декабря 2024
Ответ дляТримаю свічку
Я примерно так и сказала, но без грубости. Рубежное в прошлом, теперь мой дом-любимая Германия вернее, конкретный город, который стал мне родным.
Маю декілька думок• 08 декабря 2024
Ответ дляОля_с_киркою
тут хіба поспівчувати... як ваньки-перекотиполе
Оля_с_киркою• 08 декабря 2024
Отак як невістки нашоі сестру іі з дітьми як худобу в автобус закинули , а собаку сказали не можна і бабу стару , а потім ту бабу і собаку і взагалі із дому просто вигнали , бабу відвезли до іі староі хати так і доживає, собака бігала сусіди забрали , отак жили люди , будинок збудували собаку завели , все як у казці , море поруч а тоді на тобі прийшли освободітєлі
Херсон це Україна• 08 декабря 2024
Ответ дляПесиКот
А я вже ні.
Хоч і в Польщі і все за свій кошт і тяжко. І я з Києва. Виїжджали, коли російські війська стояли в Києві, потім шахеди, ракети, жорстка ностальгія та біль, а зараз вже відпустило. Польща стала більш звичною, мова вчиться, дитина звикла. Вже не хочу
Удалено администрацией...
Alienmoon• 08 декабря 2024
Ответ дляliss
А дрг не было )))
При чем тут дрг и Буча ?
Хоть читаете перед тем как отвечать ?
Там написано , что рашкины воиска стояли в Киеве , которых на самом деле в Киеве не было ни дня ) , при чем тут ваши дрг ? 🤦‍♀️
То вы писали под анонимом ? )))))
Неместная Я• 08 декабря 2024
Ответ дляAlienmoon
рашкиных войск никогда не было в Киеве .
Если что никуда не бежала из Киева , тут всю войну .
В Черновцах рашков хоть не было ? 🤣
Как понапишут .
Були, але мало і не довго.

Слобожаночка• 08 декабря 2024
Ответ дляAlienmoon
При чем тут дрг и Буча ?
Хоть читаете перед тем как отвечать ?
То вы писали под анонимом ? )))))
Як не було? Я пам´ятаю танк кацапський на Оболоні на машину наїхав.
Alienmoon• 08 декабря 2024
Ответ дляНеместная Я
Були, але мало і не довго.
Воиска раши стояли в Киеве ? Серьезно?
Сирожено_пирожено• 08 декабря 2024
Ответ дляКрасота неземная
На днях много общались с теми у кого дом в оккупации и у кого рядом с оккупацией под постоянными обстрелами, все хотят домой, никто не привык в чужом городе. Да, работают, живут, но ждут деоккупацию и возвращение домой. Причём все возраста, от 18 до 70+ не могут привыкнуть к чужому городу
Заюшка_хозяюшка• 08 декабря 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Ми вдома.Житло і все є..Вірш-біль,у кого кацапи знищили все
Ключі від мого дому ... якого не має
Неместная Я• 08 декабря 2024
Ответ дляAlienmoon
Воиска раши стояли в Киеве ? Серьезно?
Так, серйозно. А кого спалили на Берестейський? На танку по Оболоні хто їздив?
Alienmoon• 08 декабря 2024
Ответ дляСлобожаночка
Вы разницу между танк залетный и стоят воиска раши в Киеве не видите вообще ?
Херсон це Україна• 08 декабря 2024
Ответ дляНеместная Я
Я вообще читала про этот танк, что то вообще не кацапский был.
liss• 08 декабря 2024
Ответ дляAlienmoon
При чем тут дрг и Буча ?
Хоть читаете перед тем как отвечать ?
То вы писали под анонимом ? )))))
А дрг простите это кто :)?!
Аноним мой у модеров к ним вопросы :))
Прозреваю с логики ))
Alienmoon• 08 декабря 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ключі від мого дому ... якого не має
Пусть у вас будет дом намного лучше прежнего ❤️
Держитесь .
Слобожаночка• 08 декабря 2024
Ответ дляAlienmoon
Там не один зальотний танк був, це просто в новини попав один.
Alienmoon• 08 декабря 2024
Ответ дляliss
А дрг простите это кто :)?!
Аноним мой у модеров к ним вопросы :))
Прозреваю с логики ))
дрг = стоят воиска раши в Киеве ?
Вы знаете хоть значение этих слов ?