Мизимец• 09 декабря 2024

від АД дійсно поправляються?

потрібні реальні кейси - хтось поправлявся після АД? у мене зїявилася тяга до хлібу та конфет, + 4 кг після 8 міс прийому, що робити? поки не можу попасти до лікаря
Marmu• 09 декабря 2024
а ви і далі поправляєтесь чи все? я на нейролептику сходу набрала 3 кг, потім вага стабілізувалася
автор Мизимец • 09 декабря 2024
Ответ дляMarmu
я стала набирати після 5 місяцій прийому, я так розумію що відбулося звикання чи шо, стала обмежувати себе у солодощах, але така тяга звєрська
Глубоководная селедка• 09 декабря 2024
Поправляюсь от бешенного аппетита на АД, набрала за 2 месяца 8кг, но я перед этим сбросила кг 6 на стрессе
автор Мизимец • 09 декабря 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
тобто це саме порушення в їжі? просто відслідковувати та обмежувати?
автор Мизимец • 09 декабря 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
я просто не образу помітила що стала набирати))) саме обїєми збільшилися, як розповзлася
Marmu• 09 декабря 2024
Ответ дляМизимец
Так, це саме апетит підвищується, мені навіть психіатр сказав про це. думаю, обмежувати просто буде проблематично. намагайтесь їсти повноцінно, щоб не хотілось перекушувати. Краще поїсти 3 рази нормально, але без печенюх і всього такого. Їжте достатньо жиру та білку. Я набрала +3кг, але зараз на кето, тому схудла на 5, більше ніж хотіла
автор Мизимец • 09 декабря 2024
Ответ дляMarmu
дякую. спитала у джипіті, саме так - треба збалансовано харчуватися. мене лікарка не попереджувала. я просто з таким упоєнієм їм хліб))) а от воно що....
Глубоководная селедка• 09 декабря 2024
Ответ дляМизимец
Да, когда себя держу, то вес стоит, когда рот не закрывается, то конечно он и растет, если есть сила воли, то всё будет норм
автор Мизимец • 09 декабря 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
з цим якраз проблеми
Воздух в банке• 09 декабря 2024
У меня постоянно голод. Я на это чувство уже даже не ориентируюсь. Начала считать калории и примерно контролировать что ем. Очень удивилась, когда влупила 400г квашеной капусты за один раз - это вчера было.
Marmu• 09 декабря 2024
Ответ дляМизимец
про хліб і випечку забудьте)))) воно добре і для здоров´я загалом) почитайте, що низьковуглеводні дєти лікують і псих захворювання
автор Мизимец • 09 декабря 2024
Ответ дляВоздух в банке
омг, як тіки влізло))) але про що я - чотире бутери і ціла шоколадка(((
Воздух в банке• 09 декабря 2024
Ответ дляМизимец
Мой весь был в начале приема АД 51 кг. Я принимаю недолго, но парень сказал, что я уже поправилась. Сейчас цель хотя бы питаться правильно. Уже знаю, что недобираю белки в питании. Знаю, что ем много жиров, перестала есть сыр. Посмотрим как оно дальше пойдёт.
Бабка-ежика• 09 декабря 2024
Я приймаю рівно 3 роки, весь час вага росте. Не швидко, а десь так як у вас. І не можу себе ніяк тримати в ліміті калорій, дуже хочеться жерти, і жерти сир чи цукерки 🙈
автор Мизимец • 09 декабря 2024
Ответ дляВоздух в банке
точно - сир! дякую
автор Мизимец • 09 декабря 2024
Ответ дляБабка-ежика
сир, цукерки, хліб! сил нам
Бабка-ежика• 09 декабря 2024
Ответ дляМизимец
точно - сир! дякую
Вас теж на нього тягне?
Я і так все життя любила смачний сир, але зараз якщо візьму, то вже берегів не бачу...
автор Мизимец • 09 декабря 2024
Ответ дляБабка-ежика
Вас теж на нього тягне?
ага, помітила що прям сир - це зараз обовязкова покупка, причому різноманітний, але брі, та гарганзола на 1 місці)))
Швендяю містами• 09 декабря 2024
Навпаки схудла, міняйте АД. У мене РХП, то ж підбирали особливо, щоб не було набору ваги.
Мафиозная• 09 декабря 2024
Ответ дляШвендяю містами
Нащо Ви лізете коригувати автору лікування.
Швендяю містами• 09 декабря 2024
Ответ дляМафиозная
Це не ваша справа, я написала про свій досвід. Якщо іде постійний жор, то нафіг такий АД
Бабка-ежика• 09 декабря 2024
Ответ дляШвендяю містами
Бо допомагає від головної проблеми. Міняти на те, що не допомагає, коли можна без ментальних проблем зусиллям волі скоригувати харчову поведінку? У вас як було рхп, так і є, помітно.

До речі, у мене коктейль із 3 АД, і жоден з них не повинен призводити до набору ваги. В теорії. Один взагалі повинен знижувати апетит, його намагаються собі анорексики дістати. Але ні, таки це індивідуально і я так само як і автор весь час голодна і жеру сир з шоколадом 🤷🏼‍♀️
автор Мизимец • 10 декабря 2024
Ответ дляШвендяю містами
ну не скажіть, краще жор аніж коли жити не хочеться
Аристократка-тунеядка• 10 декабря 2024
Ответ дляБабка-ежика
Вас теж на нього тягне?
Так сир нам дає серотонін. Тут цілком зрозуміло
Мафиозная• 10 декабря 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Не знаю що він дає, але у сиру, я помітила наявний антидепресивний ефект 😅