Моя улюблена страшко• 10 декабря 2024

Чи варто виходити на прогулянку, чи потримати ще дома?

Син захворів, скоріш вірусне, тому що я теж після нього на наступний день захворіла
В лікарню не звертались, так як все поки в легкій формі у малого, сьогодні 4 день температури немає, соплі так вже не течут, кашель вологий
Думаю чи варто виходити з ним на прогулянку, чи потримати ще дома

На сам двір він виходить на 10 хв, цікавить чи можна на більше часу , чи не заверне назад
Катруся 777• 10 декабря 2024
Все індивідуально. Мою завжди завертало, ставало гірше. У знайомої навпаки якщо не було температури постійно гуляла з малим, і швидше одужували. Все залежить від дитини
Творю чудеса• 10 декабря 2024
Когда нет температуры, то живем обычной жизнью , гуляем везде ходим
Перша скрипка• 10 декабря 2024
А чим зашкодить свіже повітря?
Люблю_смаколики• 10 декабря 2024
Залежно від того, чи зможе дитина спокійно гуляти. Не бігати хапаючи ротом повітря , і пітніти. Якщо зможе, то гуляти можна навіть з температурою.
Нехай щастить• 10 декабря 2024
наш педиатр советовала гулять. А по факту всегда ухудшение.
Заздрість то погано• 10 декабря 2024
Мені і моїм дітям прогулянки під час хвороби не заходять
Фісташкова кава• 10 декабря 2024
Я бы с кашлем не тащила на холод. В теплое время года выходили бы, а в холод и слякоть - нет. Хотя бы неделю сидели дома.
Фісташкова кава• 10 декабря 2024
Ответ дляНехай щастить
Ага. Соседям педиатр посоветовал при простуде мороженое. Потом лечили осложнение ( гайморит) у лора. Лор ещё старой закалки, насчёт мороженого покрутил пальцем у виска и сказал традиционно пить теплое питье и есть теплую лёгкую пищу.