булоТАЙминуло• 09 декабря 2024
Сумки на літак
Вибачте , ніколи не літала літаком , допоможіть, хочу тільки ручну кладь + сумка для русної кладі 👜. хочу купити таку , якщо не розкладувати ( у Norwegian Air ) вказано габаріти 38 на 30-20 , а якщо розкласти не пустять і якщо ручна валіза буде на пару см більше, це дуже критично ? І можу я ще маленьку сумку на плече взяти? Тобто виходить 3 - маленька сумка , сумка і ручна валіза ? Так можна ? Дякую
ротцвеники• 09 декабря 2024
Ответ дляЖенщина с косой
Всю жизнь, лет 20 летаю с маленьким чемоданом в ручную кладь и сумкой через плечо, всеми авиакомпаниями, никогда с сумкой проблем не было.
Гуглите правила, общие для а/к, можно сумочку, ноут, фотоаппарат, зонтик, куртку проносить сверх ручной клади. И коляску тоже.
Ну так у вас описано 2 единицы а автор хочет 3 единицы. Тоесть чемодан плюс рюкзак плюс сумка.
Эт вернячОк• 09 декабря 2024
Автор, сумка на плечо не является ручной кладью, конечно можно))
булоТАЙминуло
• 09 декабря 2024
Ответ дляротцвеники
Я хочу чемодан ( це ручна кладь за яку я доплачую ) + сумка яка безкоштовна і маленька дамська )
ВундерКИНГ• 09 декабря 2024
наскільки маленька на плече? я в такому випадку маленьку кросбоді під куртку рдягаю
Пульт от линолеума• 09 декабря 2024
Ответ дляротцвеники
Не можна. В квиток входить лише 1 місце 38×30×20. Плюс ви докупили ручну кладь. Всього 2.
А чемоданы 40 на 30 на 20 самые маленькие
ротцвеники• 09 декабря 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Сумка безкоштовна по розмірах як рюкзак. Читайте правила авіакомпанії. Мене не одноразово змушували ховати данську сумочку (невелику через плече) в рюкзак, оскільки за правилами в квиток входить лише 1 місце.
66сезон666серия• 09 декабря 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
В залежності від того, чи гарний настрій у персонала аеропорту, бо фактично у вас дві сумки,а повинна бути одна
Рятівник Малібу• 09 декабря 2024
У мене було так
рюкзак американ туристер як безкоштовна ручна кладь, наповнений він завжди за допустимі розміри візейр та рейнар
докупила валізу як ручну кладь, там з розмірами строго як авіакомпанії дозволяють
А на плече у мене завжди така сумка як за посиланням, ще жодного разу зауважень не було. Але я завжди залишаю трошечки місця в рюкзаку, щоб вийнявши якийсь светр, туди можна було засунути цю сумку (якщо доколупаються)
Перезагрузка• 09 декабря 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Какие замеры вашего чемодана?
Сорок с чем-то на 30 с чем-то. Влезал во все рамки а/к
Точная копия плова• 09 декабря 2024
Ответ дляЖенщина с косой
У мене знайомий казав, що у двох аеропортах двох різних країн чуть було не забрали цифровий фотоапарат, рознервував не на жарт. Вони його у смітник хотіли викинути, сказали, що така техніка в ручну поклажу не повинна йти. Знаю точно що одна з країн це був аеропорт Єгипту.
Рятівник Малібу• 09 декабря 2024
Ответ дляПульт от линолеума
А какой лучше купить, мы в Париж через Румынию летим, у нас с малой рюкзаки , маме хочу чемодан взять
Я для ручної кладі (яку докуповують) візейр та рейнар таку валізу придбала, вже з нею літала тричі
КапитанльнаЯ• 09 декабря 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Ви мене не зрозуміли , 1 сумка безкоштовно йде 38 -30-20 + я до купляє ручну валізу , у мене питання якщо я на плече ще візьму маленьку сумку так можна ?
Ручная кладь - это либо маленький чемоданчик, который войдёт в трафарет нужного размера , либо рюкзак\большая сумка. Если ваша дамская сумочка маленькая , то её не будут считать. За всё что будет превышать размеры ручной клади , вам придётся доплачивать.
Доль Чекомбана• 09 декабря 2024
Ответ дляОбижулька
есть же маленькие, которые берут в салон, они и называются ручная кладь)
Ручная кладь должна поместиться под сиденье спереди вас в салоне. Поэтому и габариты её обозначены, как писали выше
Маленький чемодан не относится к ручной клади. Он кладется на полку над сиденьем в салоне. Как правило за чемоданчик в салоне нужно доплачивать.
Обижулька• 09 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
все, что в салоне - считается ручной кладью. и то, что под сиденье, и то, что сверху на полке. но Вы правы - часто за чемодан сверху надо доплачивать. но он тоже относится к ручной клади. я это имела ввиду
Доль Чекомбана• 09 декабря 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Скорее всего можно. Но иногда могут дое...ся. лучше припасти место в чемодане, чтоб впихнуть маленькую туда, если вдруг что.
Доль Чекомбана• 09 декабря 2024
Ответ дляОбижулька
Ваша правда, не так выразилась. Чемодан в салоне= небесплатная ручная кладь.
Пульт от линолеума• 09 декабря 2024
Ответ дляРятівник Малібу
У мене було так
Так вы в ручную кладь берете рюкзак и чемодан маленький?
Пульт от линолеума• 09 декабря 2024
Ответ дляРятівник Малібу
У мене було так
Какой чемодан у вас какие размеры?
Пульт от линолеума• 09 декабря 2024
Ответ дляРятівник Малібу
А сколько вы доплачивали за чемодан?
Рятівник Малібу• 09 декабря 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Часто літаю тільки з безкоштовною ручною кладью, то це тільки рюкзак
Валіза у мене така
в візейр за валізу в салон платила 35 євро за пару місяців до поїздки, за тиждень до поїздки - ціна була 50 євро
Валіза у мене така
Лялька в колисці• 09 декабря 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Дякую! Вона повинна бути дуже маленькою чи можна середніх розмірів?
Совсем не обязательно, что дамская сумка идёт сверх, если это ловкость, то бывает, что пишут - 1 айтем и его максимальные габариты, сумочка это будет или сумка уже решаете сами
Читайте внимательно как описан багаж