Летюча помилка• 10 декабря 2024
1 рік дитина перестала говорити
Дитині 1 рік, пропала мова.
До цього із 8 міс говорив декілька слів: мама, дядя, ням ням.
Вакцину не робили, ніяких підозрілих моментів в поведінці немає, про аутизм не хочу навіть думати, абсолютно нормальна дитина від народження.
Вказівний жест , зоровий контакт, розуміння прохання, комунікація з іншими- все є.
Тільки поганий сон , часті пробудження вночі, і ще, можливо , стрес ? бо почала відлучати від грудей, але поступово, не різко, наче старалась мʼяко , нічні годування ще є.
Пару днів сильно плакав, істерика, тепер пропала мова. Невже це спровокувало ? Тепер звинувачую себе і Ридаю, місяця собі не знаходжу.
Поділіться будь ласка, в кого була подібна ситуація, як виправили? Потрібно з логопедом заняття чи до невролога чи дати дитині спокій, відійти ?
Летюча помилка
• 10 декабря 2024
Ответ дляДайте подумать
А що з ЖКТ? Непереносимість лактози та глютену перевіряли?
Не перевіряли але ніяких ознак непереносимості немає .
Летюча помилка
• 10 декабря 2024
Ответ дляДайте подумать
Скажіть будь ласка, як це може бути повʼязано ?
Дайте подумать• 10 декабря 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Декілька днів, менше тижня.
Може вернусь само по собі чи зустрічались вам такі випадки ?
Але мені здається зʼявилось нове - «на» коли щось дає мені
Я думаю у вас зараз відчуття провини за відлучення від грудей. У дитини стрес, у вас теж. Не поспішайте з висновками, 99% все відновиться.
Море_море_я_скучаю• 10 декабря 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Декілька днів, менше тижня.
Та у самой доця малая, постоянно такое: притормаживает речь перед появлением новых слов и навыков. На площадке тоже все такие.
Я уже правда фраз жду, постарше у меня.
Я уже почитала остальное, говорит для года и для мальчика он нормально вполне у вас) новое ’на’ это тоже отлично.
Скорее всего, у дитя очередной скачок развития, стресс небольшой на отлучение и тревожная мама)
Наблюдайте, это правильно, сейчас с речью у многих беда. Но и нервы свои берегите!
Я уже правда фраз жду, постарше у меня.
Мальовнича даль• 10 декабря 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Дякую вам за підтримку!
Пишу і сльози рікою …
Заколихую бо сам не вміє , до цього засинав із грудьми в роті, а тепер вдень годування прибрала , колисаю, гладжу і на руках засинає, тоді перекладаю
Пишу і сльози рікою …
спробуйте зменшити кількість денного сну. Не заколисуйте, побавтеся з дитиною, подивіться на його стан, чи захоче спати чи залишиться активним. Погуляйте ввечері надворі перед сном.
Дитина не висипається нормально вночі, перезбуджена. Нічний сон важливий. Якщо є якась проблема, то це буде видно.
Нервова система в маленьких дуже вразлива. Цілком реально, що дитина розслабиться і мовлення повернеться.
Стан мами також дуже важливий, не нервуйте. Зараз немає причин переживати, це тривожність і самонакручування..
Але з лікарем проконсультуйтесь, енцефалограму зробіть.
Летюча помилка
• 10 декабря 2024
Ответ дляДайте подумать
Так, дуже велике відчуття провини.
Дякую вам за підтримку ❤️
Ви думаєте вже відноситься чи були конкретні подібні випадки ?
Дякую вам за підтримку ❤️
Дайте подумать• 10 декабря 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Це я питала у мами дитини, якій вже 3,5 років, і яка не говорить. Коли є непереносимість чогось, виникає запалення в кишківника, в результаті не всі поживні речовини засвоюються, зокрема ті, які потрібні для мозку, мозок не встигає очищатися і там теж виникають запалення.
Дайте подумать• 10 декабря 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Так, дуже велике відчуття провини.
Дякую вам за підтримку ❤️
Я по вашому тексту відчуваю, що дитина мало того, що свій стрес має. То ще й ваш, і ваш сильніший.Ви себе дуже накрутили.
На рахунок поганого сну, можете проконсультуватися у невролога.
Але у діток таке періодично буває, вони ростуть, міняються, стресують і не завжди все буває гладко і ідеально.
Летюча помилка
• 10 декабря 2024
Ответ дляДайте подумать
Так ви абсолютно праві . Дякую за розуміння ❤️
Підтримка дуже цінно
Невісточка ж• 10 декабря 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Автор, а как долго речи нет?
Если пару дней, не парьтесь пока, бывает у них такое. Потом новое заговорит или еще что-то научится.
Если уже больше недели прям ни гугу, тогда напрягайтесь, наблюдайте, добавляйте новые игры и тд.
