Антон Кочергин• 09 декабря 2024

Про образование

Если бы мне был дан выбор быть министром образования, я сделал бы сделал три вещи:
1. Вместо 6-7 уроков ввел пары
2. Создание каналов учителями. Допустим, если учитель создаст канал и он будет успешен, будут выплачиваться дополнительные деньги
3. Упор на техническое образование

Поддерживаете? Если нет, то почему?
бибизяна• 09 декабря 2024
Ответ дляДлинноНожка
На жаль, чи на щастя, ці речі вирішує не міністр освіти;-).
насправді, те, що Ви описали не потребує міністерського наказу.

по суті: пари чи не пари- вирішує школа. є навчальний план, його треба розподілити протягом року. яким чином, то саме справа конкретної школи, виходячи з наявних ресурсів (кількість викладачів, кількість учнів, кількість вільних навчальних приміщень - класів, залів, аудиторій, лабораторій і т.д.).

Щодо каналів в ютьюбі, телеграмі і т.д. - багато викладачів їх мають. Але, вчитель така ж людина. Подібна діяльність - це час. Витрачати його на всі ці речі має сенс, коли є якась монетизація (додаткові учні, репертиторство, продаж курсів, навчальних посібників і т.д.). Аби це легально робити, викладачеві треба зареєструватися ФОПом. І (та-дам!) що? Це означає, йому треба ще більше часу на цю діяльність, і (та-дам!) - для вчителювання у школі часу не залишиться взагалі. Бо у вчителів є діти, дружини чи чоловіки, батьки, коти-собаки-хом´ячки. Ідея для стартапів хороша, але для наявності і бажання таких людей працювати в школі - не дуже. Навіщо людини бути рабом у школі, коли є свої платоспроможні учні поза нею?

Технічна освіта. Це те, що базується, в першу чергу, на хороших викладачах і достойній матеріально-технічній базі. Наразі важко пояснити робототехніку чи програмування на пальцях. Або фізику чи хімію. Там, де є бази, хороші лабораторії, достатньо уваги предметам цього циклу, добре налагоджено стем-освіту, там є хороші предметники-технарі. Де цього немає, там і не буде ані викладачів, ані технічної освіти. Часи, коли все вчиш з книжки і з паперу, минули. Якось так
Часи професійних фізиків, хіміків, математиків у школах теж минули, на жаль.
автор Антон Кочергин • 09 декабря 2024
Ответ дляДжонсонюк
Пари є і в школах (ліцеях, гімназіях). У старшого пари.
Але ви спробуйте скласти розклад парами, коли математики, англійської по 5 на тиждень, труди, малювання, інформатика, музика по 1, історія 2 і якщо її зробити парою - до наступного нічого ніхто не пам´ятає.
Тут ви теоретик, в цьому проблема

Технічний напрямок потрібен не всім, це я як технарь пишу. Нормально гуманітарії живуть і працюють без технічних предметів

