Мост_Устал• 10 декабря 2024
Допоможіть. Захворіла в селі кицька. Які ліки можна дати зараз.
Починалося з кашлю та сльозотечі. А це вже каже мама, що і їсть погано. Що можна дати з наших ліків вже зараз. Ветеренарів у селі немає точно. Дякую
Робот Вертер• 10 декабря 2024
Ответ дляСіточка
Моя мама самогоном лікує. Всі живі здорові
Від чого саме мама самогоном лікує?
Сіточка• 10 декабря 2024
Ответ дляРобот Вертер
Від чого саме мама самогоном лікує?
Від всього. Срачки ригачки само собою
Мост_Устал
• 10 декабря 2024
Ответ дляДайте подумать
Автор, температуру могут померять через попу?
Колоть есть кому?
АБ надо разбавлять, очень маленькая дозировка как для младенца
Колоть есть кому?
Мама колоти не буде це точно
НуКаНаКа• 10 декабря 2024
Ответ дляМост_Устал
Мама колоти не буде це точно
Зайдіть в любу ветклініку і запитайте там. Можливо можна таблетки дати.
Мост_Устал
• 10 декабря 2024
Ответ дляРобот Вертер
До речі. Ми тут всі хочемо накачати кицьку бісептолом.
А в неї може бути банальна непроходимість кишок із за глистної інвазії.
Вона нормально ходить в туалет
Мост_Устал
• 10 декабря 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Очі то промиваємо, а от які ліки дати
Робот Вертер• 10 декабря 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Це село. Яка ветклініка?
Дайте подумать• 10 декабря 2024
Ответ дляМост_Устал
Мама колоти не буде це точно
Ну тогда не лечите
Силиконочка• 10 декабря 2024
Ответ дляМост_Устал
Очі то промиваємо, а от які ліки дати
Клавасептин 62,5 мг. Это ветеринарный антибиотик и дозировка кошачья. По 1 таб. 2 раза в день. Если есть где взять. Я лечила уличных ампициллином в дозировке 0,25 и делила таблетку на 2 приема. Это лучше, чем ничего.
Робот Вертер• 10 декабря 2024
Ответ дляМост_Устал
Вона нормально ходить в туалет
А глистів давно ганяли?
Мост_Устал
• 10 декабря 2024
Ответ дляРобот Вертер
А глистів давно ганяли?
Вона зараз слаба, куди їй ці таблетки
Сіточка• 10 декабря 2024
Ответ дляРобот Вертер
Ми зараз вимушено живемо в селі.
І в нас паралізувало кота. І ми два тижні возили його щодня сечу відкачувати.
На нас селяни дивились як на придурків.
На вила і на гній
На нас селяни дивились як на придурків.
На вила і на гній
В мене три групи котячих в ФБ. Там щодня повно знайдених, викинутих котів в містах, великих містах.
Робот Вертер• 10 декабря 2024
Ответ дляМост_Устал
Вона зараз слаба, куди їй ці таблетки
До хвороби. Давно ганяли?
Кружите меня,кружите• 10 декабря 2024
Ответ дляСтолічна штучка
А если бы денег не было?
А хто сказав, що вони були, кредитна картка є для цього, тепер погашаю потроху. Але тварину я кинути не змогла.
НуКаНаКа• 10 декабря 2024
Ответ дляРобот Вертер
Це село. Яка ветклініка?
Автор не в селі. Зайти їй без кицьки і там запитати
Столічна штучка• 10 декабря 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Вы сами сказали, на той же кредитку, а если бы вообще реально не было, то что?
Кружите меня,кружите• 10 декабря 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Завжди є варіанти, хто хоче той шукає можливості, а хто не хоче - причину. Є НЗ, родичі, знайомі, кредити, було б бажання допомогти.
ПодругаМужа• 10 декабря 2024
Ответ дляМост_Устал
Мама колоти не буде це точно
На крайній випадок Амоксицилін 250 мг 1/4 таблетки 3 рази в день подалі на язик класти коту і щоб проковтнув. Колись так приблудного кота спасли, було щось схоже по симптомах.
