Зубная фея• 2 часа назад

Не пройшла перевірку при прийомі на роботу.Так в чому ж була причина,як думаєте?

Зараз шукаю роботу і мала дві пропозиції, які ідеально підходили. Пройшла всі етапи.
І там, і там, треба було пройти поліграф.
Прийшла на перший, а у них штатний поліграфолог.
І поки ми чекали черги, ми душевно розговорились із рекрутеркою, що мене наймала.
Вона запитала, чи є у мене ще пропозиція.
Я сказала, що так.
І далі вона запитала, що я робитиму, якщо прийде два офери.
Ну і я понеслась в пляс: сказала, що швидше схиляюсь до другої компанії, що там більше подобається і робота, і перспективи, і структура, і що вона велика і я прямо горю.
Вона кивнула головою, пішла я на поліграф, і на наступний день мені приходить відповідь, що я не пройшла перевірку службою безпеки, і що вони мені бажають знайти пропозицію саме для мене.
Я в шоці: жодного криміналу, крадіжки, зливу даних ніколи не робила . Єдине питання, де я могла збрехати, це відповідь на питання ʼчи довго ви плануєте тут працюватиʼ .
Мої знайомі поділились на дві думки: одні вважають, що мені просто відмовили через відсутність мотивації, інші - що питання таки і правда в тих двох пляшках води які я взяла з роботи додому.
Як ви вважаєте?
Зробіть вибір:
вже голосів: 27
Поліграф - прикриття
Не пройшла поліграф
Не будь КакСвета• 2 часа назад
Так вы же сами сказали что вам больше нравится другая компания) и если два положительных ответа придет, то ясно какую выберете. Зачем такой человек им? Который будет сидеть, вздыхать и думать о другой компании? А если другая компания данные предложит сливать? Язык- враг мой

Ужгород• 2 часа назад
Принципово не йду на співбесіду з поліграфом. Хай при мені теж його проходять. Я манала. Хай що хочуть кажуть
Тримаю свічку• 2 часа назад
Вы прямо сказали, что не заинтересованы, что хотите работать в другом месте. Про воду не поняла, Вы спёрли две бутылки воды, когда уходили? Зачем?
Забрала і не сказала• 2 часа назад
А з якою метою ви те все hr розповідали?
Вашою мрією (для hr) мала б бути робота в їхній компанії
Щира українка• 2 часа назад
Ответ дляУжгород
Плюс, он не всегда точен. Такая себе история с этим полиграфом
ДинамоКит• 1 час назад
В нас поліграф і служба безпеки ніяк не перетинаються.
Служба безпеки може відмовити за якісь давні адмінпротоколи,інші правопорушення,родичів-судимих,борги,дописи в соцмережах,та ін.Зараз ще відмовляють через близьких родичів в росії
Ужгород• 1 час назад
Ответ дляДинамоКит
Принципово не ходжу на такі співбесіди. Манала з ними
ДинамоКит• 1 час назад
Ответ дляУжгород
Справа ваша, в нас бажаючих добре заробляти, більш ніж достатньо.
7_кг_рыбы• 1 час назад
Что мешало на вопрос ’что выберете’ скачать ’я ещё не думала поэтому пока не знаю’ . Тем более это скорее всего так и было

автор Зубная фея • 1 час назад
Ответ дляДинамоКит
Це точно)
Мені там запропонували зарплату на 50 тис більше.
Цікаво, якби на моєму місці була автор коментаря, вона теж залишилась би настільки принциповою?
автор Зубная фея • 1 час назад
Ответ дляТримаю свічку
Я розказала, що на минулій роботі могла брати пляшки води , щоб пити поки їду додому
Аленький носочек• 1 час назад
А що питають на тому поліграфі? Все більше компаній його пропонують проходити
Тирамісу на терасі• 1 час назад
Ответ дляЗубная фея
Це точно)
Конечно. Не все люди за деньги готовы быть пресмыкающимися.
Карамелька• 1 час назад
Я б тоже вам отказала. У вас язык как помело. Не люблю людей, которые сначала говорят, а потом думают
Жинси на дитину• 1 час назад
А с какой целью вы ейчару это сказали?
Думали это добавит вам плюсов?
Вы должны были сказать ровно противоположное вообщето
Не будь КакСвета• 1 час назад
Ответ дляЗубная фея
Зачем рассказали? на полиграфе задавали вопрос воровали ли вы на предыдущей работе, и полиграф выдаст ложь, только если вы сами, на подкорке считаете это на самом деле воровством. Просто не понятно, вы отвечали на вопросы полиграфа и так вышло, либо просто наговорили, без полиграфа, с три короба. Ощущение что язык- помело)))
Куколка-мяуколка• 1 час назад
Было бы очень странно, если бы после всего что вы им рассказали, вас бы взяли. Вы буквально своим языком сказали компании, что не хотите у них работать. Я бы тоже не взяла такого сотрудника.
автор Зубная фея • 1 час назад
Ответ дляНе будь КакСвета
Так я і справді підсвідомо вважаю це крадіжкою
Куколка-мяуколка• 1 час назад
Ответ дляНе будь КакСвета
Точно. Хоть с полиграфом, хоть без. Учитывая, что полиграф проходят не просто так, зачем им такой сотрудник.

миссДавеча• 1 час назад
Я не HR, але займаюсь відбором кандидатів.
Я б відмовмла по тій причині, що ви розповіли це незнайомій людині.
Що ви в принципі щось розповідали незнайомій людині до співбесіди.
Куколка-мяуколка• 1 час назад
Ответ дляЗубная фея
Вы троллите.
автор Зубная фея • 1 час назад
Ответ длямиссДавеча
Тобто незнайома?
Це рекрутер, яка приймала участь в двох етапах відбору
Экспертиза• 1 час назад
Ответ дляЗубная фея
Тобто незнайома?
Вы сликом много говорите.
не там и не тем.
миссДавеча• 1 час назад
Ответ дляЗубная фея
Тобто незнайома?
Ви забагато говорите зайвого.
З погляду HR ви просто знахідка для шпіона
Для драки• 1 час назад
Ответ дляЗубная фея
Це точно)
Мне просто интересно где сейчас такие зарплаты кроме как ит, где на 50 тыс. больше или меньше. Если 50 тыс. есть вся зарплата, то уже считается относительно нормально.
Как-то автор не похожа на ту, кто может зарабатывать большие деньги. Либо вся тема троллинг. Либо разница в зарплатах явно не в 50 тыс., а в пределах 10-20.
Анчо Ус• 1 час назад
Вам язык надо перевязать крест на крест. Очень много болтаете
Я тертий жук• 1 час назад
Ответ дляЗубная фея
Тобто незнайома?
Она не на вашей стороне
Шиворіт навиворіт• 1 час назад
Язык мой враг мой. Или язык, що помело. Это про вас :) А еще удивляетесь, чего не взяли. Я бы тоже такого болтуна не взяла бы. И про работу и про воду. Нафига????
ЖующаЯКонфету• 1 час назад
че то смешно...))