PodolyankaUA• 09 декабря 2024
Ответ дляЕвга-9246
Ось це зацікавило просто) Не знала, що його так використовують
В інструкції Анаприлін в розділі показання написано - профілактика мігрені. У мене гіпертонія. Ще у показаннях до Егілок також написано - профілактика нападів мігрені. Мені Егілок більше подобається. Але все ж часто застосовую Реналган.
Ответ дляPodolyankaUA
Реналган від мігрені допомагає?
PodolyankaUA• 10 декабря 2024
Ответ дляЕвга-9246
Реналган від мігрені допомагає?
Реналган має аналгетичну, спазмолітичну, холінолітичну дію. За своєю ініціативою купляю в аптеці. Підвищений або високий тиск супроводжується головним болем розпираючим, найчастіше дифузний, іноді буває пульсація, що супроводжується нудотою, може двоїтися в очах. Взагалі то антигіпертензивні препарати не утримують АТ, все одно підвищється щодня. Після прийому бета-блокатора Егілок, дещо зменшується головний біль.