Для прикладу в мене знайома з чоловіком і сином на початку війни виїхала в Німеччину. Сама з Харкова. Житло збережене.
Як уряд Німеччини/України буде обирати тих, кого можна повернути?
Якщо люди взагалі житло або роботу втратили?
Давайте без срачу і звинувачень в темі. В мене є розуміння, що дійсно є люди, яких можливо повернути, біженці ж не тільки з прифронтових територій.
Але є й ті, в кого втрачене житло, професія не зовсім гарнооплачувана, тому таким би поки краще фізично було б на виплатах/закордоном.
Як ви думаєте, який механізм може бути у виборі тих, кого повертати?
Ответ дляrybka21
вони ще самі не знають про ті механізми
Так, розмови про те, що йде обговорення умов повернення. Україна зацікавлена в населенні, яке готове працювати. Можливо будуть обирати з тих, хто не працевлаштований в Німеччині!? Хз.
Клементина• 12 декабря 2024
Як закінчити війну ніхто не знає, зато як повернути українців треба думати прям терміново))
Ответ дляСтрекоза любви
Це блабла ні про що. Як війна скінчиться більшість сама приїде, бо мінус аренда, мінус всі оплати ні на що не вистачить((
Ответ дляamoa
Чому тільки ті хто в Німеччині так тригерять всіх?
Я думаю, справа в тому, що Німеччина прийняла велику кількість людей. Плюс Шольц приїжджав нещодавно. Казали в СМІ, що з Зелею обговорював тему біженців.
Клементина• 12 декабря 2024
Мені зараз цікаво спостерігати за кейсом сирійців. Подивимося, що з ними буде.
Хоча, в них було біженство. А в нас лише захист
VivaForever• 12 декабря 2024
Не будуть вони так детально заморочуватись, просто створять умови самовиживання. Можливо більш лайтові умови будуть для людей з окупованих територій
Ответ дляСланочка
А що война закінчилась вже? Про що взагалі мова?
Для прикладу, деякі країни, чи Норвегія, чи Швейцарія зараз наче прийняла положення, що отримати в цій країні можеш статус біженця, якщо ти з прифронтових територій.
Умовно кажучи, якщо ти зі Львова чи Вінниці, то вже тобі двері зачинені.
Ответ дляСтрекоза любви
В інших країнах такого трешу нема.Рік на адаптацію,а далі працювати.А Німеччина сама себе перехитрила.
Ответ дляVivaForever
Цікаво як будуть відсортовувати? Багато людей мають прописку на окупованих територіях але задовго до початку війни там не жили.
Ответ дляДжемма
Бо на повному фінансуванні більшість.
Не знаю. Можливо люди не зізнаються, але тут завжди більшість, хто з Німеччини пише, що знайшли роботу.
Ответ дляСтрекоза любви
Не буду судити наскільки це вірно. Я із Запоріжжя
Ответ дляКлементина
Я бачила відео, що багато людей з Туреччини поверталися в Сирію.
VivaForever• 12 декабря 2024
Ответ дляamoa
По офіційним документам по місцю реєстрації