31082010• 09 декабря 2024

Життя наодинці? Чи заздрите сучасному тренду чи навпаки це вас лякає?

Чи дійсно з кожним роком такий устрій особистого життя стає все більш розповсюдженим, як ви спостерігаєте це в суспільстві на сьогодні і як для себе хотіли би?
Lynx_1992• 09 декабря 2024
Це точно не для мене, але у мене й класний чоловік. Якби так склалося що трапився такий, якого треба ’терпіти і прощати’ який вимагає побутового обслуговування і нічого не дає мені, аби не одній - то мабуть таки краще одній
K.Yurchenko• 09 декабря 2024
Я вже майже три роки сама живу. Сама вирішую всі питання. Сама веду бізнес. Чоловік на фронті. Чи комфортно мені самій? Так, комфортно в цілому. Але іноді хочеться на руці)) З чоловіком разом жили теж дуже комфортно, він чудова людина.
TatianaKirill• 09 декабря 2024
Я інтроверт і я вписуюсь. Так я вже років 5 спостерігаю посилення цього тренду. Ну, так розвивається світ, ніхто на це не вплине. Але особисто я з кожним роком живу все комфортніше і мені стає все спокійніше внутрішньо, я нарешті стала співпадати зі світом. Стала така, як більшість. В карантин я була щаслива)
До цього вся молодість в ламанні себе до спілкування, розпач від того, що я змушена підлаштовуватись під активний світ, гуртожитки, офлайн робота... Просто кошмар, який закінчується.
Мені вже вже за 40, але добре, що хоч під старість житиму по-своєму.
І діти в мене за цей тренд і друзі в них такі ж. Всі прогресивні люди це схвалюють
Унция яда• 09 декабря 2024
Нашу страну коснется не скоро. Первое: нищета где плодятся на 40 квадратах в 3 поколения. Второе: многие женщины материально зависимы. Третье: мужчины по большей части бытовые инвалиды. На пост совке т.н. брак - это скорее бытовое обслуживание для экономии и воспитания детей, а не про желание просыпаться двоем.
Иошши• 09 декабря 2024
Лично мне нужен близкий человек рядом, это облегчает мне жизнь. Но все люди разные, каждый осознанно делает выбор сам
Графиня Шезвездицкая• 09 декабря 2024
Ответ дляУнция яда
А что делать тем женщинам, которые состоялись? Что им может дать такая особь мужского пола?)))
marydgayne• 09 декабря 2024
Ответ дляTatianaKirill
’Всі прогресивні люди це схвалюють’ - очень необдуманное и самоуверенное заявление!
А что же хорошо в этом? Вот у вас есть дети, значит все же не одна вы жили.
Понятное дело, что все люди разные. Но уж точно ничего хорошего нет в любви к одиночеству. Просто в браке тоже надо уметь не нарушать личные границы.
Иошши• 09 декабря 2024
Ответ дляУнция яда
Ментально наши люди не изменятся, это просто невозможно
Решка7777• 09 декабря 2024
Мені зручно , шлюб гостьовий .Чоловік прекрасний, але мені його забагато
Даксо• 09 декабря 2024
Ответ дляLynx_1992
Вдвох з достойним партнером бути краще. Але інша справа, що достойних не так багато, але люди все одно чомусь створюють сім´ю навіть з ким попало, тільки щоб не одному.

А навіть ще омар хайям говорив, що краще так не робити. Задумайтесь
TatianaKirill• 09 декабря 2024
Ответ дляДаксо

Мені здається, в цьому суть того, що все більше молодих людей вибирають жити без пари. Реальна нестача достойних партнерів, та хоча б здорових ментально і адекватних. І що ж знову туди ж - живіть хоть з ким, бо це Правильно? Терпіть? Бо ви ж соціальні істоти. Чи не краще всім жити по своєму сценарію, а не по кимось заявленому правильним.
Взагалі, це дуже багатогранно.
Lynx_1992• 09 декабря 2024
Ответ дляДаксо

Ну так я з цим згодна, і допис мій саме про це був.
Lynx_1992• 09 декабря 2024
Ответ дляУнция яда
І багато у вас знайомих молодих сімей, де 3 покоління на 40 квадратах? Я з покоління 30+ і знаю лише 2 пари, які наважилися на народження дітей живучи з батьками (але і там не квартири по 40 квадратів, а приватні будинки), решта хто орендує хто придбав хоча б однушку, але окремо.
Чоловіків, здатних розділити побут з дружиною, також немало, хоча так, не усі такі, але і не скажу що це один випадок на мільйон.