Обращеница• Изменено 10 декабря 2024
Як вибратися в люди, якщо немає супер талантів і вже скоро 30
Я закінчила філфак, але рівень англ мови у мене завжди був нижчим ніж у одногрупників. Я сиділа над книжками день і ніч, але все одно отримувала трійки, бо не було бази. Одногрупники мали гарну англійську вже з першого курсу зі школи, їздили за кордон на мовні курси. Я дуже соромилася того, що в мене не виходило їх наздогнати. Коли ми випустилися, то з мовою я не працювала, бо була не впевнена у рівні. Тому йшла де брали, перша робота була Макдональдс, далі кол- центр. Так я застряла у колі некваліфікованих робіт, бо треба були гроші. Питання як з цього вибратися і чи можливо це?
Каркуша Клара• 10 декабря 2024
Непонятно, что советовать человеку, который не знает ни чего он хочет, ни что он умеет.
А я с Рио-де-Житомира!• 10 декабря 2024
Откуды мы знаем как вам выбраться. Языки видимо не ваше , значит нужно получать другую профессию, ту область, где у вас будет получаться, менять работу.
Ластоноша• 10 декабря 2024
1. Підтягти англійську
2. Перейти у такий відділ кол центру де треба розмовляти на англійській
3. Стати менеджером кол центру
4. Стати начальником відділу
3. Стати менеджером кол центру
4. Стати начальником відділу
Ёшки_Матрёшки• 10 декабря 2024
Да никак, смиритесь, что не всем в этой жизни дано комфортно приспособиться
Обращеница
• 10 декабря 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Я люблю мови, зараз вже краще з англійською. Я розговорилася нарешті, але кожен раз порівнюю себе з іншими, хто знає англійську краще, бо ходив на курси або мав репетитора
Обращеница
• 10 декабря 2024
Ответ дляЛастоноша
1. Підтягти англійську
3. Стати менеджером кол центру
4. Стати начальником відділу
3. Стати менеджером кол центру
4. Стати начальником відділу
Я виїхала за кордон зараз. Тут працюю в магазині
А я с Рио-де-Житомира!• 10 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
Езжайте в англоязычную страну, пробуйте там найти своё место. Может там переводчиком или преподавателем устроитесь.
Ластоноша• 10 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
У Польщі?
Обращеница
• 10 декабря 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Це дуже сумно. Не хотілося б сидіти на хлібові та воді до пенсії (
Обращеница
• 10 декабря 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Я так і зробила. Дійсно допомогло розговоритися. Але я дуже сумніваюся у собі, коли шукаю кращу роботу. Зараз готуюся до IELTS, хочу доказати собі, що я теж можу здати його
Ластоноша• 10 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
Англомовна країна
Розсилайте резюме, і відцепіться від себе. Замість того шоб себе хвалити ви тягнете себе на дно. Ви ж сама собі абюзер, і все робите для того, шоб знов ніхера не вийшло бо ви так звикли, що хтось кращий. Комплекс дочки маминої подруги
Обращеница
• 10 декабря 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Повірте, я саме від себе не в захваті інколи. Особливих якихось талантів немає, щоб на цьому заробити. Я весь час у собі сумніваюся.
Обращеница
• 10 декабря 2024
Ответ дляЛастоноша
Отож:( звикла себе завжди картати
Мороженная курица• 11 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
Перестаньте порівнювати себе з іншими перш за все. Щодня займайтесь англійською (дивіться Youtube, серіали, проходьте вправи у підручниках, знайдіть через мобільні додатки носія мови для практики або використовуйте Chat GPT). Отримайте сертифікат (типу IELTS) і влаштуйтесь у мовну школу. Все у Ваших руках. Головне, системність, регулярність і наполегливість.
тянитолкайка• 11 декабря 2024
Я по життю в начанні середнячок, але пробивна, мене ніколи не парить гірша я чи краща. Теж за спиною іняз, працюю в ЗЕД, роботу обожнюю, мого далекого від ідеалу рівня англійською і італійської, вистачає для вдалого проведення перемовин і отримання хороших контрактів. А ще мені за 40, є троє дітей і я мічу на керівну посаду в новій сфері, в якій тільки рік. Вірте в себе, будуйте плани, розвивайте комунікативні навички та коло знайомств, не бійтесь говорити, що чогось хочете, навіть якщо це на даний момент абсурдно звучить. Вчиться, розвивайтесь, будьте помітні і все вийде