ПушАпница• 10 декабря 2024

Російськомовні в Берліні.

Чому в Берліні так багато російськомовних туристів та мешканців? Звідусіль чути російську. Дуже неприємно чути це. Особливо коли маленьким діткам в колясках дають телефон дивитись російськомовні розвиваючі мультики або вмикають російську музику. Ми з чоловіком і трьома маленькими дітками виїхали зі Львова в Німеччину не для того, щоб чути російську мову. Звідусіль. Я дуже обурена і стурбована.
ПампушОК• 10 декабря 2024
Похоже города и страны идут по кругу
Меня не звали• 10 декабря 2024
У вас челендж какой-то по мовным срачам который день?
КаРаКаТиЦа• 10 декабря 2024
Да прибудет языковой срач. Как быстро снимут анонимов и автор патриотично сдрыснет из темы?
begovelik• 10 декабря 2024
Жах! Ви хоч там їм розказали, що до чого? Флаги дістали, гімна нашого заспівали?
автор ПушАпница • 10 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Так, звісно, ми демонструємо що ми щирі патріоти нашої України!!!
Українська зірочка• 10 декабря 2024
Так толстенько, что аж жЫрненько.
begovelik• 10 декабря 2024
Ответ дляПушАпница
Дюагональ• 10 декабря 2024
.
Смурфетта• 10 декабря 2024
Ответ дляПушАпница
Рейхстаг вже взяли ? Прапор свій там поставили ?
Українська зірочка• 10 декабря 2024
Ответ дляСмурфетта
Гопака сплясали под Рейхстагом
Пліснявілий сир• 10 декабря 2024
Админы, снимите аноним. Посмотрим на патриотшу.
КаРаКаТиЦа• 10 декабря 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Она сдрыснет как утренняя диарея у алкаша.
Меня не звали• 10 декабря 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Так они со вчера клепают эти темы и ни одна не показалась после снятия анонимов
Бочка порохУ• 10 декабря 2024
Автор из Схидницы уехала в Берлин и тут подстава: русскоязычные и их дети, которые смотрят все те же мультики поехали за ней
Полтавська галушка• 10 декабря 2024
Бот із Донецьку -автор теми
автор ПушАпница • 10 декабря 2024
Ответ дляСмурфетта
Ні, ми демонструємо дружбу і братерство з німцями!!! І заспівали Червону калину біля посольства України!!!
Деловитая• 10 декабря 2024
Езжайте домой, а че вы мучаетесь. А вообще это ж троляка 100%
Полтавська галушка• 10 декабря 2024
По темі-тому що росіян достатньо і в Німеччині,вони ж люблять свою патріотичну раша тільки на відстані
Kidstaff Bot• 10 декабря 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Елена1265• 10 декабря 2024
Езжайте в Сходницу
Елена1265• 10 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
В слове «гімна» куда ударение?
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 10 декабря 2024
Ну, вже ж було, що знову?
Paralelno• 10 декабря 2024
Ответ дляЕлена1265
В слове «гімна» куда ударение?
Не по теме, но не удержалась)))
Any• 10 декабря 2024
Тобто історію хтось прогулював? Ну, там про поділ Берліна, соціалістичну країну, де була купа кдбістів і частина їхніх нащадків лишилася. Потім еміграція, повернення ’російських німців’ (фактично етнічних німців із совка, де вони таки були російськомовними) до Німеччини, була навіть програма спеціальна для них... Це все, думала, загальновідомо. Там купа російських шкіл, які тепер себе видають за ’інтернаціональні’, цілий небідний район Кройцберг з купою, як кажуть місцеві, кдбістів але й загалом Берлін - місто емігрантів, тому пізніші переселенці теж воліли оселятися десь там, де є ті, хто знають якусь знайому мову
helena81• 10 декабря 2024
Не слушайте.Свои права качайте у себя дома на кухне.
Сколько можно мусолить языковые темы?
Any• 10 декабря 2024
Але в Берліні є і Пласт, для маленьких дітей точно, той, що пташата
Марина-10• 10 декабря 2024
Каждый день,, мовна тематика,, . Гарно платять за срачи?
Seehund• 10 декабря 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ваши сравнения невероятно точны.))
Viktoria_St• 10 декабря 2024
Ответ дляПушАпница
Ну то повертайтесь до дому, до рідного Львову
Contento• 10 декабря 2024
А шо , ваши страдания от русского языка в Схиднице уже закончились ? Вы поехали страдать в Берлин ?