Ромашкинная• 09 декабря 2024

Як би ви відреагували? Ви впали з велосипеда через автомобіліста

Добрий день. Уявіть, їдете ви на велосипеді. А біля тротуару стоять припарковані авто. Ви маєте проїхати повз авто і тут двері водія відчиняються і ви в них збиваєтесь, падаєте, велик падає , вибігає з авто жіночка перелякана , вибачається , питає чи ви не вдарились. Дорога з не активним рухом ,тому інших авто на дорозі в той час не було. А інакше могли б і під інше авто потрапити. Ваша реакція ? Дякую
из желе я• 09 декабря 2024
Обматюкала б і пішла.
Готова до другої• 09 декабря 2024
Больше не ездить на велосипеде.
Prervana• 09 декабря 2024
А что тут сделаешь? Велосипед у нас неудобный и опасный вид транспорта. Как не дверью прихлопнут, так содержимым лужи обольют. И не сказать что автомобилисты виноваты. Такие дороги у нас. Отсутствие парковок для одних и велодорожек для других
автор Ромашкинная • 09 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Але ж треба дивитись коли відкриваєш двері чи не їде хтось
Prervana• 09 декабря 2024
Ответ дляРомашкинная
Мы могли запросто в ее слепую зону попасть.
Зашла на 5минут• 09 декабря 2024
І що ви чи жертва зробили?
begovelik• 09 декабря 2024
ПДД Украины 15.13 Остановка и стоянка
15.13. Запрещается открывать двери транспортного средства, оставлять их открытыми и выходить из транспортного средства, если это угрожает безопасности и создает препятствия другим участникам дорожного движения.

автор Ромашкинная • 09 декабря 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
І що ви чи жертва зробили?
Удалено администрацией...
begovelik• 09 декабря 2024
Ответ дляРомашкинная
Удалено администрацией...
Навіщо? Треба було з неї гроші збити, пригрозивши позбавленням прав
Мурзилка• 09 декабря 2024
Ответ дляРомашкинная
Удалено администрацией...
присядете за убийство теперь
begovelik• 09 декабря 2024
Пригрозити тим, що мусорів викличете. Записати свідків.
автор Ромашкинная • 09 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
ПДД Украины 15.13 Остановка и стоянка

Ну от.
Зашла на 5минут• 09 декабря 2024
Ответ дляРомашкинная
Удалено администрацией...
А якщо ні?
автор Ромашкинная • 09 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Не було свідків
Б´ю байдики• 09 декабря 2024
Ответ дляРомашкинная
Удалено администрацией...
Капец, сколько дебилов по улицам ходит ( ездит на велосипедах ).
автор Ромашкинная • 09 декабря 2024
Ответ дляБ´ю байдики
А шо нада було зробити ?
begovelik• 09 декабря 2024
Ответ дляБ´ю байдики
сколько дебилов права купило - это страшней
автор Ромашкинная • 09 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
ПДД Украины 15.13 Остановка и стоянка

А як вийти з авто якщо не можна відкривати двері ?
Marmu• 09 декабря 2024
Ответ дляРомашкинная
А шо нада було зробити ?
не їздити по необладнаним дорогам. Раз йшла собі по тротуарі, за мною, виявляється, якийсь мудак на велосипеді їхав і почав волати, що я нерівно йду! чого ти взагалі поперся туди?
begovelik• 09 декабря 2024
Ответ дляРомашкинная
’...если это угрожает безопасности и создает препятствия другим участникам дорожного движения.’ убедиться, что никто не едет. нет возможности убедиться - перелазить на правую сторону и выходить из авто со стороны тротуара. лично я так делаю

begovelik• 09 декабря 2024
Авторко, ви не велосипедистка, а автолюбителька у цій ситуації. Я вас розкусила. То чим закінчилося насправді? )
ir.zhuck• 09 декабря 2024
не використовую велосипед, бо вважаю його занадто небезпечним на наших дорогах. особливо коли купа припаркованих автомобілів на дорогах і також постійно їздять по тротуарах, там де повинні ходити лише, а ніяк не їздити!!!
Зашла на 5минут• 09 декабря 2024
Ответ дляbegovelik

Які у вас обʼєми, що ви не можете при відкрити двері і сісти чи вийти нормальним способом?
автор Ромашкинная • 09 декабря 2024
Ответ дляMarmu
В нас немає обладнаних доріг. На одній вулиці зробили велодоріжку то там машини паркуються ))) і взагалі в нас мрак з цим. Хто як хоче так їздить, і по тротуарах теж
begovelik• 09 декабря 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Якщо зліва неперервний трафік, чи постійно їдуть велосипедисти, наприклад
автор Ромашкинная • 09 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Насправді ні.
begovelik• 09 декабря 2024
Ответ дляРомашкинная
Насправді ні.
Я завжди, як їду велосипедом, боюся, що хтось може відкрити двері авто )
автор Ромашкинная • 09 декабря 2024
Ответ дляir.zhuck
Я теж по центральних дорогах ,типу в центрі міста не їжджу бо надто багато машин і ще припарковані біля тротуару. Страшно. Їду якщо далеко треба поїхати, там дорога вільніша і не так складно. Через центр тягну в руках
автор Ромашкинная • 09 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Ну дивіться, це дуже неприємно.
Бяки-козяки• 09 декабря 2024
Ответ дляРомашкинная
Ну, так и объезжать машины припаркованные нужно по правилам, а не на расстоянии 10 см от машины