Фісташкова кава• 27 декабря 2024
Поставила таксисту 2
Їхала сьогодні зранку на роботу, завчасно викликала таксі, ще і був практично потрійний тариф. Сіла, думаю точно встигну, є ще 40 хв (зазвичай їду за 20) а виявилось, що я хвилина в хвилину встигла на роботу. Таксист поїхав самою довгою дорогою, через все місто ще і сам був не дуже ввічливий. На нервах поставила йому 2 зірочки, хоча зазвичай не маю звички ставити комусь погані оцінки. А ось зараз думаю, що може я погарячкувала. Ви як думаєте?
Королева спама• 27 декабря 2024
я не думаю о таком. поставили и поставили. живите дальше. Я тоже когда то поставила 2 одному неадеквату и что?
Фісташкова кава
• 27 декабря 2024
Ответ дляКурочка
Не переймайтесь, він вам взагалі 1 поставив
Чому?
Фісташкова кава
• 27 декабря 2024
Ответ дляГолубец
Ми ж не знаємо всіх нюансів спілкування. Може він пробув об´їздив.
Ні, на коротшій дорозі точно пробки не було (там її ніколи немає)
Сумчатая кошка• 27 декабря 2024
А мне таксист поставил. Причина он припарковался в другом месте, в 100-200 м от меня. Я не могла его долго найти. Когда села в машину даже не ответил на мое приветствие. После этой поездки мой рейтинг был уже не 5, а 4,9. Наверно 2 поставил?))
А я в отместку поставила ему 5
Курочка• 27 декабря 2024
Ответ дляФісташкова кава
Чому?
Бо ви були на нервах. Мабуть ще й квапили його. Вранці затори, викликайте таксі раніше. На роботу все таки встигли, але 2 вліпили. На нього ваша оцінка майже не вплине, а ось ваш заказ наступним разом можуть не взяти із-за низького рейтингу. І будете їхати на метро.
Фісташкова кава
• 27 декабря 2024
Ответ дляКурочка
Я його не квапила взагалі. З чого Ви таке взяли? Я викликала з запасом
Мамзелькіна• 27 декабря 2024
Ответ дляФісташкова кава
Ахах))
Не берите в голову. Мне таксист как-то заявил, что если я с детьми, а я это указала в заказе изначально, то он конечно приедет, из жалости ко мне, но вообще с детьми он не берет. Я сказала спасибо, ехать не надо, вызову адекватного
Сумчатая кошка• 27 декабря 2024
Ответ дляКурочка
Автор поставит +100 и возьмут быстрее чем вы думаете , они такое любят проверено
Курочка• 27 декабря 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Ну і хто буде в мінусі?)
куркулиха• 27 декабря 2024
И правильно сделали. Водитель не должен общаться за рулем с клиентом.
АсобеннАя• 27 декабря 2024
Я вчера 1 поставила. Таксист привез меня по другому адресу за 400 метров от высадки. Я была одна, а он был очень агрессивном настроен. Мне было капец как страшно и я просто вышла уже, так как побоялась. Нужно ставить оценки. Я потом увидела что у него рейтинг 4,70. Больше не сяду в машину, если рейтинг будет меньше 4.80 хотя бы.
СкумбріяП8• 27 декабря 2024
Ответ дляМамзелькіна
больной какой-то
Фісташкова кава
• 27 декабря 2024
Ответ дляАсобеннАя
Правильно зробили, не нормальний якийсь. У цього теж рейтинг не дуже був
Курочка• 27 декабря 2024
Ответ дляФісташкова кава
Приїхали вчасно? Таксі їде за навігатором. Він може не знати ще все місто. Всі колись з чогось починають.
Фісташкова кава
• 27 декабря 2024
Ответ дляКурочка
Мені відмітитись в 9.55, приїхала в 9.55
Так, якби ще не платила потрійний тариф, то я б не поставила 2. До того ж у нього 10 тис поїздок, він не початківець
Курочка• 27 декабря 2024
Ответ дляФісташкова кава
Тобто все таки річ у грошах... Не він виставляв вам тариф, а служба таксі. Години пік. Не підходить тариф - є міський транспорт. А погодитись з оплатою, викликати і потім вліпити на нервах 2, ну таке...
Фісташкова кава
• 27 декабря 2024
Ответ дляКурочка
Ви мене взагалі чуєте? Я суму підняла сама, щоб доїхати вчасно та комфортно мені не шкода грошей. Але чому я оплачую потрійний тариф, їду набагато довше ніж зазвичай їду за меншу ціну, ще і не дуже ввічливий водій
Не рахую, а вважаю• 27 декабря 2024
В мене взагалі був випадок. У сина зламана нога. Викликала таксі до клініки. Так, по району, наче недалеко.
Він не побачив, що у сина проблеми.
І дуже злився. Як я зрозуміла на те, що всякі багатенькі не можуть пішки пройти. Я мовчала. Приїхала, а в нього решти нема. Почав кричати, що це моя проблема. Типу виходь і шукай де розміняти. Я вже крикнула, що в сина нога зламана. Кинула йому гроші і пішли.
Заніс мені на ресепш здачу.
Але блін, навіть якщо б в нас все ок було, чого так злитись??
Він не побачив, що у сина проблеми.
Заніс мені на ресепш здачу.
оксюморон• 27 декабря 2024
Я вчера тоже 1 поставила, прибыл поставил и припарковался за домом, я ему помечаю Я здесь и пишу 2й подъезд (дом на 2 подъезда), он звонит и с таким наездом, я ха домом, надо было сразу писать подъезд. Говорю, а что, вам можно за домом ждать? Девушка! Нам все можно. Короче, пока подъезжал к подъезду, отсчёт платный пошёл.
А у меня свекровь уезжала, с сумкой, это не просто я залупнулась идти за дом.
И таксист ещё комфорт. Хай учится работать
Фісташкова кава
• 27 декабря 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Оно вам надо с теме звездочками возиться…
Я постійно користуються таксі, але ніколи не ставила 1-2 зірочки, всіх позитивно оцінювала, ну або нічого не ставила
Курочка• 27 декабря 2024
Ответ дляФісташкова кава
Так не шкода, шо 2 поставили, ще й до вечора згадуєте про це, ще й тему створили. Не майтесь, йому від ваших 2 балів ні гірко, ні солодко.
Ласую колобками• 27 декабря 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Він не побачив, що у сина проблеми.
Заніс мені на ресепш здачу.
Він не побачив, що у сина проблеми.
Заніс мені на ресепш здачу.
На майбутнє: це його обовʼязок знайти та дати решту, бо він працює у сфері обслуговування! Наступного разу затикайте рота таким нахабам!
РокерША• 27 декабря 2024
Ответ дляФісташкова кава
Давно пора оценивать таксистов реалистично, а то они обалдели немного. В соцсетях куча видео где таксисты рассказывают как занижают рейтинг пассажирам: то не вышли сразу при подаче, то не так дверь закрыли, то молчали/говорили по телефону, то ноги не вытряхнули, то ехали с ребенком, то сумку везли, то пассажир больше 60 кг весом, в сумме - водитель у нас чуть ли не богом себя чувствует. Кстати, если у пассажира рейтинг меньше 4,7 (если я не ошибаюсь) - то у него намного меньше шансов найти машину, потому что его заказ является необязательным.