Чудо в декрете• 11 декабря 2024
ЄСВ с 2025 года снова надо платить?
Только открыла ФОП, доход совсем небольшой и непонятно, будет ли больше. Теперь вот думаю надо ли закрывать обратно😆
Уже утвердили, что єсв обязательный в 2025?
Ждушечка• 11 декабря 2024
Да, уже утвердили.
Ещё успеваете закрыть.
У этому шло полгода. Нужно было изучить информацию перед открытием.
Ещё успеваете закрыть.
Ждушечка• 11 декабря 2024
Ответ дляМарфа Українівна
А в 24 його не було? Чи був , але не для всіх?
Добровольно. И обещали это до конца войны и +12 месяцев после. Но как и во всём остальном, наебали...
Чудо в декрете
• 11 декабря 2024
Ответ дляМарфа Українівна
По желанию. Можно было не платить
Чудо в декрете
• 11 декабря 2024
Ответ дляЖдушечка
Да, уже утвердили.
Ещё успеваете закрыть.
Я изучала, но надеялась на лучшее :)
Чудо в декрете
• 11 декабря 2024
Ответ дляЖдушечка
Да, уже утвердили.
Ещё успеваете закрыть.
Подскажите, а сколько времени закрытие занимает приблизительно?
Котики-муркотики• 11 декабря 2024
Закривайте.
Як для вашого бізнесу 1700 грн - величезні витрати, то це не бізнес, а хоббі
Пані з калабані• 11 декабря 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Я изучала, но надеялась на лучшее :)
так это же для вас ЕСВ,вам идёт страховой стаж. так пишите, будто не налог,а ужас какой-то.
БезВзяток• 11 декабря 2024
Ответ дляviter33
Звичайно
Але місяць, в якому закрилися (подали заяву в ЦНАП) - останній, за який нараховується та сплачується ЄСВ
Далі варто перевірити, чи закриється фоп у податковій. Бо усі думають, що раз в реєстрі єдр закрито, то все)
Ответ дляБезВзяток
Не варто
Податкова автоматично отримує інформацію від реєстратора, і викликає на ліквідаційну перевірку, ФОП за це відповідальності не несе
Або не викликає на перевірку
БезВзяток• 11 декабря 2024
Ответ дляviter33
Не варто
Або не викликає на перевірку
Ні! Це помилково так вважати, краще перевіряти) до мене звертались кілька разів про допомогу з цього питання. Бо потім виникали проблеми. Фоп висів напівзакритий)
Ответ дляБезВзяток
Сперечатися з вами - марна справа
ФОП не несе відповідальності за непередачу даних від реєстратора в податкову
Хто там і що там не зробив - не ФОПа справа
Його справа - здати звітність, сплатити податки і пройти ліквідаційну перевірку (якщо така буде призначена)
БезВзяток• 11 декабря 2024
А ще податкова любить нарахувати пеню за те, що держава дозволила не платити) і якщо у місячний термін ви напишете, що шановні, є постанова така то. Вам знімуть пеню. А якщо не напишете (а повідомлення приходять не завжди), то будь ласка, маєте сплатити)
БезВзяток• 11 декабря 2024
Ответ дляviter33
Сперечатися з вами - марна справа
Про це і мова) потрібно здати звітність, перевірити, чи все отримано, а також перевірити чи все сплачено. І у кінці перевірити, чи у податковій закрили фоп. Хоча ми усі розуміємо, що це не наші проблеми перевіряти)
Непереможна• 11 декабря 2024
Так еще наверное и при закрытии заставят на учет вставать... А онлайн это нельзя сделать?
Пописанная парта• 11 декабря 2024
Ответ дляНепереможна
в психлікарні на облік ставати вас заставлять?
Пуки-куки• 11 декабря 2024
Ответ дляЕвга-9246
А особам з інвалідністю єсв та вз теж обов´язково буде?
ЄСВ- ні, ВЗ -так, там немає пільг.
Чудо в декрете
• 11 декабря 2024
Ответ дляviter33
Один похід в ЦНАП
Разве сейчас не онлайн все делается? Я думала уже лично никто никуда не ходит)
Чудо в декрете
• 11 декабря 2024
Ответ дляПані з калабані
Страховой стаж мне очень нужен, чтобы лет через надцать государство платило мне копейки. Хорошо бы еще государство существовало к тому моменту и курс был не 200 грн за доллар
Чудо в декрете
• 11 декабря 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Закривайте.
Хобби интересное, да) Продолжу им заниматься без участия налоговой) Хотела как лучше называетсч
Пані з калабані• 11 декабря 2024
Ответ дляЕвга-9246
Ого, це 4000 в місяць податку. Та ну нафіг
1760 грн в месяц минимальное ЕСВ. огромные деньжища.