Для драки• 11 декабря 2024

Акне у підлітка, шукаю спеціаліста у Києві

Шукаю косметолога чи дерматолога, що спеціалізується на акне, розацеї та т.д. Буду вдячна за поради та контакти
Невловимий Джо• 11 декабря 2024
Лазерне видалення і далі догляд
Але дивіться, щоб не сів на системні ретиноїди, бо не виросте. Почитайте bamboo в інстаграм
Гербарія сушу• 11 декабря 2024
Левчук Наталія Миколаївна 0679332239
Lourmel• 11 декабря 2024
+380679332239 Левчук Наталія Миколаївна
Ol-a• 11 декабря 2024
Алаторских в Медиленд, если нужно именно лечение.
Dasik_• 11 декабря 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Лазерне видалення і далі догляд
Що я тільки що прочитала
Ніхто лазером не видалить акне, бо це неможливо.
Про системні ретиноїди взагалі якась дичина.
Автор, в Києві можу порекомендувати клініку Євродерм, була там у кількох лікарів всі хороші.
лаМпочка• 11 декабря 2024
Я здесь прочитала про доктора Андари Сусан ,к ней и обратились с сыном
Врач она очень толковая
Тумба-юмба• 11 декабря 2024
В хелси дерматолог. Раджу. Ще й безкоштовно
Incol• 11 декабря 2024
Ответ дляDasik_
Що я тільки що прочитала
А ви були у дорослих ? Цікавить для підлітка і клініка якраз біля роботи.
sky-labs• 11 декабря 2024
Для лечения причин ищите интегративного гастроэнтеролога и инфекциониста. все остальное - замазывание симптомов
тянитолкайка• 11 декабря 2024
Ответ дляsky-labs
До чого тут гастроентеролог, переважна більшість підлітків має проблеми з акне, у моєї дитини це невеликі поодинокі висипи, які теж не радують, у когось більш серйозні акне, в більшості це пов´язано з гормональними змінами в організмі, не виключаю, що можуть бути й інші причини.
У подружки доньки є проблеми з шлунком але абсолютно чисте обличчя, що більше рідкість і дещо спадково, мама її теж не страждала від такого в підлітковому віці.
sky-labs• 11 декабря 2024
Ответ длятянитолкайка
В стартпосте не только акне, но и розацеа, а это уже комплекс проблем, с которыми точно нужно выявлять гарантированно имеющиеся проблемы и их устранять.
Всегда и всё начинается с проблемного пищеварения и жкт.
Дефициты витаминов, макро- и микроэлементов, снижение иммунитета и активность вирусов, все это чаще рано чем поздно проявляется в виде акне И розацеа (все остальные заболевания/состояния к данной теме не относятся).
С обычным акне все несколько проще, но тоже нужен гастроэнтеролог, потому, что в подростковом возрасте нагрузка на функции детокса сильно возрастает, а значит печень (фазы детокса), желчь (вывод токсинов), жкт (+токсины, +обратный захват токсинов) должны быть по максимуму поддержаны и обеспечены.
Существующие связи не очевидны для большинства, но грамотные специалисты о них знают.
Если я еще напишу про нарушение минерального обмена на клеточном уровне, то понимание читающих скорее всего ’покинет чат’... но оно (нарушение) у таких детей ТОЧНО есть...
Бутерброд и я• 12 декабря 2024
Ответ дляIncol
Так, я зверталася, лікувала акне.
Але там є і дитячі дерматологи.
Наберіть їх, вони підкажуть до кого краще.
Бутерброд и я• 12 декабря 2024
Ответ дляsky-labs
Та скільки можна?
В кожну тему про здоров´я ви пхаєте своє ’експєртноє мнєніє’, хоча ви не лікар і близько.
Шкіра - окремий орган. І частіше за все гастро тут ні до чого.
Я так ’лікувалася’ майже 10 років, у гастроентеролога, алергологів, сиділа на дієтах, пила вітаміни і добавки.
І знаєте що? А нічого. Домогло тільки протокольне лікування акне, а не вся оця дурня. Так, інколи зв´язок є. Але в переважній більшості випадків - захворювання шкіри - це просто захворювання шкіри.