Усміхайлик• 10 декабря 2024
Кишковий вірус у Києві?
Ви чи Ваші діти хворіли останніх кілька днів/тижнів на кишковий вірус? Болить живіт, тошнить(можлива рвота), температура близько 37
Питаю, бо в садку і школі багато випадків, а подруга з іншого району(має 3х дітей - 2 школярів і 1 в садочку) каже, що нічого такого не чула і по мамським групам не бачила. Мені важко повірити, що це локально хвороба нашого району, тому цікавлюсь тут
Язикувата Хвеська• 10 декабря 2024
У меня такое было 2 дня назад. Тётя 45+. На ровном месте вдруг бегаешь 20 раз в туалет, потом озноб и температура +37 , потом сутки проспала, и сегодня здоровая. Отравиться нечем было, и с мужем обедали одним и тем же.
Дело было давно• 10 декабря 2024
У нас було 3 тижні назад, добре, хоч температура не висока, рвота сильна , у меншого ще й понос.... Стільки було прання....
А я кумедна• 10 декабря 2024
В мене малий от дві ночі рвота
Сьогодні були у лікаря,назначили аналізи
Я не впевнена,що це вірус
Температури немає,просто дві ночі підряд рвав
Я не впевнена,що це вірус
ПампушОК• 10 декабря 2024
Вже не перша тема про цей вірус. На Троєщині я не чула. Мала в школу ходить.