AnastasiaPol93-bff7• 09 декабря 2024

Конкор хто приймавяк з нього сходив?

В літку почала торбувати екстасістоли і тахікардія,після холтера призначили конкор пл 2,5 на 3 міс,потім сказали з нього поступово сходити вот я пила половинку десь тиждень,потім перестала пити,і ось на 2 день в мене відьранку така тахакардія,екстрасістоли....кардіолош написала тоді відновити прийом,шо робити?постійно на них бути?мені тільки 31,ніяких патологій,тільки тахікардія і екстрасвстоли
Lv1107• 09 декабря 2024
Поки пьєте, він діє, перестали і все повернулось. А чому тахикардія у вас, яка причина? Чомусь, здається, вас не дообстежили...
автор AnastasiaPol93-bff7 • 09 декабря 2024
Ответ дляLv1107
Ось і не найшли причину,щитовідка гормони в нормі,часто буває болить ліва лопатка,грудний остеохондроз,він може давати таке?
.
Lv1107• 09 декабря 2024
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
.
Я не лікар). Можливо і може, але не у всіх у кого остеохондроз, є тахикардія.
соняшка• 09 декабря 2024
У меня после конкора резко упали тромбоцыты, перестала сворачиватся кровь, начались кровотечения, пришлось бросать пить этот препарат.
соняшка• 09 декабря 2024
Мне врач не сказала, что нужно при приеме контролировать кровь, а он очень влияет на тромбоцыты.
PodolyankaUA• 09 декабря 2024
Ответ длясоняшка
Приймала тривало бета-блокатори. Конкор або Бісопролол-КВ приймала останнім часом. Потім почали з´являтися синяки. Коли на нозі з´явилося два великих синяки здала аналіз на протромбіновий тест, а там гіпокоагуляція (зниження згортання крові, були відхилення у всіх показниках). Але моя ситуація, що з Конкор і не подумала б, що це може бути пов´язано... Тому що в інструкції в побічних ефектах щодо лабораторних показників написано лише - рідко: підвищення рівня тригліцеридів у крові, підвищення активності печінкових ферментів у плазмі крові (АСТ, АЛТ).
На фоні прийому Конкор і інших бета-блокаторів (тривало приймала), міжпередсердна блокада з´явилася.
У мене бета-блокатор входив у антигіпертензивну терапію. Тепер лише іноді приймаю бета-блокатор.
PodolyankaUA• 09 декабря 2024
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
.
Викликати екстрасистолію можуть навіть самі банальні причини - кава, міцний чай. Функціональні причини - невроз, остеохондроз шийного відділу хреба, шлунково-кишковий тракт, алергія. А ще бувають органічні причини виникнення екстрасистол.
В більшості екстрасистолія має доброякісний характер. Все залежить від кількості шлуночкових екстрасистол, до якої класифікація за Лауном-Вольфом відносяться. Скільки у Вас екстрасистол шлуночкових за добу?
Тахікардія може виникати на фоні постійного стерсу, емоціного напруження,тривожному розладі, панічних атаках, вживанні кофеїну, внаслідок фізичного навантаження. Анемія, гіпертиреоз, дисбаланс електролітів. Це причини, які не пов´язані з кардіологією.
Ви загальний аналіз крові здавали? Якщо так, то який гемоглобін?
Ответ дляPodolyankaUA
Завтра йду здавати Зак і на калій
соняшка• 10 декабря 2024
Ответ дляPodolyankaUA
мне терапевт сказала, что бета блокатори снижают тромбоцыты, я перестала принимать конкор, через два месяца анализ был в норме
автор AnastasiaPol93-bff7 • 10 декабря 2024
Ответ длясоняшка
А тахікардія і екстрасістоли не поверталисб після прийому?
PodolyankaUA• 10 декабря 2024
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Приймала тривало бета-блокатор. Екстрасистолія і при прийомі бета-блокатора виникала. Кількість екстрасистол, то зменшується (іноді до мінімуму), а іноді збільшується. Чим більше у мене екстрасистол, тим менше виникає тахікардія. І навпаки. Чим частіше виникає тахікардія, тим менше екстрасистол. За даними холтеру ЕКГ. Головне при проходженні холтерівського моніторування ЕКГ уловити момент приступу. Я не змогла уловити, тому що виникали до або після проходження ХМ ЕКГ. І тахікардія виникала на фоні прийому бета-блокатора іноді. Але у мене бета-блокатор входив у антигіпертензивну терапію. До виникнення екстрасистол відношуся спокійно, звикла, напевно. Бета-блокатор перестала приймати (за своєю ініціативою), тому що з´явилася міжпередсердна блокада із-за тривалого прийому. Лише іноді бета-блокатор застосовую тепер.
автор AnastasiaPol93-bff7 • 12 декабря 2024
Ответ дляPodolyankaUA
А який ваш вік?
Я їх так брюсь прям паніка коли вони в мене