Фрекен бок• 11 декабря 2024
Ви витримали би таку роботу?
Приходиш і тупо сидиш цілий день, роботи може на годинку іноді трошки більше
Луноходик_Ик• 11 декабря 2024
Ответ дляФрекен бок
ні, секрет
певно вам і платять 8тис грн, за таку то роботу))) на роботі де нормально платять - то і вимагають робити нормально.
ЗновЗдоров• 11 декабря 2024
Ответ для123-08df
підробітку
є ,яле я тут нікому нічого не зобов*язана говорити. Підробіток по моїй спеціальності. Після вивчення 2 х мов ще й беру деякі переклади.+хоббі. продаж,тел дзвінки. По суті,я зайнята.
ЗновЗдоров• 11 декабря 2024
Ответ для123-08df
заразх нікому не потрібні перекладачі не смішіть
як ви таке говорите,то ви геть дурна. і ваше місце на касі)) чи з віником)) ви подивіться на Кабанчику принаймні скільки пропозицій))) особливо,якщо це не англ,а наприклад португальська мова))) Не говорячи,скільки пропозицій звичайному літ.редактору (укр.мова),робота онлайн,зробив і отримав гроші))але то не для вас))) літературне редагування завжди було ,є і буде. А ви вчіться,щоб не молоти ахінею
ЗновЗдоров• 11 декабря 2024
Ответ дляПросто болталка
я бы ще занималась продажами своими параллельно
я так робила і роблю))) в мене хобі .продаю свої вироби)))перед святами аншлаг) учора увечері відправляла 21 посилку. і то все гроші) під час роботи приймаю замовлення,спілкуюсь з клієнтами.все онлайн.ніяких дзвінків. продаж на олх,фб,маю свою групу
Ответ дляЗновЗдоров
я це пройшла давним-давно, не позортеся зі своїм кабанчиком
ЗновЗдоров• 11 декабря 2024
Ответ для123-08df
ну ну))) кабанчик то до прикладу))) але я не створюю такі дурні теми і не питаю чим займатися,бо знайшла чим. і крім основної зп хорошої маю ще підробіток в роб.час+ хоббі монетизоване (продажі). І не втомлююся. Приходжу додому гарна,весела і незадьоргана.і не деградую,а от у вас вже цей процес незворотній розпочався)
Ответ дляЗновЗдоров
а чого ви тут сидите взагалі і в цій темі?
Просто болталка• 11 декабря 2024
Ответ дляЗновЗдоров
а что делаете? мыло? пряники?
но ведь надо тогда еще время изготовить, во врем работы как?
Комиссия50%• 11 декабря 2024
От де люди такі роботи знаходять? Все час працюю на роботах, що голову підняти ніколи. А останні 1.5 роки так взагалі жах. Все надоїло , хоч плач.
Красота неземная• 11 декабря 2024
Автор напишите зп, вы все равно под анонимом. Хочу сравнить со своей. У меня тоже такая работа.
ЗновЗдоров• 11 декабря 2024
Ответ дляПросто болталка
а что делаете? мыло? пряники?
Увечері.перед святами на вихідних. Я почала робити ще у жовтні. Зараз лиш продаю))) я переробила 25 кг мила)) роблю мило ручної роботи. Беруть аж бігом
Просто болталка• 11 декабря 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Мне когда-то была интересна тема мыловарения, но думала, что уже неактуально и много конкурентов
ЗновЗдоров• 12 декабря 2024
Ответ дляПросто болталка
Актуальна еще как. Конкурентов много. Но у меня лучше)))70%делают абы как. Неровно.там потекло, там размазалось..у меня все идеально. Поэтому и берут
ЗновЗдоров• 12 декабря 2024
Ответ дляКрасота неземная
.
ЗновЗдоров• 12 декабря 2024
Ответ дляКомиссия50%
На все треба мати своє щастя. Одна красуня сидить і в її бік навіть собака голову не поверне. А інша сіра мишка шикарно виходить заміж
Я тут с краю постою• 16 декабря 2024
Ответ для123-08df
Я підробляю перекладачем додатково до основної роботи, але працюю у вихідні та у відпустці. Ви собі не уявляєте, наскільки це затребувано, особливо галузеві перекладачі, як письмові так і синхроністи.