Ашотакоя• 10 декабря 2024
Підкажіть. Треба в пенс фонд передати новий номер рахунку куди пенсія перерахову
У людини скінчився термін карти ,замовили онлайн нову. А треба передати реквізити до пенсійного фонду чи там якось автоматично оновлюється?
Матраскин Брат• 10 декабря 2024
карта тут при чем? Карта выдается к счету,который у него не поменялся.Номер карты не равно номер счета.Все ок
Ашотакоя
• 10 декабря 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Ну ось прийшла пенсія сьогодні,в додатку приват24,вона відобразилася на картці у якої скінчився термін ще 10 місяця. І цією картою ніяк не розрахуватися. Прийшлося в додатку перекинути зі старої карти на нову гроші
Матраскин Брат• 10 декабря 2024
Ответ дляАшотакоя
ну если есть додаток,то проконсультируйтесь в чате.Приват вообще волшебный банк,скорее всего у них эта карта числится в продленных.Задайте вопрос-если вы заблокируете сами эту карту,будет ли перечисление на новую.ПФ перечисляет на счет,а карты это уже внутри банка
Ашотакоя
• 10 декабря 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Ясно тепер. Дякую за пораду,зараз напишу)