БезВзяток• 09 декабря 2024

Жизель Пеліко 72 роки, 10 з останніх у зґвалтуванні групи чоловіків

«На обкладинку VOGUE GERMANY розмістили Жизель Пеліко, яку 10 років гвалтував чоловік з незнайомцями, поки вона була під препаратами.

Жінка відмовилась від права на анонімність, щоб відкрити особистості злочинців. Кількість обвинувачених-51.»
Верочка 100%• 09 декабря 2024
Ответ дляТайТаке
Т,. если молодую то не животные?
Животное ,но красивые и молодые хоть возбуждают .
Сладкий лимончик• 09 декабря 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Ні, ніхто не каже, що вона кайф отримувала. Але, що була в курсі того, що відбувається - можливо.
А почему не получала?
Вполне возможно что и да. Закинулась таблетками для остроты ощущений и вперёд
Olenka_bum• 09 декабря 2024
Ответ дляПожмаковна
А чем конкретно заключается помощь?
Ну як з пі ді ді. Один заговорив, інший, а там іще якась кількість жертв є, і термін відповідно більший та і інші учасники з´явилися.
В світі багато жертв насилля, які себе звинувачують а тому, що сталося, бо їм це нав´язали суспільство. А так, вони мають змогу зняти з себе цей тиск та заявити про насилля. Або, навіть, це насилля попередити зазделегідь
Кондуктор трамвая• 09 декабря 2024
Ответ дляНиф_ниф
Який совок?
Кого посадили з тих блогерів, що гвалтувати дівчат в прямому ефіри?
Закарпатські гвалтівники сидять?
Ну сказав вже зелений, як прийде, то всіх пересаджає. То напевно ще черга не дійшла 🤮
ТайТаке• 09 декабря 2024
Ответ дляЕвга-9246
Удалено администрацией...
Диагноз себе оставьте. При чем тут популярность вообще , может расскажете?
ТайТаке• 09 декабря 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Может узнал что это его электорат
автор БезВзяток • 09 декабря 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Там пишуть ще, що її гвалтувати в тому числі без презерватива. Ми ж дорослі жінки, знаємо, що, те, що може ’вийти звідти’ вранці, аж ніяк не схоже на ’води’. Я думаю, що вона, маючи дітей, могла також відрізнити щось від чогось.
Але ж це так НЕ типово коли хтось гвалтує уві сні!!! Як про таке можна здогадатися?
Кондуктор трамвая• 09 декабря 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Бо, то не чоловіки, а відброси - збоченці, яким треба не просто секс із жінкою.
Таких в кожній країні вдосталь …
Це можуть буть звичайні люди, сім’янин, тихі та чемні. Дуже показовий в цьому плані експеримент Марини Абрамович.
https://litgazeta.com.ua/mozaika/eksperyment-maryn...
Ну і згадайте, що творилося в тій же Бучі наприклад, а солдати це ж звичайні хлопчики, чиїсь синочки, чиїсь чоловіки, яких погнали на війну. Сука ненавиджу
автор БезВзяток • 09 декабря 2024
Ответ дляПожмаковна
Случиться может со всеми. Но для чего из этого делать шоу?
Чтобьі булки не расслабляли
Olenka_bum• 09 декабря 2024
Жінки, а чому деякі з вас такі жорстокі та не маєте ніякого співчуття, тим паче, коли йдеться про згвалтування?
Невже це пишуть чуйні та люблячі леді?
Кондуктор трамвая• 09 декабря 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
А для чого треба заявляти на свого чоловіка, якщо той підіймає руку ? Це ж сімейні проблеми, і сор не виносять …
А для чого жінці взагалі права ?
Так ?
Терпіли скажуть треба мовчати і терпіти, щоб дітям татко був. Не намагайтесь зрозуміти терпіл
Завжди недо...• 09 декабря 2024
Взагалі, сучасний світ - суцільне розчарування. Люди настільки спаскудились, що не гребують заробляти зовсім дикими способами. Журналісти ’обмєльчалі’ і не гребують роздмухувати і мусолити історії типу цієї, заради клікбейтних заголовків....
автор БезВзяток • 09 декабря 2024
Ответ дляСусідка знизу
Може вона так відморозилась просто. Не буде ж вона казати на все світ що вона в курсі була.
Якби вона такі сильні снодійні приймала в її віці так часто то вже б давно не жила. Да і сперму з водою сплутати? Це щось новеньке.
