Що краще вдягати у резинові чоботи? Сталось так, що переїхала поки з міста на дачу. А доріг, ну просто немає. Місиво й калапеця з води й чорнозему.
ГороховаЯ• 09 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
А як тут пройти?!
Подивіться в чому люди ходять. Є такі утеплені чоботи, але не гумові. Раджу туди ще теплу устілку.
Якщо вам не важливе здоров´я, то взувайте гумові
ГороховаЯ• 09 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
В некоторых местах, сапоги вообще можно потерять :)
Там і дитину загубити можна. Для чого її вести в ті місця?
ГороховаЯ• 09 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
А як тут пройти?!
Збоку обійти, обов´язкову в ту багнюку лізти?
Соображалочка• 09 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
Тут такие ’дороги’, что и не везде пройти можно :)
Ви троль? Для чого тягнете різні фото з нету
Соображалочка• 09 декабря 2024
Наташа, ви сьогодні зареєструвалися спеціально що вам тут маршрут проложили?
Гуляю босоніж• 09 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
А як тут пройти?!
звісно тут тільки чоботи, це де така краса? нагадує болота, вибачте
Ответ дляГуляю босоніж
Та в том то и дело. Это дачный массив Тетеревский. Ну с дорогами, тут всегда была проблема, даже в хорошие времена. А сейчас, так вообще. 28 км. от города по трассе, а потом, ещё 2,5 км по чернозёму к дачам.
Гуляю босоніж• 09 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
жесть
TANYA 0 0 0 0• 09 декабря 2024
Ну що ж вам тут можна порадити? Або сидіть в дома поки не примерзне або літом не висохне, або купіть вертальота
Гуляю босоніж• 09 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
Одни сапоги у входа стоят. Правда, не мои. Одолженные. Подруги. Показать??
звільніть мене від цього видовища пліз
TANYA 0 0 0 0• 09 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
Я о резиняках подумала...
Є такі рибацкі заброди, ніби як комбінезон резиновий