Евга-9246• 09 декабря 2024

Може хтось розказати про Сирію та Ізраїль?

1. Зараз люди масово повертаються в Сирію, бо раді, що режим Асада впав? А чому писали, що навпаки сирійських мігрантів в європі збільшиться?
2. Для чого Сирія Ізраїлю?
Графиня Шезвездицкая• 09 декабря 2024
Ответ дляSentjabrinka
Так там ГОЛАНСКИЕ высоты, а не ГоЛЛАНДские, как написали.
Пишите правильно и карту открывать не прийдется
Когда не к чему домахаться, домахиваются к правописанию.
Люди, которые понимают о чем речь и не обратили на это внимание.
И давайте так: вы не будете рассказывать людям, что им делать и у Вас не будет шансов пойти очень далеко. Ок?
Ответом не утруждайтесь.
Sentjabrinka• 09 декабря 2024
Ответ дляКокоСина
Голанські, не Голландські. Голландія там ні причому
кому я вопрос задала, написала про ГоЛЛАНДские высоты, а не Голанские.
Любому грамотному человеку ясно, что Голландия там не при чем, но не совсем грамотные почему то пишут про ГоЛЛАНДские высоты
Sentjabrinka• 09 декабря 2024
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Ответом не утруждайтесь.
это не ошибка в правописании, как раз многие так и полагают и пишут именно про ГоЛЛАНДСКИЕ высоты, не удосуживаясь даже поинтересоваться правильным названием
viter33• 09 декабря 2024
Ответ дляSentjabrinka
У вчительки географії зараз перерва між уроками ?
Чи чого такий фанатичний приступ справедливості ?
Sentjabrinka• 09 декабря 2024
Ответ дляviter33
как хорошо оправдывать свою безграмотность и еще гордиться при этом.
Иошши• 09 декабря 2024
В Сирии будет Джихад
viter33• 09 декабря 2024
Ответ дляSentjabrinka
Ви абсолютно безпідставно почали роздмухувати і обігрувати фразу ’голанські/ГоланДські висоти’ і флудити на цьому , абсолютно ’не по темі’
Кому цікаво по темі -вже давно відкрив карту, подивився, де Сирія, а де - Голандія і прочитав правильну назву
автор Евга-9246 • 09 декабря 2024
Ответ дляКокоСина
Автор, а як ви собі уявляєте оте масове повернення біженців? Вчора лише асад втік на росію. Як люди можуть масово повернуться за один день? Вони ж десь жили до цього, працювали, діти ходили в школи, садки. В один день ніяк не повернешся, тому що там де мали прихисток треба всі питання закрити. А не взяти рюкзак і додому поїхати на першу маршрутку
Хм. Таке шось. Як тільки в Україні закінчиться війна, я в той же день все кину і з парою сумок через декілька годин буду біля українського кордону. І пофіг на асі захисти і т.д. Всі, з ким знайома в чужій країні, так само налаштовані.
viter33• 09 декабря 2024
Німеччина та Австрія оголосили, що тимчасово зупиняють процедури надання притулку громадянам Сирії.
https://hromadske.ua/heopolityka/235962-nimechchyn...