Ms. Похвала• вчера в 14:48

Обстріл Києва і школа - що думаєте?

Після сьогоднішнього обстрілу Києва та області вдень думаю, що робити з школою.Обстріли вдень це набагато небезпечніше і більш нервово для батьків , дітей і вчителів.Як думаєте діяти?Все одно підуть діти до школи з вересня в Києві?
Тільки не про гроші• вчера в 15:15
Считаю, что учёба в школах и вузах должна быть онлайн в такое время.

ЯНаПэПэ• вчера в 15:16
Ответ дляMs. Похвала
Есть родители, которые забирают детей всегда и учитель про это знает и это как то работает.
Да, оставляет возле вахтера с рюкзачком и напутствием, а сама с остальными в укрытие бежит.
автор Ms. Похвала • вчера в 15:16
Ответ дляКалинові вуста
Я не отношу подвал панельной школы к ’укрытию’... Если чМякнет рядом,то панельная Шпола сложится,как карточный домик
Теж про це думаю, особливо після прильотів в укриття в Києві.
Тільки не про гроші• вчера в 15:16
Ответ дляЩось не спиться
в день не так страшно, бо світло, а от вдруг бабайка
Удалено администрацией...
Цідило правди• вчера в 15:18
Ответ дляMs. Похвала
Уявіть, що через 1 хв після тривоги вже лунають вибухи, працює ПВО, щось збивають, страшний грохіт і дим. Дитина собі спокійно сидить в укритті з друзями. І тут має виходити з укриття до Вас, йти біля вікон, потім разом з Вами бігти по відкритій місцевості під звуки вибухів в інше укриття чи додому. Вам так точно спокійніше? Не кажучи вже про ризик для життя вчителя, який виводитиме дитину.
Цідило правди• вчера в 15:19
Ответ дляMs. Похвала
Тоді шукайте школу з укриттям, яке Вас задовольнить
автор Ms. Похвала • вчера в 15:20
Ответ дляMs. Анонимная
Автор, вам тут нормального ничего не скажут
Если обстрелы будут постоянно днем теперь - это будет жопа
Тогда или надеятся на повезет или нет
Или увозить ребенка
Больше вариантов нет
Согласна с Вами, увозить есть в планах, но не в самых ближайших.Буду надеяться, что обстрелы днём будут не часто
Варена цибуля• вчера в 15:22
Ответ дляMs. Похвала
От я теж про це думаю, що спочатку летять ракети, потім вибухи і тільки потім тривога.Укриття є, але там один вузенький вхід і як такий натовп дітей встигне туда зайти за секунди?
А вдома ви як, встигаєте?
автор Ms. Похвала • вчера в 15:23
Ответ дляМааарковная
А як ви будете дитину вести по вулиці під час тривоги? Балістика на вулиці не лякає?
Мене лякає більше те, що діти старшої і молодшої школи мають бігти разом у вузькі двері і якщо почнеться паніка, то кого першим затопчуть - першачків чи старшокласників?

Брюлик в стразах• вчера в 15:23
Ответ дляMs. Похвала
їдьте
Брюлик в стразах• вчера в 15:23
Ответ дляMs. Похвала
оберіть іншу школу
Тільки не про гроші• вчера в 15:23
Ответ дляНе служанка
Підгрібаю справи, першу чверть походить, а далі по ситуації на дистанційну і переїдем бо опалення схоже не планується в нас
Куда собираетесь?
Файна_зупка• вчера в 15:25
Виїзжаємо
Тільки не про гроші• вчера в 15:26
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Ви цілий день вдома з дитиною і кожен раз йдете в укриття? Мені навіть спокійніше коли дитина в школі в укритті, ніж вдома на 12 поверсі. В нас навіть укриття поруч нема
Если школа будет онлайн, то можно куда-то выехать на пару месяцев, не меняя школу. Например, в другую область к родственникам. Неужели вы не понимаете таких простых вещей?
Варена цибуля• вчера в 15:26
Ответ дляФайна_зупка
Виїзжаємо
ЖДЖ
Задовбали, чесно
Варена цибуля• вчера в 15:26
Ответ дляТільки не про гроші
Они и сейчас есть.
Но надо ж чтоб все.
Брюлик в стразах• вчера в 15:28
давайте чесними будемо:
- буде блекаут - скорше за все школи будуть працювати (у нас діти на 2й зміни з ліхтариками КР писали)
але як не буде тепла чи не дай боже по ’каналіям’ довбануть довбні - то яка школа?
Кошка Мурка• вчера в 15:28
Ответ дляMs. Похвала
А как же дальше?Дома сами будете его учить?
Ну ещё год не буду, а потом незнаю, может муж сможет списаться и уедем отсюда.
Щось не спиться• вчера в 15:30
Ответ дляТільки не про гроші
Удалено администрацией...
а ви лікар чи шо ви тут даігнози ставите, ні, треба труситься й нагнітать, 12 рік війни, тож дивують такі теми..нє? шо робить, як вчитись, куда бігти...спитайте прифронтові райони чт оно Харків як діти вчаться..а ми ж забули шо в Києві війна інша) нуну, то ж про бабайку актуально, сарказм, нє не чули

