Фрекен бок• 11 декабря 2024
Ви витримали би таку роботу?
Приходиш і тупо сидиш цілий день, роботи може на годинку іноді трошки більше
Пасхальний тролік• 11 декабря 2024
Ответ дляФрекен бок
шо саме
Носки в´язати, фільми на Нетфліксі дивитись, з подружками переписуватись, картини малювати, книги читати і т.д. Там камери є, чи ви можете займатись будь-чим, аби роботу зробили?
Невидимка Майя• 11 декабря 2024
Ответ дляСамохвалова
почитать книгу можно, например
7 годин щодня?
Фрекен бок
• 11 декабря 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Це тупо деградувати.
а я про шо, ну перший час може й прикольно, а далі
Фрекен бок
• 11 декабря 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Вязать,читать,сидеть в интернете,можно?
Во многих местах охранники так сидят.
вязати ні, в інтернеті не сильно прямо, трошки можна
Невидимка Майя• 11 декабря 2024
Ответ дляФрекен бок
Тимчасово можливо але це тяжко. Така робота для пенсіонерки 75 років. Вона б ще шкарпетки в´язала.
Фрекен бок
• 11 декабря 2024
Ответ дляСвекруня
У меня так было. Это ужасно. Но я могла в интернете сидеть, читать, лежать иногда. Но все равно это просто ужасно.
розумію, тому і хочу піти
Фрекен бок
• 11 декабря 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Автор, про зарплату на такій роботі відповідь буде?
ні, секрет
ЗновЗдоров• 11 декабря 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Це тупо деградувати.
як сказати)))) я за ці роки вивчила 2 мови,підробляю,маю гарні відпустки не по 14 днів)))маю вільний час,можу піти будь-коли до лікаря,як потрібно)) це не робота,а щастя))) а ще за цей час знайшла собі хоббі і теж монетизувала його)))і це все в роб.час)
мені заздрять всі подруги,які вкалують як прокляті і вигризають влітку 10 днів відпустки. а деяких ще й у відпустці дьоргають
Фрекен бок
• 11 декабря 2024
Ответ дляНевидимка Майя
В мене, автор мало дах не поїхав від такої роботи. Я не можу працювати охоронником стільця. Розвиток нульовий.
я саме про це
Фрекен бок
• 11 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Книги читать, проходить онлайн курсы, учить язык, смотреть тик ток итд. Кому там что актуально.
мені вже тошнить від цього
ЧупакабраЗеБест• 11 декабря 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Нет. Сбежала с такой работы.
я тоже когда то думала что такая работа - рай. попала на такую случайно, выдержала пару месяцев.
Ответ дляПасхальний тролік
носки ні, фільми ні, картини ні звичайно, займатись не можу чим попало
Кава з адреналіном• 11 декабря 2024
Девушка, что это за работЫ такие? Названия должностей, умоляю!
Колдунья-вещунья• 11 декабря 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Я так никогда не думала, темперамент не тот.
Ответ дляЗновЗдоров
ким підробляєте не скажете звичайно, тому таке
ЗновЗдоров• 11 декабря 2024
Ответ для123-08df
звичайно,не скажу. але роблю те,що люблю + хоббі маю. сиджу на роботі і за це отримую гроші. можу вийти в магазин,скупитися і прийти,а не бігати після роботи. бути тягловою кобилою то на пару років ентузіазму,а далі людина втомлюється. тому спокій і комфорт дуже важливий для жінки
Научительница• 11 декабря 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Я спостерігала за такою молодою дівчиною у туристичному центрі Львова, що прямо на вокзалі знаходиться.
Поруч жінка сидить робить леокарт(проїзні у місті) і нема коли вгору поглянути, реально весь час у комп´ютері і з людьми, а поруч дівчина за інформацією стійкою, то лежить на ній, то телефон гортає...
Я навіть не знаю, кого було більш шкода 🙂
Ответ дляЗновЗдоров
бо його просто немає
ЗновЗдоров• 11 декабря 2024
Ответ для123-08df
бо його просто немає
кого немає?спокій,комфорт важливий,бо це жіноче здоров*я. нерви вилізають в жінок в міоми і т.д. моя бабця завжди казала - не намагайся показати що ти все можеш,що ти тяглова кобила. вона прекрасно прожила 85 років при здоров*ї. такому навчила мою матір. так і я живу. завжди спокійна,виспана і не перетруджена.
то ви зараз молода і хочете гей-гей галалей. але це пройде. я ж кажу -мені зазадрять всі подруги,які мають дітей ,сім*ї. приходять додому вимотані,втомлені. Що вона вже може дати тим дітям і чоловіку? як вона зла як собака.? тільки впасти і спати.
Просто болталка• 11 декабря 2024
Ответ для123-08df
чого і яким чином
инста, площадки, дропшиппинг
Ответ дляЗновЗдоров
підробітку