zanna76• Изменено 10 декабря 2024
Чи є тут хто переміщений через війну з Запор, Миколаївської чи Чернігівської обл
Міжнародна організація вивчає проблеми евакуації,тобто переміщення через війну.Можливо хтось згоден приділити 7 хв відповісти на запитання стосовно переміщення з цих областей.Буду вдячна.напишіть в особисті.Ніякої особистої інформації,окрім насел.пункту.Бонус на карту.