Дід і баба промишляли бізнесом. Дід попалився,баба злякалася
Ок, приймаємо ваш варіант подій. Це які чоловіки дурні, що погоджуються на таке, не впевнившись у тому, що жінка потім не накатає скарг? Щей дід той попався так тупо
Непозбувна Бентега• 09 декабря 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
Люди вміють логічно мислити. А не лише соплі пускати .
Її типу гвалтувати скільки років, а зранку нічого не боліло, жодних неприємних відчуттів? Розривів і т.д.? Жодних венеричних?
Ви в то вірите?
Все вона знала, як виплила історія, почала відпиратись.
Ну так може вона думала, шо то її чоловік чпокає.
Евга-9246• 09 декабря 2024
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Радикальная• 09 декабря 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Яка кому різниця , що вона могла зрозуміти чи не могла ?
Є факт незгоди на секс - є факт насилля !
Всі, хто були до цього причетні - злочинці, і дуже добре, що всі будуть названі, в прекрасні часи живемо.
Сорян, в какой отключке нужно находится 10 лет? И это, она не ощущала, что что-то не так? Ну раз, ну два, ну десять раз. Но 10 лет, серьёзно? Да, история омерзительна с этими мужиками, пользующими женщину в отключке, но тут, явно, что-то она не договаривает.
Завжди недо...• 09 декабря 2024
Ответ дляБезВзяток
Ви фізіологію жінки знаєте? Анатомію? Зміни, що відбуваються з її тілом після менопаузи? Симптоми венеричних захворювань і що відбувається, якщо їх не лікувати? Якби ви все це знали, напевно, і висновки б інші робили.
ТайТаке• 09 декабря 2024
Ответ дляЕвга-9246
Удалено администрацией...
автор БезВзяток • 09 декабря 2024
Ответ дляПожмаковна
И как это поможет не попасть в такую ситуацию?
Подумать что то не просто водьі, а что-то не так, и нужно идти к гинекологу! Ставить видеокамерьі дома. Я ставила дома камерьі, увидела кое-что странное за своим мужем. Жуть!
Евга-9246• 09 декабря 2024
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
ТайТаке• 09 декабря 2024
Ответ дляЕвга-9246
Удалено администрацией...
Аnnеt• 09 декабря 2024
Ответ дляБезВзяток
Я не знайшла
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3600549
Ума Палата• 09 декабря 2024
Ответ дляБезВзяток
Куколд
Евга-9246• 09 декабря 2024
ТайТаке - злякалась, що відповім, так бігом побігла блокувати. Ні разу нє смєшноє)))
Ума Палата• 09 декабря 2024
Почему эта история всплыла сейчас - потому что П Дидди тоже куколд как и этот дед. Вообще он знатный извращенец. Вот на волне одного скандала поднялись и другие
автор БезВзяток • 09 декабря 2024
Ответ дляРадикальная
10 лет єто не каждьій день могло бьіть
Радикальная• 09 декабря 2024
Ответ дляБезВзяток
10 лет єто не каждьій день могло бьіть
Приём таких доз препаратов, может быть смертельным. И это - почему француженка за 10 лет ни разу не пошла к гинекологу, если её беспокоил дискомфорт, а пошла только после того, как узнала про изнасилования и гинеколог подтвердил наличие венерических заболеваний. Серьёзно, 10 лет не была у врача?
автор БезВзяток • 09 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
Дякую
Ума Палата• 09 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
Она с ним 50 лет была в браке. Что тут обсуждать ? Он же явно не в один день стал извращенцем куколдом. Неизвестно что творилось в их семье все эти 50 лет. Может на старости лет мозги совсем у деда поплавились, а она … чужая семья потемки
Капуста Маша• 09 декабря 2024
Ответ дляШвабристка
да, там дело завели еще в 2020 году, в 2021 они развелись уже, но только сейчас заговорили в СМИ
Уже ж была тема, вроде бы обсудили всё.
Муж скотиняка подпаивал её снотворными и приглашал желающих за деньги, я так поняла. И в списке куча женатых добропорядочных граждан, включая полицейского. Вроде как он говорил, что с её согласия. Но она реально была недееспособной и не понимала, почему у неё всё болит после сна. А козлы видели беспомощное тело и пользовались всё равно.