Майская киска• 08 декабря 2024

А ви знаходили презервативи у ваших дітей підлітків?!!

Ось тобі на! 16 річна донька. А потім підуть розмови казочки про те що це не її а подруги.
Я все розумію, що молодь рано дорослішає, але якщо тебе вдягають і годують мама з татом то хіба це по «дорослому» шпекатися? І хто тут скаже що 16 це норма?! Коли ти по суті дитина яка залежна від мами з татом!!! Чи шпекатись будучи залежною від батьків це ок??? Мені 45, я розумію сучасний світ і тд і тп, ну але як на мене то це не про здоровий глузд шпекатись з хлопцями коли ти собі кусок хліба без батьків не купиш
Даю справку• 09 декабря 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Дико звучить шпекатися
Про секс на мове всегда очень смешно
Даю справку• 09 декабря 2024
Ответ дляМайская киска
Не моя.
На мою думку займатися сексом можна коли ти вже самостійна і доросла людина. А не коли тебе повністю забезпечують батьки а ти спиш з хлопцями доки мама тобі їсти варить і труси купляє
Ну хіба ж я не права?
Правы, но не представляю как вы обнаружили презики
З царем в голові• 09 декабря 2024
Ответ дляДжавеліна
Тут зараз всі напишуть що норма. Але для мене не норма...це дитина ще
’Це дитина’ - це суто соціальний конструкт, а для природи (за умови деяких факторів) - це чудова молода половозріла особа.
Пупс• 09 декабря 2024
У меня не было секса, но я с собой всегда носила презерватив в одном заднем кармане и пачку зелёного море в другом, при этом я ещё и не курила. Просто хотела казаться крутой перед одноклассниками, не понимая , что это вовсе не круто. Этот презерватив и пачка сигарет до сих пор лежат на балконе в моем тайнике в полу , если россияне дом не уничтожат поеду когда нибудь посмотрю что с ними стало за 22 года.
Вумна, аж страшно• 09 декабря 2024
Не знаходила, бо не шукала :)) але кладу їм. Я втратила цноту у 17 років, ще не працювала на той момент. Мені 42.
Враховуючи більш швидке дорослішання молоді у сучасному світі, обізнаність і доступність інформації - проговорила все з дітьми з 14 років.
До чого тут самозабезпечення і залежність від батьків з куском хліба - я , правда, не розумію.
Губки-уточкой• 09 декабря 2024
Мій сам хизуватися почав з 14ти років.
Ще й нам з чоловіком намагався тот през подарувати.
Більше не хоче молодших.
Помилуйте мадам• 09 декабря 2024
Пораділа б, що донька чи син такі свідомі і усвідомлюють ризики.
Из Виа-гры• 09 декабря 2024
Ответ дляМайская киска
Не моя.
Ну хіба ж я не права?
Ні.
Доктор Варвар• 09 декабря 2024
У нас в школе все кто начинал трахатся с 16 лет презики не использоаали,подросткам не до этого
ЗабежАЛОЧКА• 09 декабря 2024
по украинскому законодательству возраст согласия для секса- с 16 лет.
то, что у девочки есть презервативы- супер круто, как она с такой ограниченной мамашей, с совдеповским мышлением, умудрилась их купить, это чудо) обычно в таких семьях, где шпекаться запрещено, дети в 16 уже беременные, а то и раньше) маме рекомендован секс-просвет, ребенок более продвинутый) не одобряю раннее начало половой жизни, но он нашего одобрения ничего не меняется, к сожалению( пусть уж хоть так будет, с презервативом.
Ласую колобками• 09 декабря 2024
Це природня потреба і вміння заробити собі на хліб з цим ніяк не повʼязане. Аби з презервативами і без орального.
Викачую яйцями• 09 декабря 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Моєму сину зараз 16, а в 14 йому зроблено обрізання, тому йому презервативи мало потрібні. Принаймні я поки у нього не знаходила, мабуть тому що він поки не почав сж.
В 14 начали готовить жеребца)))
Умничка-помощничка• 09 декабря 2024
Ответ дляМастер Класс
Я не знаходила, але в 17 донька сама сказала, щоб я привітала її з першим разом)
А мы сами с мужем купили старшей дочке презервативы в 16 лет когда появился мальчик. Лучше так чем болезни всякие. А сыну муж вообще купил в 13, говорит что не пригодятся конечно пока, но может пользоваться научится.
Как по мне так как у вас это хорошо, ребенок вам доверяет.
Значит надо• 09 декабря 2024
Моему 15, мы ему сами презеки покупаем и даем. А куда они деваются - не наше дело
Значит надо• 09 декабря 2024
Ответ дляМайская киска
Не моя.
Ну хіба ж я не права?
Почему?
Пописанная парта• 09 декабря 2024
Ну може тріль?
Пописанная парта• 09 декабря 2024
Ответ дляСтрекозей
До 18 років за законодавством - це неповнолітня, а секс з неповнолітньою - згвалтування...
Є, пані, нюанси. Не згвалтування, а розбещення. І якщо хлопець був молодший, то...
АнюткаГера• 09 декабря 2024
Что значит находила?! Я их сама даю
Пописанная парта• 09 декабря 2024
Ответ дляСтрекозей
И здесь вопрос.. почему у невесты белое платье, что оно значит и фата с венком...
Яка наречена? Яка фата? Який вінок? Символи непорочності, чистоти, дівоцтва...
Конечно сейчас это всё смешно, и как мне один родственник сказал что есть люди заторможенные, но как показала его практика, незаторможенные могут жизнь превратить в ад и не только ему, но и всем вокруг.
Якби чоловік сказав мені, що на момент заміжжя я маю бути незайманою - тікала б далі, ніж бачила. Чого всім рекомендую. А про поняття ’непопрчність’ глибше ви не копали? Так в біблійному сенсі це поняття означало душевні якості, пані. І до фізіології відношення не мали. Ну і історією весільних вбрань теж поцікавтесь більш детально. На широкий загал ваша теза пройде. Але серед людей, які в цьому трохи розбираються краще все ж таке не озвучувати.
Твоя подружайка• 09 декабря 2024
Блин, мне 46, у меня дети 19 и 17 и ещё на мне. Но я бы была рада, если бы нашла презерватив. Это лучше, чем лечить потом или детей рожать.

Вам как будто 75
Стрекозей• 09 декабря 2024
Ответ дляПописанная парта
І ви вважаєте, що жінка, яка гуляє, наприклад, з одруженим чоловіком має непорочні думки? Блаженна?? От чесно смішно, хочете когось виставити дурненьким, аде це ще з якої сторони подивитись...
Непозбувна Бентега• 10 декабря 2024
Ответ дляВикачую яйцями
В 14 начали готовить жеребца)))
Не зрозуміла зв´язку між обрізанням і жеребцем?