Мені б зайшла система як в деяких країнах - коли в середній школі з певного класу можна обирати предмети. І заняття в основному практичні. Старший так вчився, це супер
1.Убрать рисование и музыку. И ещё интересно: а как тогда в колледжах это все составляют, если есть украинская и зарубежная литература, украинская и всемирная история, физика, химия, биология, география, физкультура, математика, информатика
2. Поэтому, если я у вас спрошу, что Украина построила, чего добилась в науке, вы ничего не ответите, поскольку ничерта с доминированием тех.оьразования Украина не имеет.
Домашня Зюзя• 09 декабря 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ліквідувати НУШ . Повернути 10 років , на хвилинку 12 років школи
У моей дочери учитель в НУШ научила читать ребенка просто на уроке. Дочь читала 120 слов на конец года. Дз дела сама с самого начала, вообще сама всегда. Важен учитель, а какая система нет.
Барбітта• 09 декабря 2024
Про техническое образование смешно, реально! Какой % школьников хорошо разбираются в физике, химии, математике? 5-10% в лучшем случае. А что будут делать остальные на этих уроках? Тупо просиживать штаны? Ну такое...
Домашня Зюзя• 09 декабря 2024
Ответ дляЛеся Українка
Я уже вижу как сидят детишки в детском садике на парах и изучают теоретическое обоснование к кодированию данных в ЭВМ. А воспитатель ведёт успешный канал для них
Канал это нормально. Учитель может выкладывать видео по теме, интересные факты. Назвать это внеклассной работой.
ДлинноНожка• 09 декабря 2024
Ответ длябибизяна
насправді, питання в тому,чи вони там дійсно потрібні (в тому обсязі, як колись були в СРСР). головна функція цього предметника - зацікавити. пояснити складне простими словами, показати елементарні явища, що працюють за законами цих наук, ну і, звичайно, правила і формули, теореми і докази. З останнім у сучасних школярів проблеми через ’швидке’ мислення. От з цим і треба щось робити. але це питання не так до предметників, як до психологів і спеціалістів з педагогіки)
Домашня Зюзя• 09 декабря 2024
Ответ дляЛеся Українка
Правильно! Пусть идут в разнорабочие, эти всегда нужны!
Они и идут и в продавцы. У нас полно никому не нужных специалистов.
автор Антон Кочергин • 09 декабря 2024
Ответ длябибизяна
Краще запропонуйте професійний відбір вчителів до школи, щоб вони не просто просиджували там місце, а дійсно навчали дітей, і непогано було би відеостеження внедрити за вчителем на уроці, якщо неодноразово поступають скарги від батьків та учнів
А своим детям не хотите сказать, чтобы вместо ТикТока слушали уроки? Поэтому и говорю, что так или иначе, популяризация каналов учителей, которые действительно снимают годный контент, действительно нужна, ведь сегодняшнее поколение потребителей никого не хочет слушать, им школа не нужна, так хоть пусть те, кто действительно этого хотят, слушают в Интернете, где им не будут мешать их одноклассники-задроты.
автор Антон Кочергин • 09 декабря 2024
Ответ дляЛеся Українка
В любом, автор не уточнял, где он собирается это вводить.
Школы, я же сказал
Заставляличка• 09 декабря 2024
Ответ дляНагайна
Їх уже і так закривають дофіга.
От тільки закривають хороші вузи а конно-балетні вузи залишаються.
От і виходить що хороші вузи нікому не потрібні а купа сміття тільки квітне.
А що з хорошого закрили?
ДлинноНожка• 09 декабря 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
а що саме у НУШ Вас не влаштовує. просто цікаво, що саме в цій реформі ’зло’ на Вашу думку). бо слово, яке всім треба облаяти всі знають, а пояснити, чим воно страшне - не дуже можуть. так от цікаво, які саме претензії у Вас до НУШ?
Домашня Зюзя• 09 декабря 2024
Ответ длябибизяна
Тут ещё попробуй заполни все ставки, какой уж тут отбор.
Домашня Зюзя• 09 декабря 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
Зачем убирать рисование и музыку?
автор Антон Кочергин • 09 декабря 2024
Ответ дляБарбітта
Вы хотите мне сказать, что данный пример тяжёлый:
2x-6=0
2x=6
2x=6|÷1/2
1/2×2x=6×1/2
x=6/2
x=3
Даа, тут прям тяжело. Действительно понять нельзя) А если мозги ребенку включить, а не клиповым мышлением думать? Сейчас у детей клиповое мышление, ничего учить не хотят, им только все формулы сразу.
