Мир Мир Мир!• 10 декабря 2024
Чия це мова?
СкумбріяП8• 10 декабря 2024
Ответ дляСтигла полуниця
вы глупая? вам же сказали, что это смесь языков. польский, венгерский это языки или как?
О, єліта ввойшла в чат
Глупа тут тільки ви
СкумбріяП8• 10 декабря 2024
Ответ дляТепличная
У Вінниці практично всі говорять суржиком
Так нехай говорять, ніхто ж не проти
Стигла полуниця• 10 декабря 2024
Ответ дляСкумбріяП8
О, єліта ввойшла в чат
Глупа тут тільки ви
я вам сочувствую
Патриоточка• 10 декабря 2024
Ответ дляФизрукая
текст читали?)))
Тю, ото я підсліпувата, отак гузицею читала....
Патриоточка• 10 декабря 2024
Ответ дляБабайко
Это какой угодно язык, но не литературный украинский.
Ніхто на ’літературну ’ і не претендує. Хоча зараз в художній літературі діалекти в моді.
Патриоточка• 10 декабря 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Ну це регіональна мова. Туристи може і чули.
Інформаційний простір останні 30 років дуже мобільний, щоб почути щось не треба навіть подорожувати.
СкумбріяП8• 10 декабря 2024
Ответ дляШвендяю містами
Та звісно, суржик то лише коли українська з російською, а коли українська з польською, угорською, румунською то ніхріна собі - ДІАЛЕКТ, о як.
Саме так, діалект
Лапка• 10 декабря 2024
Закарпатье так не говорит. У них в каждом селе разные диалекты, но не такие. В этом тексте совершенно другие слова.