Кошка Мурка• вчера в 15:31
Ответ дляТільки не про гроші
А родителям как быть, если папа допустим в тылу воюет и значит обеспечение семьи на маме?
Пэрисхилтонша• вчера в 15:31
Типа проблема одного Киева
Брюлик в стразах• вчера в 15:31
Ответ дляЩось не спиться
цікаво просто - в харкові є очне навчання НЕ в укритті?
Бачу_майбутнє• вчера в 15:33
Я очень тревожная мама, поэтому своего ребенка увезла и она училась в нормальной обстановке.
Все эти подвальные беганья не учеба
Кошка Мурка• вчера в 15:36
Ответ дляЩось не спиться
Вообще то в Киеве она реально другая, а война в принципе 5 год, а не 12.
Вся в кредитах• вчера в 15:44
Ответ дляБрюлик в стразах
Да, очень мало частных школ. Подруга специально искала такую, у нее ребенок в войну шел в первый класс.
Тут же дилема - вроде как, и образование важно, и жить тоже хочется. А гарантий никаких. В метрошколе классы сборные со всего города. В некоторых гос построили подземные школы, в моем районе есть. Пока ребенок еще в школе учился, решение было за родителями - онлайн или в подземной. Большинство, кстати, оставили детей дома. Но это тоже чисто психологический момент, мне кажется - родителям кажется, что дома безопаснее, хотя разве это так...
Гос школы, вузы, среднее специальное - все либо онлайн, либо с бумажкой от родителей, что разрешаю посещать под мою ответственность (ребенок сейчас в колледже, иногда, буквально пару раз в мес проводятся очные мероприятия, без такой бумажки вход закрыт). Муж работает в вузе - все только онлайн. Мероприятия - только в укрытиях.
Локшина на вухах• вчера в 15:45
Ответ дляКсерокопия ночи
О, якраз теж про це подумала. В нашій школі укриття прямо в тому ж приміщенні. Але ж за такий короткий проміжок часу, що є між сиреною і балістикою, всі учні ніяк не встигнуть добігти до укриття.
А если ребенок один дома или даже с вами дома…то тоже не добежит. Так лучше уж пусть в школу ходит
Губи з філером• вчера в 15:47
Ответ дляMs. Похвала
Обстріли вдень бували дуже рідко до цього, а моя дитина йде до школи вперше.
Діти бува потпівдня в укриттях сидять, або бігають по кілька разів на день в укриття
Язвочка• вчера в 15:48
Ответ дляMs. Похвала
Дякую за пораду, в школу піде, але під час тривог буду забирати мабуть, бо переживатиму.
Під час обстрілу будете забирати? Їхати додому по вулиці? Це безпечніше?
Томатико• вчера в 15:50
А вы хотите первый класс онлайн???
Это невозможно
Ребенок не будет слушать непонятную тётку в телефоне, которая пытается научить писать😂
Щось не спиться• вчера в 15:53
Ответ дляКошка Мурка
ета другоє...ну да з 2014 то ж не війна, розкажіть це людям зі сходу вже б краще мовчали