begovelik• 11 декабря 2024

Водійка відомого сервісу таксі висадила з авто родину загиблого військового

У Київській області водійка таксі Uklon висадила з автівки родину загиблого військового після того, як її попросили вимкнути російськомовний навігатор.

Про це повідомила Олена Петрів у Facebook.

За словами Петрів, таксі викликали мама та сестра загиблого військового, які разом з 9-річною дитиною поверталися із кладовища.

Водійка говорила російською мовою, її навігатор так само підказував дорогу російською.

На прохання пасажирки вимкнути російське жінка почала кричати та висадила клієнтів посеред траси неподалік Вишгорода.
«Я зараз тебе дожену і по голові надаю», – пригрозила водійка на прощання.
Жах. Як вона посміла? Зовсім страх втратили, де мовні патрулі, я не розумію?
https://www.volyn24.com/news/225955-vodijka-vidomo...
Наталка -русалка• 11 декабря 2024
Ответ дляnatapri
А де написано про донецьке? В нас тільки донецькі російськомовні?
Скоріше за все це переселенка
Natal_ka91• 11 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
той самий нестор шуфрич, наприклад. чи ганна герман
А ви думаєте, верхівка зараз - щирі україномовні ?)
uma• 11 декабря 2024
Меня в Трускавце таксист отказался вести, так как я обратилась на русском. Нет так нет, не единственный таксист в мире.
Так и этим пассажирам нужно было просто выйти и вызвать другое такси. А не истерить и не кричать, что они семья героя. Герой их мужчина, они к его геройству никаким местом.
автор begovelik • 11 декабря 2024
Ответ дляVesy
Вы отказались уже от всего китайского?
Китайские автомобили не покупаю, а они - одна из основ китайской экономики
автор begovelik • 11 декабря 2024
Ответ дляNatal_ka91
Я навіть впевнена, що вдома вони спілкуються російською. Навіть Петя Порошенко )
BLUE_SKY• 11 декабря 2024
Ответ дляGirlSuper
Знову мова.
Але звичайно водійка не права 💯
може вона не могла їхати без навігатора.а він російськомовний
автор begovelik • 11 декабря 2024
Ответ дляuma
Может, он при жизни высказывался против русского - вот они его и ’помянули’ по дороге с кладбища.
Lumino4ka• 11 декабря 2024
Ответ дляannu-b519
На многих ’серых’ или со старой прошивкой
У мене нове авто 2024 року, але також не має української.
автор begovelik • 11 декабря 2024
Ответ дляannu-b519
Нове авто 2023, з салона в Австрії, української в меню немає )
Дева Мария• 11 декабря 2024
Ответ дляVesy
Вы отказались уже от всего китайского?
Обвешались китайскими гирляндами и в поту учат немецкий язык , пытаясь остаться жить среди тех , деды которых убивали наших дедов . И ниче ))))
Гитта Ягг• 11 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
А до чого тут авто то?
Часть автомобилей, имеют свою встроенную навигацию и сторонние программы на них поставить нельзя. Невозможно, они эту навигационную систему продают за деньги или единоразово или по подписке.
Если есть карплей или андроид авто, то можно передать с телефона, но и такая опция есть не везде.
Lumino4ka• 11 декабря 2024
Доречі Siri теж українською не розмовляє.
Незламна• 11 декабря 2024
Ответ дляAesonne
Да даже если есть, где и кто обязал выставлять там Укр мову ? Хоть китайский, если водителю так удобно.
Спрошу так, чтоб вы поняли меня: ви там часом не сказилися з вашою мовою?
Ви походу самі трохи сказилися, бо об´єктивних причин такої реакції на мій комент я щось не бачу)
автор begovelik • 11 декабря 2024
Ответ дляДева Мария
А если деды в УПА служили, к примеру? Тогда что?
Незламна• 11 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
На вcіх є? Наприклад, у нас в авто базовий навігатор - там української немає (
Ну, якщо чесно, я телефон мала на увазі, а не вбудований. Таксисти ж по застосунку їздять, хто там вбиває в машину маршрут? Хоча може і вбивають, я рідко на таксі їжджу)
автор begovelik • 11 декабря 2024
Ответ дляНезламна
Нові авто йдуть з вже вбудованими
Volnat• 11 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Коли вже Зеленський поміняє законодавство, щоб за таке зразу до тюрми?
за мову чи за ’поголові настучу’?
Незламна• 11 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Нові авто йдуть з вже вбудованими
З вбудованими чим? Застосунками для таксистів?
автор begovelik • 11 декабря 2024
Ответ дляНезламна
З вбудованим програмним забезпеченням, навігатором тощо
автор begovelik • 11 декабря 2024
Ответ дляVolnat
за мову чи за ’поголові настучу’?
незламно-потужному видніше )
Незламна• 11 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Ясно. Тяжко)
ivnata• 11 декабря 2024
Ответ дляbonny1
Ну тогда пусть всех русскоязычных отпустят с фронта, так как они недостойны защищать Украину, а на фронт отправят только тех, кто разговаривает українскою мовою і в вишиванках
Серйозно? А чого ж цвинтарі на Заході України розрослись до гігантських розмірів? Кого ж вони захищали?
ivnata• 11 декабря 2024
Чекаємо на публічні вибачення зі сльозами і розмазуванням шмарклів. Усе це бидло борзе до того часу, доки впевнене, що йому за це нічого не буде.
bonny1• 11 декабря 2024
Ответ дляivnata
А вы считаете такие кладбища только на Западе Украины, в каждом городе и селе такие кладбища уже
Vesy• 11 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Хорошая шутка
ivnata• 11 декабря 2024
Ответ дляbonny1
Я просто виходжу з вашої логіки про те, хто і кого має захищати. Не подобається?
Vesy• 11 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Скоріше за все це переселенка
Откуда такие выводы? ))
автор begovelik • 11 декабря 2024
Ответ дляivnata
Цвинтарі по всій Україні розрослися (
bonny1• 11 декабря 2024
Ответ дляivnata
Ну это же вас украиноязычных бесят русскоязычные, нам русскоязычным пофиг кто на каком языке говорит, то исходя из вашей логике, русскоязычных не должно быть нигде и на фронте тогда тоже
ivnata• 11 декабря 2024
Ответ дляbonny1
То помітно, що вам пофіг. Біда, що вашу какаразніца мають зараз розгрібати всі.