Мир Мир Мир!
• 10 декабря 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Українська з закарпатським діалектом
Це на Закарпатті так розмовляють?
Однозначно• 10 декабря 2024
Орбанська сєпарня. За 30 років не взмозі рідну мову вивчити. А завтра що? - Орбан ввєді вайска?
Коко На Страже• 10 декабря 2024
Ответ дляОднозначно
Прикольный тролинг
Мир Мир Мир!
• 10 декабря 2024
Ответ дляОднозначно
Що?
Вот Она Я• 10 декабря 2024
Ответ дляОднозначно
вони або угорською, або російською розмовляють
Мейк-ап форева• 10 декабря 2024
Ответ дляОднозначно
СкумбріяП8• 10 декабря 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
суржик
Суржик це українська з російською
Це діалект
Однозначно• 10 декабря 2024
Ответ дляКоко На Страже
Прикольный тролинг
Та яке там.. Угорськороті
Швендяю містами• 10 декабря 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Суржик це українська з російською
Це діалект
Та звісно, суржик то лише коли українська з російською, а коли українська з польською, угорською, румунською то ніхріна собі - ДІАЛЕКТ, о як.
СкумбріяП8• 10 декабря 2024
Львівська, Тернопільська, Івано франківська область так говорили колись
Це не Закарпаття
Кукарикуууууу• 10 декабря 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Українська з закарпатським діалектом
Сначала тоже так подумала, но когда вчиталась, то вроде на Закарпатье немного не так говорят
СкумбріяП8• 10 декабря 2024
gwara lwowska, gwara lwiwska) — міська говірка, урбаністичний лінгвофеномен, що сформувалася у Львові внаслідок змішання південно-західних говорів української мови та польської мови, зі значними домішками німецької та єврейської лексики за часів австрійського та польського правління
Кондуктор маршрутки• 10 декабря 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Там же різні діалекти
Тріль!• 10 декабря 2024
Ну автор з Франківська. Мабуть і говірка місцева. Думаю угорці б не зрозуміли. А українцям 80% десь зрозуміло.
Патриоточка• 10 декабря 2024
Важко сказати, який саме це діалект, їх багато, але всі на заході країни.
Діалекти показують багатство мови, їх треба любити і берегти.
Патриоточка• 10 декабря 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Это оттуда фраза ’Нехай смакує’)))
От ви і попалися :) діалектний тріль
СкумбріяП8• 10 декабря 2024
Ответ дляПатриоточка
Усі говори української мови об´єднують у три наріччя — поліське (північне), південно-східне та південно-західне.
Їх тільки три в українській мові.
Патриоточка• 10 декабря 2024
Ответ дляСкумбріяП8
А ви впевнені, що це саме галицький діалект, а не інший?