Кучерявочка• Изменено 11 декабря 2024
Згадалися часи ковід)
Летіли ми з відпочинку, в аеропорту заставили нас встановити додаток, наче Дома чи як там він і дали 12 годин добратися до адреси і розпочати карантин 7 днів або здати тест. Чоловік на той час працював водієм в Європі і через день йому потрібно було перетинати кордон, я по приїзду додому нажала, що я дома, виконувала сім днів підтвердження, погрози від програми негайно повернутися в зону одного кілометра, тоді виділяли 30 хв на день прогулянки, одного разу ввечері змила макіяж і програма не могла розпізнати моє обличчя і погрожувала, щоб я негайно вернулася в зону карантину. А чоловік мій по приїзду забив, не нажав, що дома і спокійно перетнув кордон без тесту😂
Кучерявочка
• 11 декабря 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
вот это вы макияж делаете 😂
Та наче не дуже, то програма там гнала, я задовбувалася головою вертіти і махати, щоб вона підтвердила, що то я. З мене всі ржали, бо ніхто з нашої компанії не підтверджував, а я сцикло законослухняне злякалося і все робило як вимагала держава😂
Аноним ФЕЯ• 11 декабря 2024
Це не смішно. Тисячі тупих ідіотів , вірили в цей брєд і принижували тих, хто не підтримував цю аферу
А тим часом
Довноочікуване, але цікавезне на сайті американського Конгресу.
4 грудня буде презентований звіт комісії з розслідування подій навколо COVID-19.
Попередньо:
1. Вірус SARS-nCOV-2 найімовірніше має штучне походження з лабораторії в Ухані, де проходили дослідження з американським фінансуванням.
2. Ці обставини навмисно приховувалися з метою приховування косяків американської влади.
Доктор Фаучі навмисно запустив дезінформацію про те, що вірус є природнім.
3. Історія ’боротьби с пандемією’ - це історія корупції та шахрайства, прямі збитки від якої, схоже, близькі до трильйона доларів.
4. ВООЗ - в питаннях ковіду це повний фейл та робота в інтересах компартії Китая.
5. ’Протиепідемічні заходи’ не мали наукового грунту та були наслідком фантазії.
6. Локдауни нанесли колосальну шкоду в багатьох аспектах життя: економіка, освіта, медицина тощо.
7. Висновки стосовно губернатора штату Нью-Йорк, який боровся з ковідом шляхом приміщення хворих до будинків перестарілих, передані для кримінального переслідування.
8. Кампанія масової дезинформації з боку уряду з тиском на медіа та соцмережі була недемократичною та, можливо неконституційною.
9. Дозволи на використання вакцин були політично мотивованими та не обґрунтованими науково. Обов´язкова вакцинація не мала наукового підґрунтя і нанесла більше шкоди, ніж користі. Існуюча система не здатна зараз забезпечити компенсацію постраждалим від щеплень.
10. Природний імунітет як явище ігнорувався повністю та навмисно.
11. Посадовці всіляко шкодили розслідуванню комісії та приховували докази.
Повний 520-сторінковий звіт тут.
Якщо коротко: в принципі, нічого нового. Те що притомні та чесні фахівці знали та розповідали протягом п´яти років, тепер знають та розповідають в Конгресі.
А тим часом
Попередньо:
Повний 520-сторінковий звіт тут.
Кучерявочка
• 11 декабря 2024
А скільки бабла тоді в аеропорту заробили ті лабораторії швидких тестів, всі ж робили, а воно особливо нікуди не впливало. Папа на той час хворів і я кожен тиждень возила його на хімію і щоб не мучити з тестом, просто його купувала, а потім ризикнула сама підробити, щоб гроші не витрачати, і так канало рік 🙃
Небалувана Галя• 11 декабря 2024
О, я пам´ятаю як мене в на роботі і тут такі вумні жіночки називали глупою, що я і родина без цих вакцин! А вони такі вумні, аж по 1000 грн отримали за вакцини
І навіть зараз знаходяться тупі люди, нажаль.