У сусідів цуценя захворіло, кашляло, то давали дитячий сумамед, розраховували по вазі дозу, бо там було в пластиковій пляшечці насипом порошок сумамед, пам´ятаю що ще і з запахом банана. Може інший який антибіотик для дітей подивіться, там можна легко дозу розрахувати.
СМСница• 10 декабря 2024
Лікувала кота дворового, він дикуватий, везти до ветеринара було б тяжко, але я консультувалася онлайн з ветеринаром, яка наших домашніх котів лікувала. Отже, кіт приблизно 5-6 кг вагою, очі закисали та чхав. Ліки були такі, з чоловічої аптеки:
1. Доксициклін 100мг по 1/2 таб 1 раз на добу 14-21 днів
2. Флоксал капати у очі 2 рази на день 14 днів
Таблетку я товкла у порошок, вона на смак нейтральна, та змішувала з паштетом котячим, він їв залюбки. З краплями не вийшло, він тікав від мене. Але й без них він вилікувався.
Якщо з їжею не буде таблетку, тоді відкрити рота та глибоко на корінь язика покласти (звісно, в порошок її не треба вже). Закрити йому рота та потримати, поки не проковтне. Погладити йому шию знизу, стимулює ковтальний рефлекс.
Але краще, звісно б до ветеринара потрапити, різні хвороби можуть давати схожі симптоми.
Мост_Устал
• 10 декабря 2024
Ответ дляСМСница
Дякую, зараз спробуємо щось знайти
Електрохарчування• 10 декабря 2024
Ответ дляРобот Вертер
Категорично не можна. Швидше вбєте.
Я була в окупації коли пусті магазини. І песик старий хворів. До війни я лікувала його ветеринарним антибіотиком.
Коли попала в окупацію заязувалась онлайн з ветеринаром і він категорично сказав ні людським антибіотикам. Каже в такому стані ви його швидше вбєте а ніж вилікуєте
Синулокс (антибиотик для животных) состав:
- 200 мг амоксициллина
-50 мг клавулановой кислоты.
Аугментин (антибиотик для человека), состав:
-амоксициллин,
- клавулановая кислота
Надо просто правильно рассчитать дозировки.
- 200 мг амоксициллина
-50 мг клавулановой кислоты.
-амоксициллин,
- клавулановая кислота
Електрохарчування• 10 декабря 2024
Ответ дляРобот Вертер
Я ж не спорю. Я знаю і горілку заливають .
Я розказала про свій досвід.
Ветеринар сказав що у песика більше шансів вижити без людських антибіотиків.
( І до речі на той момент він таки вичухався)
Я розказала про свій досвід.
Бред, забудьте про этого ветеринара.
Мост_Устал
• 10 декабря 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
- 200 мг амоксициллина
-50 мг клавулановой кислоты.
-амоксициллин,
- клавулановая кислота
- 200 мг амоксициллина
-50 мг клавулановой кислоты.
-амоксициллин,
- клавулановая кислота
Дякую
Столічна штучка• 10 декабря 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Вот сразу видно, что вы без денег никогда не оставались.
Не всегда есть варианты, особенно сейчас, многие и себе на лечение не могут найти деньги.
Електрохарчування• 10 декабря 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Оставались. И еще не было такого, чтоб какой-нибудь банк на дал тебе кредитку. Кто хочет -ищет возможности.
На самый крайний случай - можно обратиться к волонтёрам (в случае с животными) и в благотворительные фонды (в случае с людьми).
Столічна штучка• 10 декабря 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Да это ж такое 🤦
Если у вас дают кредитки, то это вы не без денег ещё, а вот когда везде минус, тогда без денег.
Волонтеры все шлют лесом, я как раз работаю сейчас с такими людьми и отлично знаю, что найти помощь практически нереально, не имея связей и т.д.
Електрохарчування• 10 декабря 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Да это ж такое 🤦
Старанно, меня не шлют лесом. Две недели назад простерилизовала собаку бесплатно, за волонтёрский счёт.
Столічна штучка• 10 декабря 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Так простерелизовать можно, а вот уже дорогое лечение с препаратами и операция, так мимо, никто не хочет спонсировать.
Електрохарчування• 10 декабря 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Почему? Я и лечу за волонтёрский счёт, правда, бездомных. Вы ничего не пробовали, но у вас ничего не получается. Странные люди.