viter33• 09 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
Щоб був успіх, потрібно зробити зарплату 2 тис дол щоб в освіту йшли кращі, а не ті хто нікуди не вступив.
А ще краще 4)))
Але ви відстали від життя з такою пропозицією років на 5 )))
Домашня Зюзя• 09 декабря 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
Большая половина учителей, не могут, не умеют работать онлайн. Не могут написать формулу на экране.
Svitlo_• 09 декабря 2024
Ответ длябибизяна
І все це за 8 тисяч гривень?
пу_пугренчик• 09 декабря 2024
Мои предложения-отменить домашку, отменить оценки, отменить школу вообще. Полная анархия
автор Антон Кочергин • 09 декабря 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
А большая половина детей не умеет думать и курят и пьют энергетики в 12 лет, и что?
Мішечок щастя• 09 декабря 2024
Ответ дляМира всем
То вы правильного и хорошего НУШа не видели. Прекрасная система и идея.
Но наши «совковые» учителя просто не собираются по ней работать. Единицы внедряют все, что нужно (что учили. Не все даже выучили, что надо)
У нас нет учителей. Дураков нет на ту зарплату
Треба ось так• 09 декабря 2024
Ответ дляТихомандражная
Я бы закрыла минимум 50% вузов.И прекратила бизнес на студентах
Нафиг не нужно столько специалистов с вышкой.
У вас дети какого возраста?
Домашня Зюзя• 09 декабря 2024
Ответ дляМішечок щастя
Есть. Я лично 1 офигенно учителя встретила. Возраст предпенсионный. Ну супер. Но администрация ее не любила, она деньги с класса плохо собирала, не брала подарков и тп
Джонсонюк• 09 декабря 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
Я якось писала в одній з тем, чого досягли українці в науці. Але ви так само не повірите.
Зараз багато науковців виїхали - для них добре, для країни погано. Але така ситуація.
Наприклад з сином навчалась дівчинка,яка ще в школі розробила прилад, який допомагає в офтальмології діагностувати певні серйозні хвороби, потім взялась за їх лікування. Зараз вона студентка, а прилад вже на стадії тестування.
Це приклад з того, що особисто знаю.
Плюс студенти КПІ - скільки всього розробили для наших військових (технічного) - так це ще юнаки.
Совбез• 09 декабря 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
Вы учитель? )))
Мішечок щастя• 09 декабря 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Пришлось сменить школу, не было математика и физика. В этой нет химика и географии (уволился второй за семестр). 1 офигенный учитель предпенсионного возраста звучит неубедительно и печально
Домашня Зюзя• 09 декабря 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
Я таких детей не знаю. У меня обычные дети 15 и 12 лет. И младшей 4. Какие энергетики, они колу по праздникам пьют)).
Но. Учитель получает ЗП и он ОБЯЗАН при проведении урока этим всем владеть, урока онлайн. А не математик у доски, ничего не слышно и не видно, ТК телефоном снимает завуч у которой руки трясутся.
Джонсонюк• 09 декабря 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
2x-6=0
2x=6
2x=6|÷1/2
1/2×2x=6×1/2
x=6/2
x=3
А зачем вы так уравнение усложнили?
Это вообще-то 3 класс, а вы его зачем-то решили сложным методом класса 6-7.
Технарь вы наш.
бибизяна• 09 декабря 2024
Ответ дляДлинноНожка
Психологи повинні працювати у молодшій школі, у середній-старшій вже питання саме до предметніків. У старших класах проблеми не через швидке мислення. Виходить, що вчителів, які спроможні викладати предмет нема, а предмет є, й отримують діти низькі бали і нуль знань по цих предметах. А в технічних вузах потрібна фізика й математика, тож або вкладайся в репетиторів, або... або... І наче діти спроможні до навчання, але знову якесь або.
Мішечок щастя• 09 декабря 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
За вгнкласную доплата 0грн
Джонсонюк• 09 декабря 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
Де Ви живете?
Я живу в робітничому мікрорайоні. Менша як раз такого віку. З класу палить один хлопець.
Цікаве у вас оточення, а з нього і висновки ’цікаві’.

З цього ж району старший син. Зараз вони студенти. Більша частина вже працює + вчиться, веде здоровий спосіб життя - ходять в зал, не п´ють і не палять, бо це не в тренді.