Йосип_молодий• 09 декабря 2024
Посоветуйте тонирующий бальзам
нужно затонировать свой чуть выгоревший русый в русый потемнее с холодным подтоном
40каградусная• 09 декабря 2024
В мене така сама проблема. Шукала та обирала довго, перепробувала також немало. Мені всі вони сушать волосся дуже, воно стає як солома(
Тому послухаю.
І ще поділюся цікавим рецептом тонування, але особисто я ще не пробувала його, а бачила відео як робили і результат - вийшло полотно русявого холодного підтону на 5-6 рівні. Наносити на вологе волосся на 10-15 хвилин, добре емульгувати і змити
Може хтось прокоментує чи можна так робити)) :
Будь яка фарба відтінку 1.0 (7 грам) + 1,5 % окисник (45 гр) + шампунь (45 гр.)
Тому послухаю.
Ответ для40каградусная
Тому послухаю.
Ось ці маски гарно тонують та не сушать волосся. Дають гарний блиск.