Чудо в декрете• 11 декабря 2024

ЄСВ с 2025 года снова надо платить?

Только открыла ФОП, доход совсем небольшой и непонятно, будет ли больше. Теперь вот думаю надо ли закрывать обратно😆

Уже утвердили, что єсв обязательный в 2025?
Ждушечка• 11 декабря 2024
Да, уже утвердили.
Ещё успеваете закрыть.
У этому шло полгода. Нужно было изучить информацию перед открытием.
Марфа Українівна• 11 декабря 2024
А в 24 його не було? Чи був , але не для всіх?
Ждушечка• 11 декабря 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Добровольно. И обещали это до конца войны и +12 месяцев после. Но как и во всём остальном, наебали...
автор Чудо в декрете • 11 декабря 2024
Ответ дляМарфа Українівна
По желанию. Можно было не платить
автор Чудо в декрете • 11 декабря 2024
Ответ дляЖдушечка
Да, уже утвердили.
Ещё успеваете закрыть.
Я изучала, но надеялась на лучшее :)
Ждушечка• 11 декабря 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Я изучала, но надеялась на лучшее :)
А
автор Чудо в декрете • 11 декабря 2024
Ответ дляЖдушечка
Да, уже утвердили.
Ещё успеваете закрыть.
Подскажите, а сколько времени закрытие занимает приблизительно?
viter33• 11 декабря 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Один похід в ЦНАП
Котики-муркотики• 11 декабря 2024
Закривайте.
Як для вашого бізнесу 1700 грн - величезні витрати, то це не бізнес, а хоббі
БезВзяток• 11 декабря 2024
Ответ дляviter33
Один похід в ЦНАП
І можлива перевірка
Пані з калабані• 11 декабря 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Я изучала, но надеялась на лучшее :)
так это же для вас ЕСВ,вам идёт страховой стаж. так пишите, будто не налог,а ужас какой-то.
viter33• 11 декабря 2024
Ответ дляБезВзяток
І можлива перевірка
Звичайно
Але місяць, в якому закрилися (подали заяву в ЦНАП) - останній, за який нараховується та сплачується ЄСВ
БезВзяток• 11 декабря 2024
Ответ дляviter33
Звичайно
Далі варто перевірити, чи закриється фоп у податковій. Бо усі думають, що раз в реєстрі єдр закрито, то все)
viter33• 11 декабря 2024
Ответ дляБезВзяток
Не варто
Податкова автоматично отримує інформацію від реєстратора, і викликає на ліквідаційну перевірку, ФОП за це відповідальності не несе
Або не викликає на перевірку
БезВзяток• 11 декабря 2024
Ответ дляviter33
Не варто
Або не викликає на перевірку
Ні! Це помилково так вважати, краще перевіряти) до мене звертались кілька разів про допомогу з цього питання. Бо потім виникали проблеми. Фоп висів напівзакритий)
viter33• 11 декабря 2024
Ответ дляБезВзяток
Сперечатися з вами - марна справа
ФОП не несе відповідальності за непередачу даних від реєстратора в податкову
Хто там і що там не зробив - не ФОПа справа
Його справа - здати звітність, сплатити податки і пройти ліквідаційну перевірку (якщо така буде призначена)
БезВзяток• 11 декабря 2024
А ще податкова любить нарахувати пеню за те, що держава дозволила не платити) і якщо у місячний термін ви напишете, що шановні, є постанова така то. Вам знімуть пеню. А якщо не напишете (а повідомлення приходять не завжди), то будь ласка, маєте сплатити)
БезВзяток• 11 декабря 2024
Ответ дляviter33
Сперечатися з вами - марна справа
Про це і мова) потрібно здати звітність, перевірити, чи все отримано, а також перевірити чи все сплачено. І у кінці перевірити, чи у податковій закрили фоп. Хоча ми усі розуміємо, що це не наші проблеми перевіряти)
Пуки-куки• 11 декабря 2024
Так, і ЄСВ, і ВЗ ще, ну і єдиний податок.
Света С Приветом• 11 декабря 2024
Так, затвердили, в 2025 треба платити єсв
Евга-9246• 11 декабря 2024
Ого, це 4000 в місяць податку. Та ну нафіг
Непереможна• 11 декабря 2024
Так еще наверное и при закрытии заставят на учет вставать... А онлайн это нельзя сделать?
Евга-9246• 11 декабря 2024
А особам з інвалідністю єсв та вз теж обов´язково буде?
Пописанная парта• 11 декабря 2024
Ответ дляНепереможна
в психлікарні на облік ставати вас заставлять?
Пуки-куки• 11 декабря 2024
Ответ дляЕвга-9246
ЄСВ- ні, ВЗ -так, там немає пільг.
автор Чудо в декрете • 11 декабря 2024
Ответ дляviter33
Один похід в ЦНАП
Разве сейчас не онлайн все делается? Я думала уже лично никто никуда не ходит)
автор Чудо в декрете • 11 декабря 2024
Ответ дляПані з калабані
Страховой стаж мне очень нужен, чтобы лет через надцать государство платило мне копейки. Хорошо бы еще государство существовало к тому моменту и курс был не 200 грн за доллар
автор Чудо в декрете • 11 декабря 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Закривайте.
Хобби интересное, да) Продолжу им заниматься без участия налоговой) Хотела как лучше называетсч
Пані з калабані• 11 декабря 2024
Ответ дляЕвга-9246
1760 грн в месяц минимальное ЕСВ. огромные деньжища.
Евга-9246• 11 декабря 2024
Ответ дляПані з калабані
Ну й до чого це? Ви ж не сам єсв платитимета, а разом це більше 4000