Вы что, тут уже таких диагнозов наставили только потому что ребенок не говорит ПАРУ дней 🤦♀️
Невісточка ж• 10 декабря 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Декілька днів, менше тижня.
Вы тревожная мама. Займитесь для начала собою. Что-то мне подсказывает, что вы так остро на все реагируете. Ребенок же чувствует
Летюча помилка
• 10 декабря 2024
Ответ дляНевісточка ж
Ви на 100% праві
Невісточка ж• 10 декабря 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Ви на 100% праві
Не спешите с диагнозами. Попробуйте уделить время себе. И все наладится.
Летюча помилка
• 10 декабря 2024
Ответ дляНевісточка ж
Так, це дуже лякає, читаю і ще більше роз хвилювалась .
Хотілось почути із досвіду щось позитивне, в кого була подібна ситуація і все відновилось .
Дуже хочеться сподіватись що це дійсно перед освоєнням нових навиків і короткочасна затримка мовлення
Единорог_помог• 10 декабря 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Ну такі розлади читала що раніше 2 років не діагностують , не знаю що робити
заспокоїтись.
у дитини йде розвиток мовного апарату
Радуга-дуга• 10 декабря 2024
Ребенка в 1.5 года пропала речь , после прививки вообще замолчал . В 1.5 года слов было больше чем в 5.5. 7 лет борьбы за полноценную речь. Сходите к врачу лучше
Радуга-дуга• 10 декабря 2024
Ответ дляСердючка
У моего ребенка так алалия проявилась. После года пропали слова. Я ходила по неврологам, которые от байды писали диагнозы, в итоге около трех лет нашла дефектолога, который запустил речь. Органическое поражение мозга. Дизартрия. 8 лет занятий с логопедом во избежание дислексии, дисграфии. С логопедом занимается до сих пор.
У нас похожая ситуация, но МРТ и ЕЕГ чистое., отклонений нет . Никто толком не знает какой диагноз стоял , раньше была моторная алалия( когда неговорящий был) , а сейчас стертая дизартрия на лицо . 7 лет занятий с логопедом и еще на несколько лет точно
Мию вікна у мороз• 10 декабря 2024
Найперше звернутись до невролога та зробити запис еег зі сном ( саме тривалий і саме зі сном ) . В ідеалі нічний відеомоніторинг 8-10 годин .
Мамаша в бигудях• 10 декабря 2024
Ответ дляЛетюча помилка
До року були ті що обовʼязкові за календарем в 2,4,6 міс.
Купувала європейські.
В рік КПК не робили , писала відмову, якесь внутрішнє відчуття не дало.
Купувала європейські.
тю ... так нафига вы делали прививки,
и никакие они не обязательные,
можно отказаться от всех вообще,
это ж яды, ртуть, фольмальдегиды
и никакие они не обязательные,
можно отказаться от всех вообще,
это ж яды, ртуть, фольмальдегиды
dahashutka19• 11 декабря 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
тю ... так нафига вы делали прививки,
и никакие они не обязательные,
можно отказаться от всех вообще,
это ж яды, ртуть, фольмальдегиды
и никакие они не обязательные,
можно отказаться от всех вообще,
это ж яды, ртуть, фольмальдегиды
А где связь между прививками и отсутствием речи ? Или вы из тех кто носит шапочки из фольги и верите, что прививки провоцируют аутизм?
Белоснежко• 11 декабря 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Мама говорив і дядя. А зараз немає цього
автор, судя по перечисленным ’словам’ с 8ми месяцев - это не совсем речь, так как все ’слова’ - лепетного типа. Нервничать и рыдать прекращайте, проанализируйте стабильность режима дня, присутствие гаджитов в жизни ребенка/телевизора фоном(исключить полностью), настраивайтесь на ’отселение’ ребенка в отдельную кровать.
Летюча помилка
• 11 декабря 2024
Ответ дляБелоснежко
Режим не змінювали, телефон не даємо , пить окремо у ліжку .
Ну щодо лепету-то це чітке усвідомлене було мама
Белоснежко• 11 декабря 2024
Ответ дляЛетюча помилка
режим - имею в виду - его наличие, постоянство. Може бути усвідомлене, але може бути звернене...
Если мальчику ровно 12 месяцев, при наличии всех перечисленных моментов, дайте ему еще месяца 4 на ’раскачку’, а параллельно ведите побробный дневник навыков. И, еще - если Вы все время рядом и Вы разговорчивы - не ’забалтывайте’ его. Ему не будет полезна речь ’фоном’ будь то мама, или телевизор.
Летюча помилка
• 13 декабря 2024
Ответ дляЛачи
Автор, моя дитина замовчала в 2 роки і наступні два роки ми пройшли всі кола пекла, обстежень, хибних діагнозів, спеціалістів поки з´ясувалося що і до чого і мовлення повернулося
А причина відома? Що лікарі говорять ?